انتخابات_مجلس, ایران, صدای آمریکا

انتخابات_مجلس, ایران

مشارکت در انتخابات مجلس ایران کمتر از ۴۳ درصد بود؛ پایین‌ترین میزان مشارکت در ۴۱ سال گذشته

بر اساس اخبار منتشر شده، میزان مشارکت مردمی در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در سراسر ایران کمتر از ۴۳ درصد بوده است.

23.2.2020

🔺مشارکت در انتخابات_مجلس ایران کمتر از ۴۳ درصد بود؛ پایین‌ترین میزان مشارکت در ۴۱ سال گذشته ⚡️بر اساس اخبار منتشر شده، میزان مشارکت مردمی در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در سراسر ایران کمتر از ۴۳ درصد بوده است.

بر اساس اخبار منتشر شده، میزان مشارکت مردمی در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در سراسر ایران کمتر از ۴۳ درصد بوده است.

کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران روز یکشنبه ۴ اسفند با اعلام این خبر گفت که از روز گذشته تا ظهر روز یکشنبه بر اساس نتایج آزمایش های تایید شده تعداد ۱۵ نفر دیگر مبتلا به کووید ۱۹ یا ویروس کرونای جدید شناسایی شدند.شمار مبتلایان کرونا در ایران به ۲۸ نفر رسید؛ مرگ پنج بیمار تایید شد

همچنین تمام امکان ورزشی در استان های گیلان و قم نیز تعطیل شده‌اند. گزارش‌ها حاکی از لغو «اردوهای راهیان نور» است. اردوهایی که با هدف بازدید از مناطق جنگ ایران و عراق هر ساله برگزار می شود.قرنطینه این شهر و تعطیلی اماکن مذهبی را رد کرده اند.وزارت بهداشت «ناقلین چینی» را منبع ورود کرونا به ایران دانست

ادامه سفرهای شرکت هواپیمایی ماهان به چین را منشا اصلی ورود کرونا به ایران دانسته بود، این بار وزیر بهداشت هم منبع این بیماری را «ناقلین چینی» عنوان کرد و گفت «یکی از فوتی‌ها در قم بازرگانی بود که از طریق پروازهای غیرمستقیم سفرهایی به چین داشته است.»در حالی که روز گذشته محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران از قرنطینه کردن خود در خانه به خاطر مشکوک بودن به کرونا خبر داده بود، امروز نیز ابراهیم امینی، نایب رئيس شورای شهر تهران، اعلام کرد که هفت نفر از اعضای این شورا در قرنطینه هستند.

علی رغم انتقادها وزیر بهداشت می گوید در حوزه تشخیص سوار بر کار هستیمپیشتر خبرگزاری دولتی ایرنا گزارش داده بود که «تمام داروخانه‌ها پر از جمعیت افرادی است که به دنبال ماسک فیلتردار، ژل ضدعفونی‌کننده و الکل می‌گردند. کارمندان داروخانه‌ می‌گویند که شاید عصر امروز (شنبه) این کالاها در داروخانه‌ها توزیع شود.»

این در حالی است که تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی حاکی از برخورد امنیتی و خشونت آمیز با معترضان در تالش گیلان در اعتراض به انتقال بیماران مشکوکه به کرونا به بیمارستان این شهر است.

ادامه مطلب: VOA Farsi

ببین چقدر رای ها کم بوده که اینا با تقلب رسیدن به این عدد کزایی این لیست انتصابات حضرت عظماست!میزان رأی ملت نیست! میزان نظر رهبریست! از جمهوریت تنها اسمش وچند اعداد و شماره ساختگی مانده!در گذشته سعی می‌شد باحربه اصلاحات مدنی ومسابقه بازی چپ و راست مردم رابفریبند!اما این دیوار پوشالی‌پس از آبان خونین🩸فرو ریخت اکنون وقاحت و دروغگویی مرزی ندارد

بهتر بود مینوشتید طبق ادعای وزارت کشور درصد مشارکت ۴۲ درصد بود.چون این میزان مشارکت تنها یک ادعا است تا یک واقعیت .درصد مشارکت با توجه به گزارشات میدانی به ۲۰ درصد هم نمیتوانسته برسه این همه تقلب کردن تازه شده۴۲درصد . با توجه به این آمار اعلامی، این یعنی کمترین میزان مشارکت در طول دوره حاکمیت جمهوری اسلامی، اما مردم ایران خوب می دانند که آمار واقعی با توجه به مستندات حاکی از مشارکت بسیار پایین تر مردم به مراتب کمتر از آماری است که خود حکومت اعلام کرده است و این یعنی پیروزی تحریم.

مشارکت ۴۲/۵۷ درصدی در انتخابات / تاثیر کرونا،حوادث آبان و هوپیمای اوکراینی بر میزان مشارکتوزیر کشور: * ۴۲.۵۷ درصد میزان مشارکت در انتخابات بوده است * ۲۴میلیون و ۵۱۲ هزار و ۴۰۴ نفر در انتخابات شرکت کردند که از این میزان ۴۸درصد بانوان و ۵۲ درصد آقایان بوده‌اند هر برگه راي رو پشت و رو حساب كردن فكر كنم مادر آدم خالی بند زخم شدی عاممممو .

مشارکت ۴۲/۵۷ درصدی در انتخابات / تاثیر کرونا،حوادث آبان و هواپیمای اوکراینی بر میزان مشارکترحمانی‌فضلی: برخی توصیه کردند قبل از انتخابات درباره کرونا خبری اعلام نشود اما روحانی مخالف بود در مورد شهر قم هم می‌گفتند که انتخابات را در آن شهر به تعویق بیندازیم، ولی من به عنوان مسئول انتخابات نپذیرفتم وظیفه قانونیت توقف انتخابات بود شما همتون مسئولید قبر همتون سگ..... شما بعنوان مسئول انتخابات بسیار غلط کردید!

انتخابات مجلس ایران؛ شمارش آرا، نتایج غیررسمی و برآورد 'مشارکت ۳۰ درصدی' در تهرانبا ادامه شمارش آرا در نقاط مخنلف ایران خبرگزاری‌های این کشور از نتایج اولیه و غیررسمی انتخابات مجلس خبر داده‌اند. خبرگزاری فارس از برآوردهای اولیه میزان مشارکت در این انتخابات خبر داده و نوشته در تهران 'میزان مشارکت ۳۰ درصد و در سایر نقاط حدود ۴۰ درصد بوده' که ممکن است با کامل شدن شمارش آرا تغییر کند.

انتخابات مجلس ایران؛ میزان مشارکت اعلام نشد، قالیباف در صدر حوزه تهرانسخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور ایران با بیان این‌که ۱۵۵ حوزه از ۲۰۸ حوزه انتخابات مجلس تعیین تکلیف شده‌اند، گفت که انتخابات در هفت حوزه به دور دوم کشیده شده است. با این حال طبق آخرین نتایج اعلام شده در تهران محمد باقر قالیباف، شهردار پیشین پایتخت در صدر قرار دارد.

دلیل میزان پایین مشارکت در انتخابات مجلس ایران چه بود؟‏انتخابات یازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی ایران دو روز پیش انجام شد، اما تاکنون آمار رسمی دقیقی از میزان مشارکت مردم در آن و نتایج انتخابات منتشر نشده است.‏ بی خیال از شماها خیلی بیشتر بوده یک نگاه به آمار خودتون بکنید

وزیر کشور: میزان مشارکت در انتخابات مجلس یازدهم ۴۲/۵۷ درصد استمیزان مشارکت انتخابات | وزیر کشور از مشارکت ۲۴ میلیون و ۵۱۲ هزار و ۴۰۴نفر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد یکم پایین نگفتی خیلی بیشتره باشه تو راست میگی میزان مشارکت سیلی محکم زیر ده درصدی بود که گریه خامنه ای ابن معاویه را درآورد. نونی هم که کارکنان این به اصطلاح خبرگزاری میخورند تو خون مردم ایرانه. چجوری میخورید؟.در رسانه‌های آمریکا؛ آغاز درمان با پلاسما در نیویورک، آیا معجزه نزدیک است؟

ترامپ 'مخالفتی با ارسال تجهیزات پزشکی به ایران ندارد'

سازمان جهانی بهداشت: روند ابتلا به کووید-۱۹ در ایران ثابت شده است

خبر خوش مسئولان باغ‌وحش هنگ کنگ در روزهای تعطیلی به خاطر کرونا

سازمان مجاهدین خلق : شمار جانباختگان کرونا در ایران به بیش از 20 هزار نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در بریتانیا از ۷ هزار تن گذشت

نظر ستاد مقابله با کرونا درباره اجرای طرح ترافیک از شنبه

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

23 فوريه 2020, يكشنبه اخبار

اخبار قبلی

آخرین آمار مقامات بهداشت جهان از تعداد مبتلایان به ویروس کرونا؛ ایران بعد از چین بیشترین تلفات را داشته است

اخبار بعدی

ترکیه مرزهای زمینی خود با ایران را بست