مریم کلارن: دستگیری مادرم چشمانم را درباره نقض حقوق بشر در ایران باز کرد | DW | 30.12.2020

10/10/1399 05:57 ب.ظ

ناهید تقوی، یک شهروند ایرانی- آلمانی است که روز ۲۵ مهر در ایران بازداشت شد. مریم کلارن فرزند ناهید تقوی در گفت‌وگو با دویچه وله از آخرین وضعیت مادرش می‌گوید.

ناهید تقوی، یک شهروند ایرانی- آلمانی است که روز ۲۵ مهر در ایران بازداشت شد. مریم کلارن فرزند ناهید تقوی در گفت‌وگو با دویچه وله از آخرین وضعیت مادرش می‌گوید. او می‌گوید 'فشار دیپلماتیک دیگر کافی است. نقض حقوق بشر باید بخش مهمی از گفت‌وگوهای دولت‌های اروپایی درباره برجام و مسائل اقتصادی با ایران باشد'. مریم کلارن: دستگیری مادرم چشمانم را درباره نقض حقوق بشر در ایران باز کرد ناهید تقوی، یک شهروند ایرانی- آلمانی است که روز ۲۵ مهر در ایران بازداشت شد. مریم کلارن فرزند ناهید تقوی در گفت‌وگو با دویچه وله از آخرین وضعیت مادرش می‌گوید.

او می‌گوید"فشار دیپلماتیک دیگر کافی است. نقض حقوق بشر باید بخش مهمی از گفت‌وگوهای دولت‌های اروپایی درباره برجام و مسائل اقتصادی با ایران باشد".

ادامه مطلب:
dw_persian »

به ایران نیایید. حالا که نوبت به خودشان رسید آه و ناله به آسمان رسید، مرگ خوبه برای همسایه؟ انگار واقعاً یکی از مشکلات بزرگ ما ایرانی‌ها اینه که تا اتفاق بد برای خودمون نیفته، نمی‌خوایم باور کنیم. مثل همین خانواده خانم تقوی دويچه وله تو چهل ساله داري از حكومت گروگانگير و متعفن جمهوري اسلامي دفاع مي كني و نان در خون مردم زده ميخوري ! بعد از اين هم به راهت ادامه بده مستقيم برو بپيچ سمت چپ زباله دان تاريخ درش بازه

این سناریوها دیگه نخ نما شده.