مرگ اولیویا دی هاویلند؛ غروب آخرین ستاره درخشان عصر طلایی هالیوود | DW | 27.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

او آخرین ستاره‌ای بود که از دوران عصر طلایی هالیوود هنوز زنده مانده بود؛ همه ستارگان بزرگ پیش از او رفته بودند، از بتی دیویس و ویوین لی تا خواهرش جون فونتین. اولیویا دی هاویلند یکشنبه در ۱۰۴ سالگی در پاریس درگذشت.

اولیویا دی هاویلند که روز یکشنبه در پاریس درگذشت، از برجسته‌ترین ستارگان هالیوود بود، از نیمه دهه ۱۹۳۰ تا نیمه ۱۹۵۰، سال‌هایی که شهر جادویی سینما در اوج شکوه و جلال بود.

ماکس راینهارت، سینماگر اتریشی بود که نخست او را در ۱۹۳۵ که تنها ۱۹ سال داشت کشف کرد و در فیلم شکسپیری"رؤیای شب نیمه تابستان" در برابر دوربین قرار داد. سال ۱۹۴۱ برایش یک فاجعه کامل بود؛ نه تنها اسکار را برنده نشد، بلکه جایزه بزرگ به خواهرش رسید که تنها یک سال از او جوان‌تر بود: جون فونتین که در سراسر زندگی رقیب اصلی او بود!

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لیگ برتر فوتبال انگلیس؛ آنچه باید از آخرین روز مسابقات بدانیمگرچه تکلیف قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلیس از مدت‌ها قبل مشخص شده اما امروز و در آخرین هفته این مسابقات رقابت بسیار حساسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و همچنین فرار از سقوط به دسته پایین در جریان است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوندارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند تنش_لبنان_اسرائیل جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقبال پاکستان از بازگشایی مسجد کبیر ایاصوفیهنخست‌وزیر پاکستان از تصمیم ترکیه برای گشایش مجدد مسجد کبیر ایاصوفیه به روی نمازگزاران تمجید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح‌های سپیده قلیان از زندان؛ تابلوی دهم، سکینه صگوری (سگوری)
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 208 هزار و 477 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 208 هزار و 477 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »