فلاورجان, اصفهان, سرقت

فلاورجان, اصفهان

مرگ کودک ۳ ساله در پی سقوط به چاه فاضلاب بدون درپوش در فلاورجان

01/01/2021 05:52:00 ب.ظ

سقوط یک کودک ۳ ساله به چاه فاضلاب بدون درپوش در شهر فلاورجان در استان اصفهان به مرگ این کودک انجامید. ابراهیم قاسمی، رئیس آتش‌نشانی فلاورجان ، گفت: این دختر ۳ ساله به علت سرقت درپوش استاندارد درون چاه فاضلاب سقوط و دچار مصدومیت شدید شده بود. اخبار_ایران

خبرگزاری «صدا و سیما» روز پنج‌شنبه  ۱۱ دی ۱۳۹۹ در گزارشی به نقل از «ابراهیم قاسمی» رئیس آتش‌نشانی فلاورجان نوشت: یک کودک ۳ ساله در فلاورجان در پی سقوط در چاه فاضلاب شش متری، جان خود را از دست داد.رییس آتش نشانی فلاورجان گفت: با اعلام خبری مبنی بر سقوط کودک در چاه شش متری، تیم‌های آتش نشانی شهر کلیشاد و سودرجان و شهر فلاورجان به محل حادثه اعزام شدند.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم برگزاری مراسم تنفیذ ابراهیم رئیسی؛ علی خامنه‌ای: حضور مردم در انتخابات خوب بود اسرائیل: اروپا با اعزام دیپلمات به مراسم تحلیف رئیسی به تجاوزگری مشروعیت می‌دهد

ابراهیم قاسمی افزود: این دختر سه ساله به علت سرقت درپوش استاندارد درون چاه فاضلاب سقوط و دچار مصدومیت شدید شده بود.وی گفت: نیرو‌های اورژانس این کودک را برای درمان به بیمارستان شفا در شهر کلیشاد و سودرجان منتقل کردند اما او به دلیل وخامت حال در بیمارستان جان خود را از دست داد.

در ماه‌های گذشته تصاویر ویدیوی فراوانی از سرقت درپوش‌های فاضلاب توسط سارقان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.در این ویدیوها، سارقان با پارک کردن ماشین خود کنار چاه‌های فاضلاب شهری اقدام به برداشتن درپوش کرده و به سرعت از محل متواری می‌شوند.  ادامه مطلب: ایران وایر »

Telegram: Instant View

همه اينا به خاطر فقر و بيكاري و حكومت ظالمانه ديكتاتوري اخوندي است. فاتحه انسانيت كم كم خوانده خواهد شد. اخه یکی نیست به این ابراهیم_قاسمی بگه در فاضلاب 50 کیلیویی و یک کودک 3 ساله چطور میخواد سرقت کنه؟ رییس اتش نشانی هامونم سر جاشون نیستن.

مرگ ۱۴ نفر از جمله ۸ کودک در تصادف خودروها در جاده زاهدانپراید ۵ نفر میشه ۱۵ نفر. پژو هم ۵ نفر میشه ۲۰ نفر. این تصادف ۲۵ نفر تلفات داده! یعنی ۵ نفرم سوار وانت بودن! با تمام ظرفیت رفتن هاااا.

یک کودک ۵ ساله در تیراندازی ماموران در ایرانشهر کشته شدهر خبری که از بلوچستان می رسد خواه ناخواه مرا به یاد فیلم عمر مختار می اندازد و آنچه قوای استعماری ایتالیا بر سر مردم لیبی می آوردند را در من تداعی می کند . قوای اشغالگر ایران بلوچستان را در ۱۰۰ سال گذشته از انبارغله ممالک محروسه تبدیل به سودان ایران کرده است .

مرگ دختر ۱۰ ساله در چالش بازی روسری؛ تیک‌‌تاک در ایتالیا محدود شدپدر و مادر دختر قربانی گفته‌اند که او گاهی برای یادگیری رقص از اپلیکیشن تیک‌تاک استفاده می‌کرده و آنها از این موضوع خبر داشته‌اند.

کودک همسری در ایران؛ آزمایش پیش از ازدواج دو کودک در کازرون | DW | 17.03.2021انتشار تصاویر و اسنادی مربوط به برگه آزمایش پیش از ازدواج چهار کودک هفت، نه و ۱۰ ساله در شهرستان کازرون تلنگری بود به اذهان عمومی تا ساده از کنار معضلی به نام کودک همسری در جمهوری اسلامی نگذرند. از این نظام جهل و جنون وجنایت انتظار دیگری هم نمیشد داشت خاک بر عمامه شان👎👎👎 خدایا خودت کمک کن🙏 خودت ظهور کن ما خسته شدیم به همه مقدساتت قسم یه نشونه نشون بده امیدوار بشیم که ظلم پایدار نیست دویچه وله ، از کمپین نه_به_جمهورى_اسلامى مطلع هستید؟؟؟ آخوندها را بیرون کنیم کودک همسری و هزاران کثافتکاری آخوندها هم از ایران ما بیرون خواهد رفت. برای آخوندها طویله آماده کنید، همشونو میریزیم اروپا. چهل سال هم اروپائیها طعم خوش ملاها را بچشن.

خودسوزی و مرگ یک کودک ۱۴ ساله در تفتان