مزارع زیبای اسطوخودوس در لابه‌لای برج‌های سنگی کاپادوکیا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مزارع اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی کاپادوکیا به یکی از جاذبه‌های گردشگری برای عکاسان تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی

27.07.2020مزرعه اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است.

بلال آلتون‌تاش یکی از ساکنین نوشهیر که با ابتکار خود در باغ انگور خود گیاهان اسطوخودوس را سه سال پیش کاشته است، اکنون این مزرعه را به یک جاذبه توریستی تبدیل کرده است.مزرعه اسطوخودوس در بین برجی‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است.

آلتون‌باش در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: با این اقدام علاوه بر گردشگران عروس و دامادها نیز نیز برای عکاسی عروسی به این مرزعه می‌آیند. وی با اشار به تولید و فروش برخی محصولات برگرفته از عصاره اسطوخودوس گفت: این محصولات را از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌فروشیم. هدفمان ایجاد تنوع طبیعی در این منطقه بود. آژانس‌های گردشگری با ما تماس گرفته و به این دلیل از ما قدردانی می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیب زیبای رنگ‌ها در خلیج‌های بهشت ترکیهخلیج‌های بهشت ترکیه که با ترکیب رنگ‌های آبی و سبز از طبیعیت الهام گرفته‌اند، آماده میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار نتانیاهو به ایران؛ لبنان مدعی تعرض پهپادی اسرائیل شدارتش لبنان در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرد نوشت که این موارد ۲۰ بار در روز جمعه و ۹ بار در روز شنبه اتفاق افتاده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مسئله‌ی رکوردشکنی برق🎥مسئله‌ی رکوردشکنی برق | در روز گذشته، مصرف برق در ۱۰استان کشور، قرمز بود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سوریه|وقوع انفجار در شهر «رأس العین‎»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimانفجار بمب در «رأس_العین» سوریه انفجار موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در شهر رأس‌العین که در اشغال ارتش ترکیه و عناصر تحت امر آنکاراست، حداقل دو کشته و چند زخمی بر جا گذاشت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمار کرونا؛ رکورد تازه مبتلایان در جهان و توصیه به لغو سفر کیش در ایراندر شبانه‌روز گذشته حدود ۲۸۵ هزار نفر در جهان به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، آمار روزانه ای که در سطح جهانی رکورد تازه‌ای به حساب می‌آید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »