مسعود مصاحب، زندانی دوتابعیتی در اوین: کمک کنید از این جهنم آزاد شوم

15/10/1399 08:46 ب.ظ

در یک فایل صوتی که طی یک تماس تلفنی از زندان و به زبان آلمانی منتشر شده است، مسعود_مصاحب، زندانی دوتابعیتی وضعیت خود در زندان را با جهنم قیاس کرد و خواستار کمک برای آزادی خود شده است. جزئیات بیشتر 👇 اخبار_ایران زندان_اوین زندانیان_دوتابعیتی

در توییتر، روز هشتم دی ۱۳۹۹ از آقای مصاحب منتشر کرده، این زندانی ۷۴ ساله با اشاره به اینکه ۲۳ ماه است که در زندان اوین به سر می‌برد، گفته که از شرایط سلامتی خوبی برخودار نیست و به تازگی از «بیماری کووید۱۹» جان سالم به در برده است.

او همچنین از مرگ دو زندانی مبتلا به ویروس کرونا در زندان اوین خبر داد.

آقای مصاحب به بیماری‌های دیابت، نوروپاتی و مشکلات دریچه قلب دچار است و در این پیام صوتی به وضعیت بد زندان در خصوص ویروس کرونا و عدم وجود ماسک و مواد ضدعفونی در زندان و قیمت گران این برخی لوازم بهداشتی از فروشگاه زندان اشاره کرده است.

این زندانی اتریشی ایرانی پیش از این تجربه «سکته مغزی» را داشته و با توجه به وجود دو کیست در ریه و کلیه چپ خود و مشکلات تیروئیدی و پروستات به طور مداوم نیازمند معاینات پزشکی است. آقای مصاحب با اشاره به کیفیت غذای بد زندان اوین و عدم وجود میوه و سبزی گفته است که در یک اتاق ۱۵ نفره زندگی می‌کند و با سه پتای نازک خریداری شده توسط خود روی زمین می‌خوابد. headtopics.com

FreeMassud FreekamranG nilu_mo MFA_Austria stefanfjscholz

ادامه مطلب:
iranwire »

یک مقام ایرانی در ترکیه به اتهام دست داشتن در قتل مسعود مولوی بازداشت شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هردم ازین باغ بری میرسد

دستگیری دیپلمات ایرانی در ترکیه در رابطه با قتل مسعود مولوی | DW | 11.02.2021یک کارمند کنسولگری ایران در استانبول به اتهام دست داشتن در قتل مسعود مولوی دستگیر شده است. مسعود مولوی مدیر کانال تلگرامی جعبه سیاه نوامبر ۲۰۱۹ در استانبول ترور شد. دیگه اتهام ترور به ایرانیها ادعایی نخ نماست! چون هیچ نفعی ندارد که هیچ خوراک تبلیغاتی علیه ایران است دست نشانده های یک نظام دیکتاتوری تروریستی ، تروریست هستند.

«چهره جاودانی مقاومت»؛ شهردار پاریس از لوح یادبود احمد شاه مسعود رونمایی کرد«چهره جاودانی مقاومت»؛ شهردار پاریس از لوح یادبود احمد شاه مسعود رونمایی کرد جزئیات بیشتر🔽 روح بزرگ مرد که فرا تر از مرز ها افتخار آفرین است شاد باد.

بازداشت فرد مرتبط با قتل مسعود مولوی در استانبولیکی از کارمندان سرکنسولگری ایران در استانبول در ارتباط با قتل مسعودی مولوی، تحت بازداشت قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

مسعود کردپور: کولبری نشانه فروپاشی اقتصادی کشور است

استان وایر - در یک فایل صوتی که طی یک تماس تلفنی از زندان و به زبان آلمانی منتشر شده، مسعود مصاحب، زندانی دوتابعیتی وضعیت خود در زندان با جهنم قیاس کرد و خواستار کمک برای آزادی خود شده است.حساب کاربری

در توییتر، روز هشتم دی ۱۳۹۹ از آقای مصاحب منتشر کرده، این زندانی ۷۴ ساله با اشاره به اینکه ۲۳ ماه است که در زندان اوین به سر می‌برد، گفته که از شرایط سلامتی خوبی برخودار نیست و به تازگی از «بیماری کووید۱۹» جان سالم به در برده است. او همچنین از مرگ دو زندانی مبتلا به ویروس کرونا در زندان اوین خبر داد.

آقای مصاحب به بیماری‌های دیابت، نوروپاتی و مشکلات دریچه قلب دچار است و در این پیام صوتی به وضعیت بد زندان در خصوص ویروس کرونا و عدم وجود ماسک و مواد ضدعفونی در زندان و قیمت گران این برخی لوازم بهداشتی از فروشگاه زندان اشاره کرده است.

این زندانی اتریشی ایرانی پیش از این تجربه «سکته مغزی» را داشته و با توجه به وجود دو کیست در ریه و کلیه چپ خود و مشکلات تیروئیدی و پروستات به طور مداوم نیازمند معاینات پزشکی است.

آقای مصاحب با اشاره به کیفیت غذای بد زندان اوین و عدم وجود میوه و سبزی گفته است که در یک اتاق ۱۵ نفره زندگی می‌کند و با سه پتای نازک خریداری شده توسط خود روی زمین می‌خوابد.

مسعود مصاحب، بازرگان اتریشی-ایرانی است که در بهمن ۱۳۹۷ در سفر با یک هیات تحقیاتی اتریشی راهی ایران شده بود و در همان سفر بازداشت شد.

جمهوری اسلامی گفته که او جاسوس آلمان و سازمان موساد اسرائیل بوده که به عنوان دبیرکل انجمن دوستی ایرانی و اتریش به ایران آمد.

آقای مصاحب از بابت اتهام‌های «جاسوسی» و «اقدام علیه امنیت ملی» به ۱۰ سال حبس محکوم شده است.

گفته شده او تحت شکنجه مجبور به اعتراف علیه خود شده و این اعترافات اجباری از صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیز به نمایش درآمده است.

«سیامک نمازی»، و پدرش، «باقر نمازی»، «ناهید تقوی»، «احمدرضا جلالی»، «کامران قادری» و «مراد طاهباز» از دیگر افراد دوتابعیتی‌ و زندانی در ایران هستند.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: