دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام, محسن رضایی, محیط زیست, جنگل‌های زاگرس, آتش سوزی در جنگل‌ های زاگرس

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام, محسن رضایی

مسئولان با بی‌تفاوتی به آتشی نگاه می‌کنند که جنگل‌های این سرزمین را خاکستر می‌کند

محسن رضایی: مسئولان با بی‌تفاوتی به آتشی نگاه می‌کنند که جنگل‌های این سرزمین را خاکستر می‌کند

31/05/2020 02:29:00 ب.ظ

محسن رضایی : مسئولان با بی‌تفاوتی به آتشی نگاه می‌کنند که جنگل‌های این سرزمین را خاکستر می‌کند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حساب اینستاگرام خودش با اشاره به آتش‌سوزی در جنگل‌های زاگرس نوشت: مسئولان با بی‌تفاوتی به آتشی نگاه می‌کنند که جنگل‌های این سرزمین را خاکستر می‌کند.

به گزارش ایلنا، «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی که در حساب کاربری اینستاگرامی خودش منتشر کرد با انتقاد از بی‌توجهی به سیاست‌های کلی محیط زیست، نوشت: «متولیان امر دقیقاً خلاف رویکرد این سیاست‌ها عمل می‌کنند و برخی با بی‌تفاوتی به آتشی نگاه می‌کنند که بخش‌های وسیعی از جنگل‌های این سرزمین را خاکستر می‌کند.»

مراسم خاکسپاری شهردار پیشین سئول بصورت آنلاین برگزار خواهد شد هشدار بیل گیتس: واکسن کرونا «ناعادلانه و بین پول‌دارها توزیع نشود» تاریخ ساخت ویدئوی 'یوزپلنگان وطن' شش ماه قبل از انفجار نطنز بود

وی ادامه داد: «امسال هم درختان بلوط و حیوانات طبیعت بی نظیر زاگرس در آتش بی مسئولیتی جان دادند و سوختند! شاید اگر فقط ۱۵ میلیارد تومان برای حفظ محیط زیست منحصر به فرد زاگرس پرداخت شده بود خاکستر جایگزین ریه های طبیعت ایران نمی شد!»رضایی تاکید کرد: «این در حالی است که به محیط زیست تا آن‌حد توجه وجود دارد که رهبر انقلاب برای «محیط زیست»، با مشورت مجمع تشخیص مصلحت نظام، سیاست‌های کلی تعیین و ابلاغ فرموده‌اند.»

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: «اولین بند سیاست‌های کلی محیط زیست چنین است «مدیریت جامع، هماهنگ و نظام‌مند منابع حیاتی (از قبیل هوا، آب، خاک و تنوع زیستی) مبتنی بر توان و پایداری زیست‌بوم به‌ویژه با افزایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حقوقی و ساختاری مناسب همراه با رویکرد مشارکت مردمی.» اما متولیان امر دقیقاً خلاف این بند و رویکرد این سیاست‌ها عمل می‌کنند و برخی با بی‌تفاوتی به آتشی نگاه می‌کنند که بخش‌های وسیعی از جنگل‌های این سرزمین را خاکستر می‌کند.»

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

تغییر نظام ریاستی به پارلمانی با توجه به شرایط حاکم با منافع ملی در تضاد استعبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده مجلس دهم، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:تغییر نظام ریاستی به پارلمانی با توجه به شرایط حاکم با منافع ملی در تضاد است/تشکیل نظام پارلمانی به جمهوریت نظام آسیب می‌زند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 سلطنت طلبی، ملیگرائی، خلقگرائی، اصولگرائی،اصلاح طلبی وو...حزبگرائی اپوزیسیونها و حکومت و حکومتهای فرقه فارسیسم باهویت دروغین علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم تمام شده پایان یافته است اعتراف کنید به هویت و مدنیت بزرک ملتهای ایرانیان تسلیم شوید از کدام جمهوریت حرف میزنی؟ واقعا در سیستم اسلامی ولایی این دو چه فرقی داره وقتی قدرت جای دیگه است؟

اعزام یک گردان ارتش برای مهار آتش‌سوزی به جنگل‌های خسرجاعزام یک گردان ارتش برای مهار آتش‌سوزی به جنگل‌های خسرج جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از اعزام گردان بلیات تیپ ۳۹۲ زرهی برای مهار آتش سوزی جنگل‌های خسرج خوزستان خبر داد خدا قوت امیدواریم اینها دیگر دچار موشک سپاه پاسداران تروریستها نشوند.

اختلاف، آتش به جان جنگل‌های خاییز انداخت

فاکس نیوز: آمریکا با تهدید تحریم نفتکش‌ها مانع ادامه ارسال سوخت ایران به ونزوئلا شده استمقام های آمریکایی به شبکه خبری فاکس گفتند که دولت پرزیدنت ترامپ با تهدید روز چهارشنبه خود مبنی بر تحریم کشتی‌های حامل سوخت ایران، از ارسال برنامه‌ریزی شده سوخت از ایران به ونزوئلا ممانعت کرد. فاکس ن صدای گلوبالیست‌ها و رادیکال‌ها به پایان سلام کن که کورش_اول و اسکندر_دوم میاید. ری_استارت امریکا نمی تواند اب راه بین المللی را به عنوان تحریم مسدود کند پس ایران می تواند نفت خود را به راحتی صادر کند .وایران باید به هر اقدام امریکا در تنگه هرمز ودریای عمان جواب دهد با تمام قدرت واین کار را خواهد کرد

دونالد ترامپ به روابط آمریکا با سازمان جهانی بهداشت پایان داددونالد ترامپ پیش از این نیز بارها سازمان جهانی بهداشت را متهم کرده بود که از زمان شیوع ویروس کرونا در جهان، همواره در مقابل مقامات پکن با ملایمت رفتار کرده و با وجود دریافت بخش قابل توجهی از بودجه خود از ایالات متحده آمریکا «زیادی به چین نزدیک شده است.» ترامپ حق دارد ،این چین بی ....را مجازات کند،چین دروغگو و ...‌ ترامپ خیلی چیزهای زیادی میخوره. اینم یکیش. موندم چرا سیر نمیشه ترامپ زده به سیم اخر!! از اون جایی که در امریکا اعتراضات علیه مرگ سیاه پوسته،هر چی بگی از اقای ترامپ بر میاد

معترضان به قتل مرد سیاهپوست در شهرهای مختلف آمریکا با پلیس درگیر شدندتظاهرات خشونت‌آمیزی در شهرهای مختلف آمریکا در اعتراض به قتل یک مرد سیاهپوست غیرمسلح به دست پلیس برگزار شده است. در واشنگتن، صدها نفر در برابر کاخ سفید تجمع کردند و به همین خاطر، برای مدتی راه‌های ورودی به کاخ سفید، مقر ریاست‌جمهوری آمریکا مسدود شد. ای کاش اعتراضات آبان را هم همینطوری پوشش میدادی خیلی حرامزاده ای بی بی سی Misleading caption, propaganda tools of Terrorist USA Regime,,, Free USA from it's Terrorist Regime...