مرگ و مصدومیت ۴ کارگر بر اثر گازگرفتگی در مخزن روغن

31/06/1399 04:25:00 ب.ظ

سه نفر از کارگران یک کارگاه تصفیه روغن در روستای گورچین بستان‌آباد بر اثر گازگرفتگی در مخزن روغن سوخته جان خود را از دست دادند. در این حادثه یک نفر هم راهی بیمارستان استاد شهریار بستان‌آباد شده است. اخبار_ایران

سه نفر از کارگران یک کارگاه تصفیه روغن در روستای گورچین بستان‌آباد بر اثر گازگرفتگی در مخزن روغن...

سه نفر از کارگران یک کارگاه تصفیه روغن در روستای گورچین بستان‌آباد بر اثر گازگرفتگی در مخزن روغن سوخته جان خود را از دست دادند. در این حادثه یک نفر هم راهی بیمارستان استاد شهریار بستان‌آباد شده است. به گفته منابع کارگری محلی، حادثه زمانی اتفاق افتاد که یکی از کارگران این کارگاه، اقدام به تمیز کردن مخزن روغن سوخته کرده و متاسفانه دچار گازگرفتگی می‌شود. سه کارگر دیگر نیز پس از مطلع شدن از گازگرفتگی و برای نجات نفر اول وارد مخزن می‌شوند.

ناامن بودن محیط کاری، نبود تجهیزات و امکانات فنی و ایمنی مناسب و رفتار غیر ایمن کارگران و کارفرمایان هر ساله موجب مصدومیت و از دست دادن جان کارگران بسیاری شده است. سازمان پزشکی قانونی گزارش کرده است: «از ابتدای فروردین تا پایان مرداد سال جاری ۷۵۹ نفر در حوادث کار جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

عجیب اما واقعی/ استفاده از مرگ موش توسط فدراسیون کوهنوردی در طبیعت!عجیب اما واقعی؛ استفاده از مرگ موش توسط فدراسیون کوهنوردی در طبیعت! چندی پیش فدراسیون کوهنوردی در صفحه رسمی خود اعلام کرد که در پناهگاه سرچال از مرگ موش استفاده کرده است که همین موضوع باعث ایجاد حواشی زیادی برای این فدراسیون شد.

تاریخ از سرگیری پروازهای ترکیش به تهران اعلام شدبر اساس برنامه‌ای که پیش‌تر اعلام شده بود، شرکت ترکیش در هفته ۲۱ پرواز به تهران، ۴ پرواز به شیراز و تبریز و ۲ پرواز به اصفهان و مشهد خواهد داشت.

بیانیۀ مشترک وزرای خارجه آلمان، فرانسه و بریتانیا درباره بازگشت تحریم‌های ایرانوزیران خارجه سه کشور اروپایی امضا کننده برجام: هرگونه تصمیم و عملی بر اساس اعلامیه رسمی آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های ایران، فاقد اثر قانونی است.

واکنش پلیس فتا به انتشار کلیپ دزدیده شدن دختر جوان توسط راننده تاکسی اینترنتیواکنش پلیس فتا به انتشار کلیپ دزدیده شدن دختر جوان توسط راننده تاکسی اینترنتی: راننده خاطی مورد شناسایی قرار گرفت وی منکر هر گونه ارتکاب موارد اتهامی شد او از دختر جوان به اتهام افترا شکایت کرده کلیه زوایای واقعه ادعا شده از سوی طرفین در حال رسیدگی است

تاکید جهانگیری بر بسیج همه امکانات استان گیلان برای کمک به سیل‌زدگانمعاون اول رییس‌جمهوری بر لزوم بسیج همه امکانات و به کار گیری تمام ظرفیت‌های استان گیلان برای رسیدگی به وضعیت مردم در مناطق سیل‌زده این استان تاکید کرد. رشته توییت: ماجرای مشکوک اتهام سازی سایبری علیه ایران

عجیب اما واقعی/ استفاده از مرگ موش توسط فدراسیون کوهنوردی در طبیعت!عجیب اما واقعی؛ استفاده از مرگ موش توسط فدراسیون کوهنوردی در طبیعت! چندی پیش فدراسیون کوهنوردی در صفحه رسمی خود اعلام کرد که در پناهگاه سرچال از مرگ موش استفاده کرده است که همین موضوع باعث ایجاد حواشی زیادی برای این فدراسیون شد.