مسئول عراقی: سفرهای الکاظمی به ایران، عربستان و آمریکا ارتباطی با هم ندارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان عراق با تکذیب هرگونه میانجیگری از سوی بغداد میان ایران و عربستان و یا ایران و آمریکا گفت: تعویق سفر الکاظمی به ریاض ارتباطی با سفرش به تهران ندارد

به گزارش ایسنا، عامر الفایز، عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان عراق در گفت وگو با پایگاه خبری المعلومه گفت: سفرهای الکاظمی به تهران، ریاض و واشنگتن هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند زیرا در هر یک از این پایتخت ها موضوعات و مسائل خاصی بررسی خواهد شد.الفائز تاکید کرد: تعویق سفر الکاظمی به عربستان ارتباطی با سفرش به تهران و واشنگتن ندارد و هرکس همچین فکری بکند متوهم است.

عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان عراق خاطرنشان کرد: پرونده های مورد بحث میان تهران و بغداد به طور کامل با پرونده های ریاض و واشنگتن تفاوت دارند و در هر کشور موضوعات خاصی مورد بحث قرار می گیرند. اگر وساطتی از سوی الکاظمی میان تهران و ریاض وجود داشت، از قبل اعلام می شد و یا تلویحا به آن اشاره می شد. به گزارش ایسنا، مصطفی الکاظمی ظهر امروز در راس هیاتی بلندپایه به تهران آمد تا با مقامات ارشد کشورمان بحث و رایزنی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفر الکاظمی به ریاض به تأخیر افتادسفر برنامه ریزی شده مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق به ریاض به دلیل بستری شدن ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی در بیمارستان به تعویق افتاد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امیر موسوی: الکاظمی به دنبال توازن میان ایران، عربستان و آمریکاستتهران- ایرنا- یک تحلیلگر مسائل سیاست خارجی تاکید کرد: الکاظمی در سفرهای خود به عربستان، ایران و آمریکا تلاش می‌کند نوعی توازن را میان این سه کشور در عراق را ایجاد کند که اگر موفق به چنین کاری شود، دستاورد بزرگی برای او محسوب می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بیماری ملک سلمان سفر نخست‌وزیر عراق به عربستان را به تعویق انداخت | DW | 20.07.2020مصطفی کاظمی قرار بود پس از دیدار و گفت‌وگو با رهبران عربستان سعودی راهی تهران شود. همین موضوع به گمانه‌زنی پیرامون احتمال میانجیگری عراق در مناقشه بین ایران و عربستان دامن زده بود. اکنون این سفر به تعویق افتاده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

الکاظمی امروز با مقام معظم رهبری دیدار می‌کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

الکاظمی با روحانی دیدار کردالکاظمی با روحانی دیدار کرد در این دیدار طرفین به بحث و گفت‌و گو درباره آخرین تحولات منطقه و جهان و همچنین موضوعات مورد علاقه یکدیگر پرداختند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عراق: سفر الکاظمی به ایران انجام می‌شودبغداد - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه عراق امروز (دوشنبه) گفت که سفر «مصطفی الکاظمی»، نخست‌ وزیر به جمهوری اسلامی ایران به تاخیر نخواهد افتاد و انجام خواهد شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »