مرگ 186 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا طى يک روز در فرانسه

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

منابع بهداشتی فرانسه روز دوشنبه 23 مارس 2020، از مرگ 186 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا طی یک در

طبق منابع رسمی فرانسه از زمان آغاز شیوع بیماری همه‌گیر کرونا در این کشور تاکنون، روز گذشته فرانسه بیشترین تعداد مرگ و میر و ابتلا به این بیماری را پشت سر گذاشته است.

او افزود: «از تعداد 19هزار و 855 مبتلا به این بیماری، مقامات بهداشتی فرانسه تعداد 8،675 تن از این مبتلایان را به بیمارستان‌ها منتقل کردند که از این تعداد 2 هزار 82 نفر تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفته‌اند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در عربستان کودتا شده ، چرا تیتر نمیکنید ، اخر بن سلمان میبره یا بن العزیز ،😂

KhameneiVirus coronavirus IslamicRepublicVirus

چرا پزشکان_بدون_مرز در همان فرانسه به مردم خودشان خدمت نمی‌کنند!؟ آها، چون دنبال موش آزمایشگاهی می‌گردند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

230 مسموم و مرگ 20 نفر در اثر مصرف الکل در آذربایجان‌شرقیمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد که از ابتدای اسفندماه، 230 نفر بر اثر مسمومیت ناشی از 😠😠😠 حماقت از دو طرف دیوار است اینا کی اند دیگه ، هر چی میگن الکل می کشه ، کور می کنه بازم می خوردن ، جل الخالق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آخرین آمار مسمومیت الکلی در شهرهای مختلف ایران؛ 2197 حالت مسمومیت و مرگ 244 نفرکیانوش جهانپور روز یکشنبه 22 مارس 2020 در نشست خبری گفت که در سراسر ایران 2197 نفر دچار مسمومیت خاک بر سر این مردم که نه دنیای خوبی تجربه می‌کنند و نه آخرت مناسبی انتظارشان را می‌کشد (خسر الدنیا و الآخره)
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا و افزایش مرگ ناشی از متانول | DW | 22.03.2020مشروب تقلبی و دست ساز همچنان جان شهروندان را می‌گیرد. در تازه‌ترین نمونه، ۲۰ نفر در تبریز و اهر و ۶ نفر در تربت جام بر اثر مسمومیت الکلی درگذشته‌اند. مصرف متانول به موازات شیوع کرونا بالا گرفت. متأسفانه!!! KhameneiVirus ist ein Mörder,dass während 41 Jahre im Iran Millionen Opfer hat.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز 13 هزار نفر گذشتشمار قربانیان ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز 13 هزار نفر فراتر رفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا؛ آمار مبتلایان در جهان از ۳۰۰ هزار نفر گذشت، بیش از ۱۳ هزار نفر جان باختندشمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان از ۳۰۰ هزار نفر گذشته و آمار مرگ و میر به بیش از ۱۳ هزار نفر رسیده است. ایتالیا با ثبت درگذشت نزدیک به ۸۰۰ نفر و اسپانیا با ثبت ۳۹۴ قربانی در شبانه روز گذشته، مرگبارترین روز را داشته‌اند. روسیه و کوبا برای کمک به ایتالیا پزشک، پرستار و تجهیزات پزشکی به این کشور فرستاده اند. در استرالیا، سینماها، کازینوها، و اماکن مذهبی از فردا تعطیل شده‌اند و در هند صدها میلیون نفر به درخواست دولت در خانه مانده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آلمان «تجمع بیش از دو نفر» را ممنوع اعلام کردآلمان برای جلوگیری از گسترش بیشتر کرونا تمامی تجمعات بیشتر از دو نفر را در این کشور ممنوع اعلام کرد این قوانین و محدودیت‌ها که حداقل دو هفته اعمال می‌شوند، از جمله سخت‌ترین قوانین اعمال شده توسط کشورهای درگیر کروناست What does this mean... Rapunzel in the castle? Flags are easily replaced. What is this, Iwo, or Hue?
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »