مسوول روابط عمومی پست هرمزگان بازداشت شد

04/10/1399 03:45:00 ب.ظ

روز چهارشنبه ۳ دی‌ماه ۱۳۹۹، «غلامرضا طیبی»، مسئول روابط عمومی پست هرمزگان به دلیل رقص در مقابل کارمندان این اداره بازداشت شد. پیشتر مدیر کل پست هرمزگان از برکناری این شهروند از سمت خود خبر داده بود. اخبار_ایران

پیش‌تر مدیر کل پست هرمزگان از برکناری این شهروند از سمت خود خبر داده بود. انتشار کلیپ رقص غلامرضا طیبی در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های زیادی به دنبال داشت.

خبرگزاری «برنا» با تایید خبر بازداشت غلامرضا طیبی به نقل از مدیرکل پست استان هرمزگان نوشت: «ضمن عذرخواهی و اظهار تاسف و تاثر از رخ‌داد چنین اتفاقی اعلام می‌کنم فرد مذکور به دلیل اعمال و رفتار خلاف شئون شغلی و اداری در محل کار از سمت خود برکنار و به واحد تخلفات اداری معرفی می‌شود.»

او رفتار مسوول روابط عمومی پست هرمزگان را «خارج از عرف و خلاف شئون شغلی و اداری» توصیف کرد. در آستانه شب یلدا، میهمان برنامه «عصر خانواده» در شبکه دوم صداوسیما از مردم خواهش کرده بود که در این شب برقصند چرا که این کار حداقل باعث می‌شود راحت‌تر بخوابند. او هم‌چنین توضیح داده بود که با دور هم بودن و کنار هم شعر خواندن و رقصیدن شاید بتوان استرس‌های ناشی از ویروس کرونا را کاهش داد.

مجری این برنامه که در واکنش به این صحبت‌ها لبخند زده بود، در برنامه بعدی ناچار به عذرخواهی شد و درخواست میهمان برنامه برای رقصیدن در خانه را «اشتباه لفظی» خواند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

علی جوادی، سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شدچند سال بعد: علی جوادی به سمت رئیس فدراسیون دوچرخه سواری منصوب شد!!

الگوهای رابطه؛ روابط از پیش نوشته شده و روابط صمیمی و امن

روحانی: آمریکا مسوول مستقیم اتلاف وقت در اجرای برجام استرییس جمهوری امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح طرح های ملی وزارت کشور با بیان اینکه‌ آژانس بین المللی انرژی اتمی مکان بازی سیاسی نیست، گفت: آنها که می‌خواهند مسایل را از طریق دیپلماسی حل کنند باید بدانند که راه آن برداشتن تحریم است،‌ اگر وقت تلف شود و فرصت از دست برود، مسئول مستقیم آن آمریکا خواهد بود. رئیس جمهوری در نشست مجازی سازمان همکاری اقتصادی (اکو) با بیان اینکه برجام با دوراندیشی و عقلانیت ایران حفظ شده است، گفت: آمریکا با لغو همه تحریم‌ها و اتخاذ تدابیر عملی به برجام بازگردد. چون این تکلیف دولتی است که او برجام را نقض کرده است.

امین وزیری، دادیار اوین، مسوول قتل بهنام محجوبی استaidaghajar جوان است و نمیفهمد. خیلی زود ضربه خواهد خورد ولی باز هم نخواهد فهمید چرا. aidaghajar حمید محمدی رییس زندان اوین هم جزو کسایی که باید مجازات بشه به وقتش. این اسم ها نباید فراموش بشن

ترکیه: در راه ترمیم روابط با اتحادیه اروپا گام برمی‌داریممولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه گفته است که آنکارا و بروکسل در تلاشند تا برغم تنش‌های اخیر که وی منشا آنرا برخی اعضای اتحادیه اروپا دانسته، فضای مثبتی را در روابط خود ایجاد کنند. وسط باز بوی صادرات گاز آذربایجان ب مشامش خورد اردوغان بیشرف سر اتحادیه اروپا رو خوب شیره می ماله