مسی به تمرینات بارسلونا برگشت- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnim

17/06/1399 08:39 ب.ظ

مسی به تمرین بارسلونا پیوست لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا پس از اعلام جدایی از جمع آبی‌اناری‌ها برای اولین بار به تمرینات این تیم بازگشت Messi

کاپیتان آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا برای اولین پس از درخواست جدایی‌اش از این تیم در تمرینات شرکت کرد. تمرینات بارسلونا از هفته گذشته آغاز شده بود اما مسی که درخواست رسمی خود برای جدایی‌اش از این تیم را ارائه کرده بود، برای مشخص شدن تکلیفش در تمرینات شرکت نداشت.

او چند روز قبل در مصاحبه‌ با سایت گل از ماندنش در نوکمپ تا پایان قرارداد فعلی‌اش (ماه ژوئن سال 2021) خبر داد و روز گذشته هم به زمین تمرینی خوان گامپر رفت تا تست کرونا بدهد.

با منفی شدن نتیجه این تست، مسی امروز برای اولین بار در تمرینات تیم تحت هدایت رونالد کومان حضور پیدا کرد. با اینکه تمرینات قرار بود ساعت 17:30 به وقت محلی آغاز شود، مسی 90 دقیقه زودتر در محل حاضر شد. مسی: هرگز قصد نداشتم بارسلونا را به دادگاه بکشانم/ می‌مانم چون تنها راه رفتنم پرداخت غرامت 700 میلیون یورویی بودطبق پروتکل بهداشتی لالیگا، مسی با وجود منفی شدن تست کرونایش تا چند روز آینده باید به صورت به صورت انفرادی تمرین کند و با محرز شدن عدم ابتلایش به کرونا خواهد توانست در تمرینات گروهی حضور پیدا کند.

بارسلونا در اولین بازی تدارکانی اردوی پیش فصل خود، شنبه هفته آینده در استادیوم یوهان کرایف کاتالونیا مقابل تیم دسته سومی خیمناستیک به میدان خواهد رفت.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

رشید مظاهری به استقلال پیوست + عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimدروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور تبریز که به تازگی قراردادش را با این تیم فسخ کرده است، به تیم استقلال پیوست.

بشار رسن با پرسپولیس تمدید کرد+ عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimهافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس قراردادش با این تیم را تمدید کرد.

استعلام باشگاه استقلال درباره رشید مظاهری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimاستعلام استقلال درباره رشید_مظاهری باشگاه استقلال با توجه به فسخ قرارداد رشید مظاهری با تراکتور تبریز، مذاکراتی با این دروازه‌بان انجام دادند، اما هنوز توافقی صورت نگرفته است مظاهری با استقلال به توافق رسید رشید_مظاهری، دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور تبریز که به تازگی قراردادش را با این تیم فسخ کرده، شب گذشته با مسئولان استقلال وارد مذاکره شد و به توافق نهایی رسید مدت قرارداد این دروازه‌بان دو ساله خواهد بود

توافق علی علیپور با ماریتیموی پرتغال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimتوافق علی علیپور با ماریتیموی پرتغال خداحافظی علی_علیپور از پرسپولیس علیپور با انتشار این پست از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد و از این تیم جدا شد

گل‌محمدی با ناراحتی باشگاه پرسپولیس را ترک کرد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimگل‌محمدی با ناراحتی باشگاه پرسپولیس را ترک کرد یحیی_گل‌محمدی که برای حضور در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس در محل این باشگاه حاضر شده بود، پس از پایان جلسه، بدون اینکه با خبرنگاران صحبت کند با ناراحتی باشگاه را ترک کرد و حتی پاسخگوی هواداران پرسپولیس هم نشد

فدراسیون فوتبال: پنجره نقل‌وانتقالات استقلال به دلیل پرونده شفر همچنان بسته است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimفدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با وجود پرداخت مطالبات بویان نایدونف، پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال به دلیل شکایت وینفرد شفر بسته است.

، لیونل مسی، فوق‌ستاره خط حمله تیم فوتبال بارسلونا با منفی شدن تست کرونایش، عصر امروز (دوشنبه) برای اولین بار از زمان باخت 8 بر 2 آبی‌و‌اناری‌ها مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، در تمرینات شرکت کرد.

تمرینات بارسلونا از هفته گذشته آغاز شده بود اما مسی که درخواست رسمی خود برای جدایی‌اش از این تیم را ارائه کرده بود، برای مشخص شدن تکلیفش در تمرینات شرکت نداشت. او چند روز قبل در مصاحبه‌ با سایت گل از ماندنش در نوکمپ تا پایان قرارداد فعلی‌اش (ماه ژوئن سال 2021) خبر داد و روز گذشته هم به زمین تمرینی خوان گامپر رفت تا تست کرونا بدهد.

با منفی شدن نتیجه این تست، مسی امروز برای اولین بار در تمرینات تیم تحت هدایت رونالد کومان حضور پیدا کرد. با اینکه تمرینات قرار بود ساعت 17:30 به وقت محلی آغاز شود، مسی 90 دقیقه زودتر در محل حاضر شد.

مسی: هرگز قصد نداشتم بارسلونا را به دادگاه بکشانم/ می‌مانم چون تنها راه رفتنم پرداخت غرامت 700 میلیون یورویی بودطبق پروتکل بهداشتی لالیگا، مسی با وجود منفی شدن تست کرونایش تا چند روز آینده باید به صورت به صورت انفرادی تمرین کند و با محرز شدن عدم ابتلایش به کرونا خواهد توانست در تمرینات گروهی حضور پیدا کند.

بارسلونا در اولین بازی تدارکانی اردوی پیش فصل خود، شنبه هفته آینده در استادیوم یوهان کرایف کاتالونیا مقابل تیم دسته سومی خیمناستیک به میدان خواهد رفت.

مسی تا پایان فصل 21-2020 با بارسلونا قرارداد دارد و اگر تا ژانویه با باشگاه برای تمدید قراردادش به توافق نرسید، در آن زمان خواهد توانست با هر تیمی که می‌خواهد برای فصل آینده وارد مذاکره شود و در پایان فصل هم به عنوان بازیکن آزاد، بدون آنکه هیچ پولی به بارسا برسد، به تیم بعدی‌اش برود.