مسکن ملی قیمت‌گذاری نشده است/ اعلام جزئیات بسته حمایتی از مستاجران در روزهای آینده

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران: مسکن ملی قیمت‌گذاری نشده است/ اعلام جزئیات بسته حمایتی از مستاجران در روزهای آینده

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به بحث عرضه و تقاضا در بازار مسکن اظهار داشت: تمام تلاش ما بر این است که همه موانع را در مسیر تولید مسکن برداریم و تسهیلات کافی به این حوزه اختصاص دهیم و خوشبختانه امروز در شرایطی هستیم که بسیاری از موانع برطرف شده است.

اسلامی با اشاره به عملیاتی شدن طرح کارت مصالح ساختمانی گفت: کارت مصالح ساختمانی با دو الگو عملیاتی شده است که الگوی اول آن بازار تهاتری است و الگوی دوم هم به تعامل بین بنیاد مسکن و بانک مسکن برمی‌گردد که بنیاد مسکن پروژه‌های متعهد شده را با استفاده از این الگو در دست اجرا دارد و از طرح کارت مصالح ساختمانی استفاده می‌کند.

اسلامی با بیان اینکه برای 7 دهک کشور برنامه تامین مسکن داریم، اظهار داشت: برنامه احداث 200 هزار واحد مسکونی برای دهک‌های 1 و 2 با همکاری نهادهای حمایتی در دست اجرا است و دهک‌های 3 تا 7 هم با سه نوع واگذاری حمایت می‌شوند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خبر خوش وزیر راه برای مستأجران/ اسلامی: 2 بسته سیاستی و حمایتی برای بازار مسکن در راه است- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimخبر خوش وزیر راه برای مستاجران وزیر راه و شهرسازی: دو بسته سیاستی و حمایتی برای بازار مسکن در راه است این بسته‌ها باعث کاهش التهابات مسکن به خصوص برای مستاجران خواهد شد این میزان افزایش قیمت هیچ منطقی ندارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 40 درصد تست‌های کرونا در مشهد مثبت استمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت که هم اکنون 40 درصد تست‌های کرونا در این شهر مثبت است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در برزیل از یک میلیون گذشتبه این ترتیب برزیل بعد از آمریکا دومین کشور در جهان است که شمار مبتلایان آن به بیش از یک میلیون نفر می‌رسد. بسیاری معتقدند چون هنوز به تعداد کافی آزمایش کرونا انجام نشده، ارقام واقعی از این هم بسیار بالاتر است. در همین حال در فرانسه معترضان به نشانه خون کسانی که به دلیل کرونا جان خود را از دست دادند، به ساختمان وزارت بهداشت رنگ سرخ پاشیدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است🔺دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است ⚡️ارن ایزلی اکنون دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع در دانشگاه ایالتی لوییزیانا است. او می گوید: «به یاد دارم وقتی کودک خردسالی بودم، پدرم برچسب های ناسا را به خانه می آورد»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو در روز جهانی پناهجویان: آمریکا بزرگترین ارائه‌ دهنده کمک‌های بشردوستانه در جهان است🔺پمپئو در روز جهانی پناهجویان: آمریکا بزرگترین ارائه‌ دهنده کمک‌های بشردوستانه در جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا روز جهانی پناهجویان را فرصتی برای شناسایی شهامت و مبارزات میلیون‌ها پناهنده ‌ای دانست که به دلیل آزار و درگیری از خانه‌های خود گریخته‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چهار تن در انفجار خودروی بمبگذاری شده در عفرین زخمی شدندحمله تروریستی با خودروی بمبگذاری شده در عفرین 4 زخمی برجای گذاشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »