مسأله «کاندیدای پوششی» برای جریان اصولگرا حیثیتی شده است/ جلیلی خود را یک سر و گردن از بقیه بالاتر می‌داند

25/03/1400 08:49:00 ق.ظ

میرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با ایلنا:‌ مسأله «کاندیدای پوششی» برای جریان اصولگرا حیثیتی شده است/ جلیلی خود را یک سر و گردن از بقیه بالاتر می‌داند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اینکه برخی نامزدهای پوششی می‌گویند تا آخر در صحنه انتخابات خواهیم ماند به این علت است که به دلیل مطرح شدن مکرر پوششی بودن آن‌ها از سوی همتی و مهرعلیزاده، این مساله برایشان حیثیتی شده است. وی ادامه داد: اینکه الان واکنش‌ها نشان می‌دهند و می‌گویند تا آخر در صحنه انتخابات خواهیم ماند به این علت است که به دلیل مطرح شدن مکرر پوششی بودن آن‌ها از سوی آقایان همتی و مهرعلیزاده، این مساله برایشان حیثیتی شده است.

البته آقای رضایی که باید در همه جا حضور داشته باشد و مساله رای‌آوری هم برایش خیلی حیثیتی و مهم نیست؛ حتی در خصوص آقای جلیلی که خودش را یک سر و گردن از سایرین بالاتر می‌داند نیز این امکان وجود دارد که در نهایت وادار به کناره‌گیری شود.

میرزایی‌نیکو افزود: تنها به دلیل اینکه مساله پوششی بودن حیثیتی شده می‌خواهند حساسیت موضوع را بالا ببرند و در نهایت بگویند به این دلایل به نفع نفر اول این جریان، کناره‌گیری کرده‌اند. البته کناره‌گیری کلیه افراد نیز به آخرین تحولات درون جریان اصلاحات وابسته است به این معنی که اگر آقایان همتی و مهرعلیزاده با یکدیگر ائتلاف کنند و این مساله باعث نگرانی در جریان اصولگرا شود، قطعا همه نامزدهای پوششی و حتی آقای جلیلی کنار خواهند رفت اما اگر به همین شکل پیش برود و احساس کنند حضور دو کاندیدای جریان اصلاح‌طلب ضرری برای آن‌ها ایجاد نمی‌کند شاید آقای جلیلی در صحنه بماند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

یکی از نزدیکان مهران رئوف می‌گوید اتهامات مطرح شده در دادگاه «کلیشه‌ای و از قبل آماده شده» بودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پوتین: روابط روسیه-آمریکا فدای جدال سیاسی داخلی شده استرئیس جمهور روسیه اعلام کرد روابط مسکو و واشنگتن در سال‌های اخیر فدای جدال سیاسی داخلی در آمریکا شده است. - خبرگزاری آناتولی

تبریزی: موجودی واکسن کرونا در برخی استان‌های ایران صفر شده استرئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت ایران اعلام کرد موجودی واکسن کرونا در برخی از استان‌های این کشور صفر شده است. - خبرگزاری آناتولی

چین: دوران حکومت اقلیتی کوچک بر سرنوشت جهان سپری شده است | DW | 13.06.2021سران و رهبران کشورهای جی هفت در نشست خود در جنوب بریتانیا جمهوری خلق چین را چالشی بزرگ برای جهان دانسته‌اند. پرداختن به رشد چشمگیر چین در عرصه‌های اقتصادی و نظامی و نفوذ این کشور در جهان از جمله مسائل این نشست بوده است.

خطیب‌زاده: در مورد رفع تمامی تحریم‌های ذیل برجام توافق شده است | DW | 14.06.2021سخنگوی وزارت خارجه ایران به پرسش‌های خبرنگاران در باره موضع و موقعیت ایران در مذاکرات وین پاسخ گفت. مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفته است که بدون توافق با ایران، آژانس 'پرواز کورکورانه‌ای' خواهد داشت.

قاضی‌زاده هاشمی: به شایعات توجه نکنیدیک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شایعات مربوط به کناره‌گیری‌اش از رقابت های انتخاباتی را رد کرد. قاضی زاده: تو خودت اصل شایعات هستی قبل از وعده ها رفتی از خامنه ای اجازه بگیری که اجازه دارید این وعده ها رو به مردم ایران بدید بعد بیا وعده ها بده پس خودت اصل شایعات مانند دیگر کاندید ها هستید همش مانند نقل و نبات دروغ می گید وقتی در حضور خدا دروغ می گید پس ضد خدائید یهتراست خود کنار بروی نخودی 🤣