اسطوخودوس, لابه‌لای, کاپادوکیا, باغ استخودوس, نوشهیر, کاپادوکیا

اسطوخودوس, لابه‌لای

مزارع زیبای اسطوخودوس در لابه‌لای برج‌های سنگی کاپادوکیا

مزارع زیبای #اسطوخودوس در #لابه‌لای برج‌های سنگی #کاپادوکیا

27/07/2020 03:39:00 ب.ظ

مزارع زیبای اسطوخودوس در لابه‌لای برج‌های سنگی کاپادوکیا

مزارع اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی کاپادوکیا به یکی از جاذبه‌های گردشگری برای عکاسان تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی

27.07.2020نوشهیر/ بهجت آلکان/ خبرگزاری آناتولیمزرعه اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است.بلال آلتون‌تاش یکی از ساکنین نوشهیر که با ابتکار خود در باغ انگور خود گیاهان اسطوخودوس را سه سال پیش کاشته است، اکنون این مزرعه را به یک جاذبه توریستی تبدیل کرده است.

کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند | DW | 28.07.2021 واکنش آمریکا به اعتراضات ایران: خشونت علیه معترضان را محکوم می‌کنیم و کندی اینترنت را زیرنظر داریم واکنش‌ها به سیلی خوردن و اعدام طنزپرداز قندهاری به دست طالبان

❮مزرعه اسطوخودوس در بین برجی‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است. ( Behçet Alkan - خبرگزاری آناتولی )آلتون‌باش در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: با این اقدام علاوه بر گردشگران عروس و دامادها نیز نیز برای عکاسی عروسی به این مرزعه می‌آیند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ترکیب زیبای رنگ‌ها در خلیج‌های بهشت ترکیهخلیج‌های بهشت ترکیه که با ترکیب رنگ‌های آبی و سبز از طبیعیت الهام گرفته‌اند، آماده میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی است. - خبرگزاری آناتولی

هشدار نتانیاهو به ایران؛ لبنان مدعی تعرض پهپادی اسرائیل شدارتش لبنان در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرد نوشت که این موارد ۲۰ بار در روز جمعه و ۹ بار در روز شنبه اتفاق افتاده است.

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

مسئله‌ی رکوردشکنی برق🎥مسئله‌ی رکوردشکنی برق | در روز گذشته، مصرف برق در ۱۰استان کشور، قرمز بود

سوریه|وقوع انفجار در شهر «رأس العین‎»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimانفجار بمب در «رأس_العین» سوریه انفجار موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در شهر رأس‌العین که در اشغال ارتش ترکیه و عناصر تحت امر آنکاراست، حداقل دو کشته و چند زخمی بر جا گذاشت

آمار کرونا؛ رکورد تازه مبتلایان در جهان و توصیه به لغو سفر کیش در ایراندر شبانه‌روز گذشته حدود ۲۸۵ هزار نفر در جهان به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، آمار روزانه ای که در سطح جهانی رکورد تازه‌ای به حساب می‌آید.