مسی به گمانه‌زنی‌ها در باره جدایی از بارسا پایان داد: یک سال دیگر می‌مانم

14/06/1399 09:32:00 ب.ظ

مسی به گمانه‌زنی‌ها در باره جدایی از بارسا پایان داد: یک سال دیگر می‌مانم جزئیات بیشتر🔽

لیونل مسی در گفتگو با «گل» دلیل تصمیم خود را برای جدایی از بارسا نوعی جاه‌طلبی و در عین حال ضعف مدیریت عنوان کرده و توضیح داده که شکست بی سابقه مقابل بایرن مونیخ نقشی در این تصمیم نداشته، چرا که وی از مدت‌ها قبل چنین چالشی را در سر پرورانده بود. پایان تعلیق و گمانه‌زنی در بارسلونا؛ لیونل مسی، فوق ستاره حال حاضر فوتبال جهان اعلام کرد که برای یکسال دیگر پیراهن آبی اناری را به تن خواهد کرد.

لیونل مسی که پیش‌تر با ارسال فکسی به باشگاه به شایعات رسانه‌ها دامن زده و تهدید به جدایی کرده کرده بود پس از کش و قو‌س‌های فراوان در نهایت تا ژوئن سال آینده میلادی در باشگاه محبوب خود ماندنی شد.

کاپیتان و مرد تعیین کننده بارسلونا روز جمعه در گفتگویی مفصل با «گل»،‌ وب سایت تخصصی دنیای فوتبال با اعلام اینکه دست کم برای یکسال آینده در بارسلونا خواهد ماند،‌ به اختلافات خود با باشگاه اشاره و تصریح کرد: من هرگز بارسلونا را به دادگاه نمی‌کشم زیرا باشگاهی است که آنرا دوست دارم و مدیون آن هستم،‌ چرا که هر آنچه تاکنون بدست آورده‌ام از اینجا بوده است؛ بارسلونا باشگاهی است که زندگی من با آن پیوند خورده است.»

این مصاحبه در واقع پایانی بود بر کشمکش‌های ده روزه لیونل مسی و باشگاه بارسلونا که در طول این ماجرا همواره بر ماندن ستاره آرژانتینی تاکید داشت. بند جدایی ۷۰۰ میلیون یورویی باشگاه بارسلونا با اشاره به بند جدایی ۷۰۰ میلیون یورویی که برغم مخالفت مسی، لالیگا نیز بر اعتبار آن صحه گذاشته بود بر ماندن کاپیتان و ستاره خود تا پایان قرارداد فعلی که ۳۰ ژوئن به پایان می‌رسد، تاکید داشت.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

شمار قربانیان کرونا در کشور از ۲۲ هزار نفر گذشت/۱۱۸ فوتی در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا و جانباختگان ناشی از کرونا را اعلام کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸ نفر از مبتلایان کرونا جان باختند.

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.

تعبیر رویای ۷۰ ساله جدایی بودجه از نفتتحقق رویای اقتصاد بدون نفت | حسن روحانی اعلام کرده، وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی به زیر ۱۰درصد رسیده و بودجه جاری دیگر اتکایی به نفت ندارد، ‌موضوعی که می‌تواند رویای جدایی نفت از بودجه را بعد از ۷۰ سال تعبیر کند؛ گزارشی در همین باره بخوانید:

TyC Sports: مسی در بارسلونا می ماندمسی در بارسلونا می‌ماند TyC Sports که نخستین رسانه در انتشار خبر فکس ستاره آرژانتینی به بارسلونا بود اکنون مدعی شده است کاپیتان آبی اناری‌ها این تیم را ترک نمی‌کند