مساعدیان: علت فوت دو کوهنورد در کلکچال سقوط است نه بهمن

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

فدراسیون کوهنوردی: علت فوت دو کوهنورد در کلکچال سقوط است نه بهمن

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، ارتفاعات تهران در روز جمعه وضعیت خوبی نداشت و باوجود هشدار های گذشته شاهد حضور تعداد زیادی از هموطنان و کوهنوردان بر روی قله‌ها بودیم.

حمید مساعدیان، رییس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی در گفت‌وگو با ایسنا، در باره حادثه کلکچال که باعث فوت دو کوهنورد شد، گفت: متاسفانه در ارتفاعات کلکچال سقوط دو کوهنورد را داشتیم. در طول مسیر کلکچال سه نفر دچار حادثه سقوط شدند که دو نفر همان لحظه فوت می‌کنند و یک نفر هم سرمازده می‌شود. علت سقوط به دلیل سرمای بیش از حد و یخ زدگی مسیر بوده است.

او درباره این‌که گفته می‌شود در کلچال بهمن رخ داده و این موضوع باعث فوت دو کوهنورد شده است، گفت: در دارآباد بهمن داشتیم و در مسیر کلکچال بهمنی رخ نداده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای وای

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو حمله انفجاری در کابل؛ دو کشته و دو زخمی برجای گذاشتمقام‌های امنیتی افغانستان تایید کردند، در نتیجه دو حمله انفجاری بامداد شنبه 20 فوریه در شهر کابل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دو کوهنورد در ارتفاعات کلکچال سقوط کردند و جان باختند | DW | 25.12.2020در اثر سرمای شدید و یخ‌زدگی در مسیر کلکچال در شمال تهران دو کوهنورد سقوط کردند و جان باختند. در دو حادثه دیگر کوهنوردانی مصدوم شدند و نجات یافتند. روز جمعه کوهستان شمال تهران با وزش شدید باد و برف سنگین توأم بود. 😥😥 خدا رحمتشون کنه. شیبهای سختی داره. کوه زیباست اونهم در زمستان و برف و مه. کاش بیشتر احتیاط میکردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دو حمله انفجاری در کابل؛ دو کشته و چهار زخمی برجای گذاشتمقام‌های امنیتی افغانستان تایید کردند، در نتیجه دو حمله انفجاری بامداد سه‌شنبه 2 فوریه 2021 در شهر فدایی خاک پاک مقدس افغانستانم شویم ادامه بیتی این جانور های آدم نمی شود. 6 سال هست که در اینترنت چیغ میزنم (خدا پشت در است) گپ من گوز خر. وهابیت و آل_سعود پشت پرده تمام تروریسم دنیا...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ دو روستا در بندرلنگه قرنطینه کامل شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دو انفجار و یک حمله مسلحانه در سه ولایت افغانستان؛ چهار کشته در یک روزمنابع خبری در افغانستان از کشته شدن حداقل چهار نفر در حملات جداگانه روز دوشنبه در سراسر این کشور خبر دادند. باعث تاسفه به امید برقراری صلح در افغانستان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »