مرگ 680 تن دیگر طی یک روز براثر کرونا در هند

24/07/1399 09:06 ق.ظ

شمار قربانیان کرونا در هند با فوت 730 بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 110 هزار و 586 نفر افزایش یافت. 15.10.

15.10.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت هند امروز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار قربانیان کرونا با ثبت 680 مورد جدید مرگ ناشی از این بیماری طی یک روز گذشته به 111 هزار و 266 نفر افزایش یافت.

همچنین طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست کرونای 67 هزار و 708 تن دیگر در هند مثبت شده و مجموع مبتلایان در این کشور به 7 میلیون و 307 هزار و 97 نفر رسید. تاکنون 6 میلیون و 383 هزار و 441 بیمار کرونایی در هند بهبود یافته‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا در ایران - تعداد مرگ بر اثر کرونا در ایران از ۲۹ هزار نفر عبور کردکرونا در ایران - تعداد مرگ بر اثر کرونا در ایران از ۲۹ هزار نفر عبور کرد وزارت بهداشت ایران، روز سه‌شنبه ۲۲ مهرماه آمار مرگ روزانه مبتلایان به کرونا را ۲۵۴ نفر اعلام کرد و گزارش داد که شمار جانباختگان براثر این بیماری به ۲۹هزار و ۷۰ نفر رسیده است. ناموسا به کیرم

توضیحات دادستان شهرستان دیر درباره پرونده مرگ یک دانش آموزتوضیحات دادستان شهرستان دیر درباره پرونده مرگ یک دانش آموز: درباره انتشار پیامک در فضای مجازی از پدر و مادر متوفی توسط شعبه بازپرسی تحقیق شده و گفته‌اند فرزندشان بهانه گوشی همراه می‌گرفته اما اینکه حتما خودکشی بابت گوشی همراه بوده اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند

گارد ساحلی ترکیه 25 پناهجو را از خطر مرگ نجات داد

کرونا در ایران؛ منع تردد در ۵ شهر، رکوردهای جدید ابتلا و مرگ | DW | 14.10.2020در دو هفته گذشته چند بار رکورد موارد ابتلا و مرگ بر اثر بیماری کووید۱۹ در ایران شکسته شد و این اتفاق باز هم رخ داد. با اوج‌گیری شیوع کرونا و در پیش بودن تعطیلات، در برخی مناطق محدودیت‌هایی برای تردد و سفر اعمال شد.

پیش‌بینی مرگ ۳۰۰ هزار بیمار کرونایی در صورت تداوم وضعیت فعلی و عدم رعایت پروتکل‌ها/ باید به جای درمان در حوزه بهداشت تمرکز کنیمرئیس بیمارستان سینا:اگر وضعیت تا یک سال و نیم دیگر به همین شکل ادامه پیدا کند، روزانه ۶۰۰ الی ۷۰۰ فوتی خواهیم داشت و در مجموع حدود ۳۰۰ هزار مورد مرگ و میر به علت کرونا خواهیم داشت و به عبارتی به ازای هر ۳۰۰ نفر یک نفر در معرض خطر مرگ کرونا در جامعه است.

کرونا در ایران باز هم رکورد شکست؛ طی یک روز 279 نفر جان باختندهمزمان روزی 2 پرواز از ایران به استانبول است!