مرگ کودک ۳ ساله در پی سقوط به چاه فاضلاب بدون درپوش در فلاورجان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

سقوط یک کودک ۳ ساله به چاه فاضلاب بدون درپوش در شهر فلاورجان در استان اصفهان به مرگ این کودک انجامید. ابراهیم قاسمی، رئیس آتش‌نشانی فلاورجان، گفت: این دختر ۳ ساله به علت سرقت درپوش استاندارد درون چاه فاضلاب سقوط و دچار مصدومیت شدید شده بود. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- سقوط یک کودک سه ساله به چاه فاضلاب بدون درپوش در شهر فلاورجان در استان اصفهان به مرگ وی انجامید.

رییس آتش نشانی فلاورجان گفت: با اعلام خبری مبنی بر سقوط کودک در چاه شش متری، تیم‌های آتش نشانی شهر کلیشاد و سودرجان و شهر فلاورجان به محل حادثه اعزام شدند. وی گفت: نیرو‌های اورژانس این کودک را برای درمان به بیمارستان شفا در شهر کلیشاد و سودرجان منتقل کردند اما او به دلیل وخامت حال در بیمارستان جان خود را از دست داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همه اينا به خاطر فقر و بيكاري و حكومت ظالمانه ديكتاتوري اخوندي است. فاتحه انسانيت كم كم خوانده خواهد شد.

اخه یکی نیست به این ابراهیم_قاسمی بگه در فاضلاب 50 کیلیویی و یک کودک 3 ساله چطور میخواد سرقت کنه؟ رییس اتش نشانی هامونم سر جاشون نیستن.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ ۱۴ نفر از جمله ۸ کودک در تصادف خودروها در جاده زاهدانپراید ۵ نفر میشه ۱۵ نفر. پژو هم ۵ نفر میشه ۲۰ نفر. این تصادف ۲۵ نفر تلفات داده! یعنی ۵ نفرم سوار وانت بودن! با تمام ظرفیت رفتن هاااا.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک کودک ۵ ساله در تیراندازی ماموران در ایرانشهر کشته شدهر خبری که از بلوچستان می رسد خواه ناخواه مرا به یاد فیلم عمر مختار می اندازد و آنچه قوای استعماری ایتالیا بر سر مردم لیبی می آوردند را در من تداعی می کند . قوای اشغالگر ایران بلوچستان را در ۱۰۰ سال گذشته از انبارغله ممالک محروسه تبدیل به سودان ایران کرده است .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرگ دختر ۱۰ ساله در چالش بازی روسری؛ تیک‌‌تاک در ایتالیا محدود شدپدر و مادر دختر قربانی گفته‌اند که او گاهی برای یادگیری رقص از اپلیکیشن تیک‌تاک استفاده می‌کرده و آنها از این موضوع خبر داشته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کودک همسری در ایران؛ آزمایش پیش از ازدواج دو کودک در کازرون | DW | 17.03.2021انتشار تصاویر و اسنادی مربوط به برگه آزمایش پیش از ازدواج چهار کودک هفت، نه و ۱۰ ساله در شهرستان کازرون تلنگری بود به اذهان عمومی تا ساده از کنار معضلی به نام کودک همسری در جمهوری اسلامی نگذرند. از این نظام جهل و جنون وجنایت انتظار دیگری هم نمیشد داشت خاک بر عمامه شان👎👎👎 خدایا خودت کمک کن🙏 خودت ظهور کن ما خسته شدیم به همه مقدساتت قسم یه نشونه نشون بده امیدوار بشیم که ظلم پایدار نیست دویچه وله ، از کمپین نه_به_جمهورى_اسلامى مطلع هستید؟؟؟ آخوندها را بیرون کنیم کودک همسری و هزاران کثافتکاری آخوندها هم از ایران ما بیرون خواهد رفت. برای آخوندها طویله آماده کنید، همشونو میریزیم اروپا. چهل سال هم اروپائیها طعم خوش ملاها را بچشن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خودسوزی و مرگ یک کودک ۱۴ ساله در تفتان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »