مرگ یک نوازنده در پی حمله سگ‌ها در شاهین شهر

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«حسن_مولازاده»، نوازنده ساز «تومبا» که برای تمرین ساززدن در محیطی خلوت، به بیابان‌های اطراف شاهین‌شهر در محل سکونتش رفته بود، در پی حمله هشت سگ کشته شد. اخبار_ایران اصفهان

استان وایر - «حسن مولازاده»، نوازنده ساز «تومبا» که برای تمرین ساززدن در محیطی خلوت، به بیابان‌های اطراف شاهین‌شهر در محل سکونتش رفته بود، در پی حمله هشت سگ ولگرد کشته شد.، این اتفاق روز دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰، در بیابان‌های اطراف مسکن مهر شاهین‌شهر اصفهان رخ داد. به گفته اورژانس شاهین‌شهر و میمه، این نوازنده ۳۳ ساله، ساکن شاهین شهر، پیش از حمله ۸ قلاده سگ بیهوش شده و سپس سگ‌ها جسد او را دریدند.

«اسفندیار تاجمیری»، فرماندار شاهین شهر و میمه نیز با تایید این خبر گفته است: «موقعیت خاص، شرایط جغرافیایی، موقعیت ارتباطی و همچنین وجود مراکز مختلف از جمله پسماندها و صنایع از جمله دلایل ایجاد بستر برای حضور اینگونه حیوانات در شهرستان شاهین‌شهر به شمار می‌رود و این موضوع به یک معضل تبدیل شده است.» براساس این گزارش، طی روزهای اخیر یک جوان ۴۳ ساله نیز بر اثر حمله چند قلاده سگ وحشی در همان منطقه زخمی و در بیمارستان بستری شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرگ دیپلمات سوئیسی در تهران بر اثر سقوط از یک برج در کامرانیهمرگ دیپلمات سوئیسی در تهران بر اثر سقوط از یک برج در کامرانیه سخنگوی سازمان اورژانس ایران نیز ضمن تایید این خبر، هویت او را «سیلوه هـ.» و ۵۲ ساله اعلام كرد. این سازمان در گزارش خود موضوع احتمال خودکشی را رد کرده و فوت را ناشی از سقوط دانسته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مرگ دو نفر در پی سقوط یک هواپیما در اراک
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تشکیل پرونده‌ برای مرگ یک کودک در ایرانشهر/ مأمورینی که تیراندازی کردند بازداشت شدنددادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده‌ای در ارتباط با حادثه مرگ یک کودک بر اثر تیراندازی مأمورین انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت مأمورانی که در حادثه دخیل بودند بازداشت شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تداوم آمار بالای مرگ بر اثر کرونا در ایران؛ فساد و سوءاستفاده مقامات در تزریق واکسنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تازه اینا آمار واقعی رو تقسیم بر ده و بیست می‌کنند و به عنوار شمار قربانیان اعلام می کنند‌.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »