مسئله فلسطین امروز در صدر مسائل جهان اسلام قرار دارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرماندار بیرجند گفت: ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین با دست خالی بیش از ۸۰ سال است که با رژیم کودکش اسرائیل برای حفظ سرزمین و ناموس خود در نبرد است و لذا مسئله فلسطین بیش از آن که یک امر سیاسی باشد مسئله دینی است.

علی فاضلی فرد، درگفت‌وگو با ایسنا در خصوص اینکه قدس مسئله اول جهان اسلام است، گفت: امام راحل توجه آزادی‌خواهان دنیا را به مسئله فلسطین معطوف ساخت و آن را به مسئله اصلی جهان اسلام تبدیل کرد و قدس همان مکانی است که خدا آن را مبارک گردانیده و درآیه ابتدایی سوره اسراء آمده این سرزمین مقدس و محراب انبیای الهی بوده که متعلق به مسلمین و قبله اول است.

فاضلی فرد بیان کرد: سرزمین فلسطین قطعه‌ایی از جهان اسلام است که دشمن با تمام توان به میدان آمده تا ساکنین و مالکان اصلی آن را نابود کند و برای رسیدن به این هدف دست به هر شرارتی می‌زند و بر مسلمین است که نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشد و در حمایت از مردم فلسطین از کوششی دریغ نکنند.

فرماندار بیرجند ادامه داد: انزوای سیاسی و فشار افکار عمومی اختلافات داخلی در این رژیم به شدت افزایش یافته و شاهد اعتراضات شدید یهودیان بر علیه دولت نتانیاهو و درگیری‌های کابینه است که موج حمایت‌های جهانی از مردم مظلوم فلسطین شکست بزرگ دیگری برای اسرائیل است و لذا ناتوانی اسرائیل در جنگ روایت‌ها یکی دیگر از شکست‌های اسرائیل علیرغم در اختیار داشتن غول رسانه در جهان بوده و جنایات از حد به در رژیم صهیونیستی موجب خشم جهانی بر علیه این رژیم شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کم و کیف جشن رمضان در جهان اسلامهلال ماه مبارک رمضان‌، به نماد جهان اسلام تبدیل‌شده و جشن‌ها و کارناوال‌های رنگارنگی در این ماه کریم و در سراسر جهان برگزار می‌شود که جنبه‌های گردشگری نیز دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران از هیچ اقدامی برای افشای جنایات رژیم صهیونیستی دریغ نکرده استسفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، امروز چهارشنبه با سفیر فلسطین در این کشور ملاقات کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: موضوع فلسطین در صدر اولویت‌های جهان اسلام استوزیر امور خارجه ایران اظهار داشت که بحران غزه نشان داد که موضوع فلسطین به عنوان آرمان مشترک مسلمانان، در صدر اولویت‌های جهان اسلام قرار دارد. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران صدرنشین فهرست قربانیان تعقیب‌افزار در خاورمیانهنتایج تحقیقات در زمینه استفاده از برنامه‌های جاسوسی در تلفن‌های هوشمند نشان می‌دهند ایران در صدر فهرست قربانیان تعقیب‌افزار در منطقه خاورمیانه و آفریقا قرار دارد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رژیم صهیونیستی در بدترین دوران حیات خود استنماینده ولی‌ فقیه در لرستان گفت: امروز رژیم صهیونیستی در بدترین دوران حیات خود ‏قرار دارد و در این شش ماه برای آنانی که این رژیم را نمی‌شناختند پرده‌ها ‏کنار رفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیام هنیه به رهبران جهان اسلام؛ اقدام فوری برای توقف جنایات در نوار غزهرئیس دفتر سیاسی جنبش حماس امروز (شنبه) در پیامی به رهبران جهان اسلام، خواستار اقدام فوری آنها برای توقف جنگ در نوار غزه در آستانه ماه رمضان شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »