مزارع زیبای اسطوخودوس در لابه‌لای برج‌های سنگی کاپادوکیا

06/05/1399 03:39:00 ب.ظ

مزارع زیبای #اسطوخودوس در #لابه‌لای برج‌های سنگی #کاپادوکیا

اسطوخودوس, لابه‌لای

مزارع زیبای اسطوخودوس در لابه‌لای برج‌های سنگی کاپادوکیا

مزارع اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی کاپادوکیا به یکی از جاذبه‌های گردشگری برای عکاسان تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی

27.07.2020نوشهیر/ بهجت آلکان/ خبرگزاری آناتولیمزرعه اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است.بلال آلتون‌تاش یکی از ساکنین نوشهیر که با ابتکار خود در باغ انگور خود گیاهان اسطوخودوس را سه سال پیش کاشته است، اکنون این مزرعه را به یک جاذبه توریستی تبدیل کرده است.

❮مزرعه اسطوخودوس در بین برجی‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است. ( Behçet Alkan - خبرگزاری آناتولی )آلتون‌باش در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: با این اقدام علاوه بر گردشگران عروس و دامادها نیز نیز برای عکاسی عروسی به این مرزعه می‌آیند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

ترکیب زیبای رنگ‌ها در خلیج‌های بهشت ترکیهخلیج‌های بهشت ترکیه که با ترکیب رنگ‌های آبی و سبز از طبیعیت الهام گرفته‌اند، آماده میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی است. - خبرگزاری آناتولی

هشدار نتانیاهو به ایران؛ لبنان مدعی تعرض پهپادی اسرائیل شدارتش لبنان در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرد نوشت که این موارد ۲۰ بار در روز جمعه و ۹ بار در روز شنبه اتفاق افتاده است.

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

مسئله‌ی رکوردشکنی برق🎥مسئله‌ی رکوردشکنی برق | در روز گذشته، مصرف برق در ۱۰استان کشور، قرمز بود

سوریه|وقوع انفجار در شهر «رأس العین‎»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimانفجار بمب در «رأس_العین» سوریه انفجار موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در شهر رأس‌العین که در اشغال ارتش ترکیه و عناصر تحت امر آنکاراست، حداقل دو کشته و چند زخمی بر جا گذاشت

آمار کرونا؛ رکورد تازه مبتلایان در جهان و توصیه به لغو سفر کیش در ایراندر شبانه‌روز گذشته حدود ۲۸۵ هزار نفر در جهان به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، آمار روزانه ای که در سطح جهانی رکورد تازه‌ای به حساب می‌آید.

مزارع اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی کاپادوکیا به یکی از جاذبه‌های گردشگری برای عکاسان تبدیل شده است.خلیج‌های بهشت ترکیه که با ترکیب رنگ‌های آبی و سبز از طبیعیت الهام گرفته‌اند، آماده میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی است.این تخلفات که ارتش لبنان می‌گوید با هماهنگی نیروهای پاسدار صلح سازمان ملل آنها را پایش کرده، با اشیاء پرنده دایره‌ای شکل انجام شده است.ایرج حریرچی گفته تا وقتی که ابتلا کاهش نیابد آمار مرگ و میر روزانه، بالای دویست نفر خواهد بود.

27.07.07.2020 نوشهیر/ بهجت آلکان/ خبرگزاری آناتولی مزرعه اسطوخودوس در بین برج‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است. با این حال در پی بالا گرفتن تنش‌ها میان دو کشور همسایع در ماه‌های اخیر، ارتش اسرائیل روز پنجشنبه اعلام کرد که قصد دارد مرزهای شمالی با لبنان را از نظر امنیتی تقویت کند. بلال آلتون‌تاش یکی از ساکنین نوشهیر که با ابتکار خود در باغ انگور خود گیاهان اسطوخودوس را سه سال پیش کاشته است، اکنون این مزرعه را به یک جاذبه توریستی تبدیل کرده است. خلیج‌های بهشت ترکیه که با ترکیب رنگ‌های آبی و سبز از طبیعیت الهام گرفته‌اند، در پی اتخاذ تدابیر بهداشتی برای مواجهه با کرونا مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی است. ❮ مزرعه اسطوخودوس در بین برجی‌های سنگی موسوم به دود کش‌های پری در کاپادوکیا در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه توجه گردشگران به ویژه عکاسان را به خود جلب کرده است.

( Behçet Alkan - خبرگزاری آناتولی ) آلتون‌باش در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: با این اقدام علاوه بر گردشگران عروس و دامادها نیز نیز برای عکاسی عروسی به این مرزعه می‌آیند. - خلیج بویوک‌ بونجوکلو طبیعت بکر و زیبای خلیج بویوک‌ بونجوکلو در شهرستان فتحیه استان موغلا یکی دیگر از انتخاب‌های همیشگی گردشگران داخلی و خارجی است. روزنامه اسرائیلی یدیعوت اخرونوت گزارش داد که اسرائیل همچنین از بیم حمله احتمالی حزب الله یک رزمایش مهم نظامی خود را در مرزهای شمالی لغو کرده است. وی با اشار به تولید و فروش برخی محصولات برگرفته از عصاره اسطوخودوس گفت: این محصولات را از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌فروشیم. هدفمان ایجاد تنوع طبیعی در این منطقه بود. - خلیج‌های گیدروس و دینولو در خلیج‌ گیدروس واقع در شهرستان جیدرو و خلیج دینولو در شهرستان چاتال‌زیتین استان کاستامونو نیز می‌توان تعطیلات بسیار خوبی را در آغوش طبیعت تجربه کرد. آژانس‌های گردشگری با ما تماس گرفته و به این دلیل از ما قدردانی می‌کنند. این امر باعث شد اسرائیل با توپخانه سنگین به سمت لبنان شلیک کند. .