مسابقات تنیس اوپن استرالیا؛ واکنش شدید به معافیت واکسیناسیون جوکوویچ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسابقات تنیس اوپن استرالیا؛ واکنش شدید به معافیت واکسیناسیون جوکوویچ

نواک جوکوویچ که با ۹ قهرمانی، پرافتخارترین مرد اوپن استرالیاست در پیامی که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد از شرکت در اولین گرنداسلم فصل تنیس جهان خبر داد. او با استفاده از معافیت پزشکی واکسن کووید۱۹ در این مسابقات شرکت می‌کند.

اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا گفته چنانچه این بازیکن برای واکسن نزدن شواهد کافی نداشته باشد، با "هواپیمای بعدی به کشورش بازگردانده می‌شود" آقای موریسون به خبرنگاران گفت: "اگر شواهد کافی وجود نداشته باشد، با او همانند دیگران رفتار خواهد شد. هیچ قانون خاصی برای نواک جوکوویچ نباید وجود داشته باشد."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نواک جوکوویچ با معافیت پزشکی در اوپن استرالیا شرکت می‌کند - BBC News فارسینواک جوکوویچ در صفحه اینستاگرامش از سفر به استرالیا و شرکت در اولین گرنداسلم فصل تنیس جهان خبر داد. مرد شماره یک تنیس جهان‌ با استفاده از معافیت پزشکی واکسن کووید-۱۹ در این تورنمنت شرکت می‌کند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

تایید معافیت پزشکی جنجالی جوکوویچ؛ حضور قهرمان صرب در اوپن استرالیانواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان اعلام کرد سرانجام با دریافت معافیت پزشکی و بدون دریافت واکسن کووید۱۹ در رقابت های اوپن استرالیا شرکت می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشتاد سالگی الکس فرگوسن: هفت ماجرای جالب راجع به اسطوره منچستر یونایتد - BBC News فارسیداستان سر الکس فرگوسن، بهترین مربی بریتانیایی تمام ادوار، تنها محدود به موفقیت‌ها و جام‌هایی نیست که با آبردین و منچستر یونایتد برده است. در این مطلب، بی‌بی‌سی اسکاتلند به مناسبت ۸۰ سالگی او، از زبان همکاران و بازیکنان سابقش پرده‌های دیگری از زندگی او را روایت می‌کند. bbcpersian یک دیکتاتور یک ماشین خردکننده لطافت انسانی بود.او را با گواردیولا مقایسه کنید.او مردی ظریف و هنرمند است.هیچ بازیکنی از او نمیترسد بلکه شکوفا میشوداما فرگوسن یک لودر است تمام
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

شش قدم؛ پرسپولیس و سپاهان یک قدم به استقلال نزدیک شدند - BBC News فارسیهفته سیزدهم لیگ برتر، با توقف استقلال و پیروزی دو تعقیب‌کننده این تیم همراه شد: استقلال در اراک به تساوی یک بر یک مقابل آلومینیوم رسید، اما پرسپولیس و سپاهان حریفان خود را شکست دادند. با این نتایج فاصله صدرنشین با تعقیب‌کننده‌هایش کمتر از هفته‌های گذشته شد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

فرانک میل؛ مهاجم آلمانی که نامش با 'خرابکاری' به یاد آورده می‌شود - BBC News فارسیفرانک میل احتمالا باید حس مارتی مک‌فلای، بازیگر اصلی فیلم بازگشت به آینده را داشته باشد. فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهد، هر کاری هم که بکند باز همواره با اتفاقی که اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی افتاد به خاطر آورده می‌شود. آن روز خاص نهم ماه مه ۱۹۸۶ بود
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

واکنش دولت آلمان به حمله به قبرستان مسلمانان در ایزرلونمسئول آزادی دین و عقیده دولت آلمان نسبت به حمله به قبرستان مسلمانان در شهر ایزرلون واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »