مرگ مشکوک دانشجوی دکتری دانشگاه تربیت مدرس به ضرب گلوله!

29/01/1401 10:47:00 ق.ظ

مرگ مشکوک دانشجوی دکتری دانشگاه تربیت مدرس به ضرب گلوله! دانشگاه تربیت مدرس: این دانشجو در یکی از بوستان‌های ورداورد جان خود را از دست داده کنار جنازه این دانشجو یک قبضه اسلحه پیدا شده احتمال خودکشی او وجود دارد هنوز نتیجه بررسی پزشکی قانونی اعلام نشده

دانشگاه تربیت مدرس از درگذشت یکی از دانشجویان این دانشگاه به ضرب گلوله در یکی از بوستان‌ها خبرداد. وی با بیان اینکه کنار جنازه این دانشجو یک قبضه اسلحه کمری پیدا شده است، گفت: هنوز نتیجه بررسی پزشکی قانونی اعلام نشده است.

دکتر خسرو خواجه رئیس دانشکده علوم زیستی دانشگاه تربیت مدرس و اساتید ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه،‌ ضمن اشاره به ویژگی‌های اخلاقی این دانشجو اظهار داشتند: سید مجتبی احمدی دانشجویی متین، آرام، درسخوان و وارسته بود و هیچگاه کاری با کسی نداشت.

در همین زمینه دانشگاه تربیت مدرس نیز با صدور پیامی درگذشت این دانشجو را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت دانشگاه تربیت مدرس در پی درگذشت سید مجتبی احمدی به شرح ذیل است:"انالله وانا الیه راجعون ، با نهایت تأثر درگذشت آقای سید مجتبی احمدی دانشجوی دکتری بیوشیمی دانشگاه را به خانواده داغدار ایشان، جامعه علمی کشور و دانشگاهیان تربیت مدرس تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این جوان سفر کرده غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

سرمربی بایرن‌مونیخ: پس از شکست تیمم ۴۵۰ بار تهدید به مرگ شدم | DW | 16.04.2022یولیان ناگلسمان، سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ می‌گوید که پس از حذف تیمش از لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا ۴۵۰ پیام در اینستاگرام با مضمون تهدید به مرگ دریافت کرده است. بعضی از فوتبال پرستهای متعصب از مذهبی های متعصب خطرناک‌ترن 😂😂

تازه ترین آمار انتخاب رشته داوطلبان دکتری/فردا آخرین مهلت انتخاب رشته مجازینمشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۳۴ هزار داوطلب در آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان فردا یک‌شنبه ۲۸ فروردین ماه پایان می یابد.

ترکیه: مسجد الاقصی و قدس خط قرمز ما استریاست جمهوری ترکیه به شدت یورش نیروهای اسرائیلی به مسجد الاقصی و حمله به نمازگزاران را محکوم و تاکید کرد که مسجد الاقصی و قدس خط قرمز آنکارا به حساب می‌آید. ترک ها مردم جدی و حق طلبی هستند. مصراع دومش هم افزود اسرائیل برادر ماست.

واکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمیواکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمی: شعبده بازی مرد پارسی در سیرک اتفاق نمی افتد، بلکه به صورت «هت تریک» در مسابقه فوتبال است. این هنر یک «شاهزاده پارسی» است که با گل های زیاد می‌آید!

طالبان با وعده بازگشت به کار یک نظامی پیشین را به قتل رساندبستگان قاسم قایم، یک افسر وزارت امور داخله حکومت پیشین افغانستان گفته‌اند که طالبان این افسر پیشین را با وعده بازگشت به کار پس از شکنجه به قتل رسانده العربیه فارسی قرارداد خبر های دروغی را چند به اینسو گرفته مبارکت باشد لعنت برشما تا ب ان وخشیان او ځناور دي نپوهیږم څه غول دي انسان نه دي

روسیه به جمهوری چک در مورد انتقال تسلیحات دوران شوروی به اوکراین هشدار دادوزیر خارجه جمهوری چک روز شنبه گفت که مسکو به پراگ هشدار داده است که از انتقال تسلیحات مربوط به پیمان ورشو با اتحاد جماهیر شوروی به کشورهای ثالث خودداری کند. با این حال، یان...