مسعود مهرابی، منتقد و مدیرمسئول مجله فیلم درگذشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«مسعود مهرابی»، روزنامه‌نگار، مدیرمسئول و صاحب‌امتیاز «مجله فیلم» روز ۱۰شهریور۱۳۹۹ در ۶۴ سالگی به دلیل سکته قلبی درگذشت. او متولد ۱۳۳۳، دانش‌آموخته رشته سینما و تلویزیون، منتقد و تاریخ‌نگار سینما بود. اخبار_ایران اطلاع_رسانی مسعود_مهرابی

«مسعود مهرابی»، روزنامه‌نگار، مدیرمسئول و صاحب‌امتیاز «مجله فیلم» روز ۱۰شهریور۱۳۹۹ در ۶۴ سالگی به دلیل سکته قلبی درگذشت. او طی سال‌های زندگی‌اش چندین کتاب‌ در حیطه تاریخ سینما نوشت. از جمله آثار او «تاریخ سینمای ایران» است که به عنوان پرشمارگان‌ترین کتاب سینمایی ایران به حساب می‌آید. این کتاب طی سه دهه به چاپ دهم رسیده است.

از کتاب‌های دیگر زنده‌یاد مسعود مهرابی می‌توان به «پشت دیوار روزیا: سیاحت‌نامه جشنواره‌های جهانی فیلم» و «پوستر فیلم» اشاره کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسعود قادری؛ خودکشی دلخراش یک پناه‌جو در سوییس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جواد مجابی به «ایالات نیست‌ در جهان»؛ رسیدتازه‌ترین اثر جواد_مجابی منتشر شد | داستان «ایالاتِ نیست‌ درجهان» به عنوان جدیدترین اثر داستانی جواد مجابی نویسنده، منتقد ادبی، طنزپرداز و روزنامه‌نگار راهی پیشخان کتابفروشی‌ها شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

واکنش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی درباره انتشار غیرقانونی فیلم «خرس» در فضای مجازیروابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی نسبت به انتشار غیرقانونی فیلم سینمایی «خرس» در فضای مجازی واکنش نشان داد و در این زمینه با توجه به پیگیری رسانه‌ها طی دو روز اخیر، توضیحاتی ارائه داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات هزاران نفره مخالفان ماسک در برلین؛ پلیس معترضان را متفرق کردتظاهرات آخر هفته مخالفان محدودیت‌های کرونایی «جشن آزادی و صلح» نام دارد و طیف گسترده‌ای از شهروندان از طبقات مختلف با گرایش‌های متفاوت و حتی متضاد سیاسی در آن شرکت می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کانادا و انگلیس خواستار تحقیقات مستقل ایران درباره هواپیمای اوکراینی شدندوزرای امور خارجه انگلیس و کانادا خواستار انجام شدن تحقیقاتی مستقل از جانب ایران درباره انهدام هواپیمای_اوکراین و پرداخت غرامت به کشورها و خانواده های آسیب دیده شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ثبت رکورد جهانی جابجایی کامیون با دندان توسط ابرانسان‌های خوزستانیثبت رکورد جهانی جابجایی کامیون با دندان توسط خواهر و برادر خوزستانی برادر و خواهر ورزشکار خوزستانی معروف به 'ابرانسان ها' و 'دندان فولادی‌ها' رکورد جدید و جهانی کشیدن کامیون‌های سنگین وزن را بازهم به نام خود ثبت کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »