مرگ کودک ۳ ساله در پی سقوط به چاه فاضلاب بدون درپوش در فلاورجان

01/01/2021 05:52:00 ب.ظ

فلاورجان, اصفهان

سقوط یک کودک ۳ ساله به چاه فاضلاب بدون درپوش در شهر فلاورجان در استان اصفهان به مرگ این کودک انجامید. ابراهیم قاسمی، رئیس آتش‌نشانی فلاورجان ، گفت: این دختر ۳ ساله به علت سرقت درپوش استاندارد درون چاه فاضلاب سقوط و دچار مصدومیت شدید شده بود. اخبار_ایران

خبرگزاری «صدا و سیما» روز پنج‌شنبه  ۱۱ دی ۱۳۹۹ در گزارشی به نقل از «ابراهیم قاسمی» رئیس آتش‌نشانی فلاورجان نوشت: یک کودک ۳ ساله در فلاورجان در پی سقوط در چاه فاضلاب شش متری، جان خود را از دست داد.رییس آتش نشانی فلاورجان گفت: با اعلام خبری مبنی بر سقوط کودک در چاه شش متری، تیم‌های آتش نشانی شهر کلیشاد و سودرجان و شهر فلاورجان به محل حادثه اعزام شدند.

ابراهیم قاسمی افزود: این دختر سه ساله به علت سرقت درپوش استاندارد درون چاه فاضلاب سقوط و دچار مصدومیت شدید شده بود.وی گفت: نیرو‌های اورژانس این کودک را برای درمان به بیمارستان شفا در شهر کلیشاد و سودرجان منتقل کردند اما او به دلیل وخامت حال در بیمارستان جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ شولتس: اعتراضات زنان شجاع ایران مرا تحت تاثیر قرار داد

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

همه اينا به خاطر فقر و بيكاري و حكومت ظالمانه ديكتاتوري اخوندي است. فاتحه انسانيت كم كم خوانده خواهد شد. اخه یکی نیست به این ابراهیم_قاسمی بگه در فاضلاب 50 کیلیویی و یک کودک 3 ساله چطور میخواد سرقت کنه؟ رییس اتش نشانی هامونم سر جاشون نیستن.

مرگ ۱۴ نفر از جمله ۸ کودک در تصادف خودروها در جاده زاهدانپراید ۵ نفر میشه ۱۵ نفر. پژو هم ۵ نفر میشه ۲۰ نفر. این تصادف ۲۵ نفر تلفات داده! یعنی ۵ نفرم سوار وانت بودن! با تمام ظرفیت رفتن هاااا.

یک کودک ۵ ساله در تیراندازی ماموران در ایرانشهر کشته شدهر خبری که از بلوچستان می رسد خواه ناخواه مرا به یاد فیلم عمر مختار می اندازد و آنچه قوای استعماری ایتالیا بر سر مردم لیبی می آوردند را در من تداعی می کند . قوای اشغالگر ایران بلوچستان را در ۱۰۰ سال گذشته از انبارغله ممالک محروسه تبدیل به سودان ایران کرده است .

مرگ دختر ۱۰ ساله در چالش بازی روسری؛ تیک‌‌تاک در ایتالیا محدود شدپدر و مادر دختر قربانی گفته‌اند که او گاهی برای یادگیری رقص از اپلیکیشن تیک‌تاک استفاده می‌کرده و آنها از این موضوع خبر داشته‌اند.

کودک همسری در ایران؛ آزمایش پیش از ازدواج دو کودک در کازرون | DW | 17.03.2021انتشار تصاویر و اسنادی مربوط به برگه آزمایش پیش از ازدواج چهار کودک هفت، نه و ۱۰ ساله در شهرستان کازرون تلنگری بود به اذهان عمومی تا ساده از کنار معضلی به نام کودک همسری در جمهوری اسلامی نگذرند. از این نظام جهل و جنون وجنایت انتظار دیگری هم نمیشد داشت خاک بر عمامه شان👎👎👎 خدایا خودت کمک کن🙏 خودت ظهور کن ما خسته شدیم به همه مقدساتت قسم یه نشونه نشون بده امیدوار بشیم که ظلم پایدار نیست دویچه وله ، از کمپین نه_به_جمهورى_اسلامى مطلع هستید؟؟؟ آخوندها را بیرون کنیم کودک همسری و هزاران کثافتکاری آخوندها هم از ایران ما بیرون خواهد رفت. برای آخوندها طویله آماده کنید، همشونو میریزیم اروپا. چهل سال هم اروپائیها طعم خوش ملاها را بچشن.

خودسوزی و مرگ یک کودک ۱۴ ساله در تفتان

استان‌وایر- سقوط یک کودک سه ساله به چاه فاضلاب بدون درپوش در شهر فلاورجان در استان اصفهان به مرگ وی انجامید.استان‌وایرـ تصادف سه دستگاه خودرو پراید، پژو و وانت در مسیر زاهدان به خاش ۱۴ کشته و ۱۱ مجروح برجا گذاشت.استان‌وایر- بر اساس گزارش کاربران شبکه‌های اجتماعی، نیروهای نظامی جمهوری اسلامی در ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان با شلیک مستقیم باعث کشته شدن یک کودک ۵ ساله شدند.Aa ایتالیا دسترسی به اپلیکیشن تیک‌تاک را برای کاربرانی که سن‌شان تأیید شده نیست، موقتا ممنوع کرد.

خبرگزاری «صدا و سیما» روز پنج‌شنبه  ۱۱ دی ۱۳۹۹ در گزارشی به نقل از «ابراهیم قاسمی» رئیس آتش‌نشانی فلاورجان نوشت: یک کودک ۳ ساله در فلاورجان در پی سقوط در چاه فاضلاب شش متری، جان خود را از دست داد. رییس آتش نشانی فلاورجان گفت: با اعلام خبری مبنی بر سقوط کودک در چاه شش متری، تیم‌های آتش نشانی شهر کلیشاد و سودرجان و شهر فلاورجان به محل حادثه اعزام شدند.  فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان علت وقوع این تصادف را انحراف به چپ راننده پراید عنوان کرده و گفته پژو ۴۰۵ حامل «اتباع بیگانه غیرمجاز» بوده به همین دلیل میزان فوتی و مجروحان این حادثه زیاد است. ابراهیم قاسمی افزود: این دختر سه ساله به علت سرقت درپوش استاندارد درون چاه فاضلاب سقوط و دچار مصدومیت شدید شده بود. گفته می شود سرنشینان این خودرو یک خانواده بودند که ماموران امنیتی به ظن حمل مواد مخدر به سمت آنها تیراندازی کرده اند. وی گفت: نیرو‌های اورژانس این کودک را برای درمان به بیمارستان شفا در شهر کلیشاد و سودرجان منتقل کردند اما او به دلیل وخامت حال در بیمارستان جان خود را از دست داد. در روز ۲ فروردین نیز در اثر تصادف دو دستگاه پژو و وانت پراید در محور نهبندان_زابل،  در استان سیستان و بلوچستان۲ شهروند کشته و ۲ نفر زخمی شدند. در ماه‌های گذشته تصاویر ویدیوی فراوانی از سرقت درپوش‌های فاضلاب توسط سارقان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. دختربچه ایتالیایی روز چهارشنبه به حمام رفته و این کار را انجام داد، اما به دلیل نرسیدن اکسیژن به مغزش بیهوش شد.

در این ویدیوها، سارقان با پارک کردن ماشین خود کنار چاه‌های فاضلاب شهری اقدام به برداشتن درپوش کرده و به سرعت از محل متواری می‌شوند.‎ 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. جمعی از شهروندان ایرانشهری در اعتراض به این واقعه دست به تجمع اعتراضی زدند که در پی حضور نیروهای امنیتی، تجمعات به خشونت کشیده شد.   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .