مسمومیت ۲۵ نفر از کارکنان مرکز لرزه‌نگاری آبدانان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۲۵ نفر از کارکنان مرکز لرزه نگاری بخش «مورموری» شهرستان آبدانان در استان ایلام دچار مسمویت غذایی شدند. این افراد با علائم تهوع واستفراغ و ضعف و بی حالی به بیمارستان انتقال داده شدند.» علت حادثه مسمومیت غذایی تشخیص داده شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- ۲۵ نفر از کارکنان مرکز لرزه نگاری بخش «مورموری» شهرستان آبدانان در استان ایلام دچار مسمویت غذایی شدند.براساس آزمایشات صورت گرفته، علت حادثه مسمومیت غذایی تشخیص داده شده است.

چند روز پیش نیز بیش از ۱۲۰ نفر از اهالی روستای مرزی «شیخ‌ صله» شهرستان «ثلاث‌ باباجانی» استان کرمانشاه دچار مسمومیت شده بودند.غذای فاسد یا آب آلوده از مهمترین عوامل این مسمومیت‌ها اعلام شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بهای دلار از مرز ۲۵ هزار تومان و یورو از ۲۹ هزار تومان گذشت | DW | 08.09.2020افزایش مجدد بهای دلار در بازار ارز ایران حکایت از ناموفق بودن سیاست بانک مرکزی ایران و تزریق ارز به بازار دارد. نرخ برابری دلار در برابر ریال پس از کاهش مختصر خود در واپسین روزهای مرداد، بار دیگر سیر صعودی یافته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یمن: 25 شبه‌نظامی حوثی‌ در استان مارب کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سقوط آزاد ارزش ریال همزمان با بحران شدید در بازار بورس؛ نرخ دلار در بازار آزاد به ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان رسید🔺سقوط آزاد ارزش ریال همزمان با بحران شدید در بازار بورس؛ نرخ دلار در بازار آزاد به ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان رسید ⚡️همزمان با اعتراض‌ها به دخالت رژیم جمهوری_اسلامی در بازار بورس، روند سقوط ارزش پول ملی ایران که از ابتدای هفته آغاز شده بود، ادامه یافت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا نیروهای خود در عراق را به سه هزار نفر کاهش می‌دهدفرماندهی مرکزی ارتش آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد در ماه جاری میلادی نیرو‌های این کشور در عراق را از پنج هزار و ۲۰۰ نفر به سه هزار نفر کاهش دهد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: قبل از آغاز تحقیق درباره پرونده ناوالنی،‌ باید شواهد مسمومیت او را ببینیمدیمیتری پسکوف،‌ سخنگوی کرملین، اعلام کرد مسکو پیش از آن که به تحقیق در زمینه مسمومیت الکسی ناوالنی، منتقد پوتین بپردازد، باید بررسی‌هایی که نشان دهد او مسموم شده را ببیند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 28 میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »