مسدودماندن پول‌های ایران در کره جنوبی؛ انتقاد ظریف از آمریکا | DW | 11.03.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف در اعتراض به آزاد نشدن پول‌های بلوکه شده ایران در کره جنوبی، انتقاد کرده است که آمریکا همچنان به سیاست 'فشار حداکثری ترامپ' ادامه می‌دهد. رئيس بانک مرکزی نیز گفته است که نیازهای ارزی کشور از منابع دیگر تأمین می‌شود.

ظریف در اعتراض به آزاد نشدن پول‌های بلوکه شده ایران در کره جنوبی، انتقاد کرده است که آمریکا همچنان به سیاست"فشار حداکثری ترامپ" ادامه می‌دهد. رئيس بانک مرکزی نیز گفته است که نیازهای ارزی کشور از منابع دیگر تأمین می‌شود.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، گزارش برخی از خبرگزاری‌ها مبنی بر آزاد شدن بخشی از دارایی بلوکه شده ایران در بانک‌های کره جنوبی را تکذیب کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مقصر ایران است که در کره جنوبی پول گذاشته.

اگر واقعا ایرانی هستید اصلا کالا و وسایل از کره جنوبی نخرید. بایکوت کنید . دیگر نفت نفروشید به برده های امریکا.

متاسفانه ایران بازیچه قرار گرفت. بلایی که بر سر لیبی آوردند را این دیوث ها میخواهند بر سر ایران بیاورند. از آغاز گوشزد کردم، ولی کو گوش شنوا!!!

منابع دیگر= جاکشی.

این سخن درستی است دولت جدید امریکا ابلهانه روش دولت دونالد ترامپ را دنبال می کند اگر بنای ایران تسلیم در برابر زورگویی و اقدامات غیر قانونی بود،در همان دوره دولت ترامپ تسلیم می شد آزموده را آزمودن خطاست!

آقای ظریف هنوز به تیم بایدن اعتماد داره آقای ظریف چطور میخواین با این آشغالا مذاکره کندهنوز بزرگ‌ترین شانس دست ماست ما بهترین اهرم فشار را داریم تنگه‌هرمز جلو صادرات نفت کره‌جنوبی و ژاپن را بامختل روبرو کنیم کاری که ما ایران‌ها در آن استاد هستیم

ملتی در رنج و عذابند ، این بیچارهٌ خود - ‌و وطنفروش در فکر دزدیدن بیشتر ثروت ملت ایرانه ، تا رهبر شارلاتان و دزدش ، درست مثل استفاده از واکسن اهدایی به ملت!!! باز هم ، و اینبار ، از ثروت ملت بدزده. واقعاً فرداها کدام دادگاه عادلی میتواند حق ملت را از این استاد ماله و شّرر بگیرد؟

حق داره بنده خدا! توله هاشون تو امريكا و كانادا پول لازم دارن . لبنان و اسد و حزب الله عين سگ گرسنه دم در منتظر مقرريشونن

وقتی ظریف مطلع است که کره ای ها فقط به دلیل تحریمات آمریکا از پرداخت سپرده ایران عاجز هستند اعتراض به آنها بی معنا است مشکلات خود را با آمریکا حل کنید.

ظریف تو خودت رو ناراحت نکن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.