مرگ 524 بیمار کرونایی دیگر در هند طی یک روز

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

در هند طی شبانه‌روز گذشته 524 تن و در کره جنوبی 2 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند، این در حالی است که در چین هیچ مورد فوتی ثبت نشده است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در هند طی شبانه‌روز گذشته 524 تن و در کره جنوبی 2 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند، این در حالی است که در چین هیچ مورد فوتی ثبت نشده است.وزارت بهداشت هند طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که شمار قربانیان کرونا در این کشور با مرگ 524 نفر دیگر طی یک روز گذشته به 135 هزار و 223 تن افزایش یافته است.

همچنین نتیجه تست کرونای 44 هزار و 489 تن دیگر در هند مثبت شده و مجموع مبتلایان در این کشور به 9 میلیون و 266 هزار و 705 نفر رسید. تاکنون 8 میلیون و 679 هزار و 138 بیمار کرونایی در هند بهبود یافته‌اند. بر اساس آخرین داده‌های «ورلدومتر»، هند از لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا در رده دوم و از لحاظ شمار قربانیان در رده سوم جهان قرار دارد.کمیسیون ملی بهداشت چین طی گزارشی اعلام کرد که در یک روز گذشته 21 مورد جدید ابتلا به کرونا که 9 مورد آنها منشا داخلی داشته٬ ثبت شد. بدین ترتیب تعداد مبتلایان به 86 هزار و 490 نفر رسید.

طی این بازه زمانی در چین هیچ مورد مرگ ناشی از کرونا مشاهده نشده اما تاکنون 4 هزار و 634 تن جان خود را از دست داده‌اند. همچنین 81 هزار و 550 نفر از بیماران کرونایی در چین سلامتی خود را بازیافته‌اند.مرکز کنترل و پیشگیری بیماری کره جنوبی نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد طی یک روز گذشته 583 مورد جدید ابتلا به کرونا مشاهده شده و شمار کل مبتلایان به 32 هزار و 318 نفر و شمار قربانیان کرونا با مرگ دو تن دیگر به 515 نفر افزایش یافته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مرگ‌۴۸۳ بیمار کرونایی در ترکیه بهداشت جهانی از ترکیه خواست ویروس کرونا سیاست دورغ گویی نیست آمار واقعی فوتی های کرونایی را اعلام کند و افزودند ترکیه از شروع کیروس کرونا از ترس اقتصاد کشور خود آمار فوتی های کرونایی را غیر شفاف عمل کرده

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.