مرگ دست کم پنج نفر در اثر توفان فوق استوایی دورین

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درحالی که توفان شدید فوق استوایی دورین همچنان در باهاما ادامه دارد تاکنون مرگ پنج نفر تایید شده است. صلیب سرخ بین المللی تخمین زده نزدیک به ۱۳ هزار خانه ویران شده اند و یا آسیب جدی دیده اند.

درحالی که توفان شدید فوق استوایی دورین همچنان در باهاما ادامه دارد تاکنون مرگ پنج نفر تایید شده است.

تصاویری که از مناطق طوفان زده منتشر شده نشان می دهد که سیلاب خیابان ها را فرا گرفته درخت ها شکسته اند و خودروها در سیل واژگون شده اند.شاهدان عینی می گویند سیل و ویرانی گسترده است و در برخی نواحی خانواده ها از ترس سیل گرفتگی به بام خانه هایشان پناه برده اند. شدت دورین هنگام برخورد با باهاما درجه ۵ بود ولی حالا کمی ضعیف تر شده و با سرعت بادی معادل ۲۴۰ کیلومتر در ساعت به درجه چهارم رسیده.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ حدود ۱۳۰ نفر در پی بمباران زندانی در یمن | DW | 02.09.2019در حمله هوایی جنگند‌ه‌های ائتلاف به رهبری عربستان به یک ساختمان در شهر ذمار حدود ۱۳۰ نفر کشته شدند. حوثی‌ها می‌گویند نیروهای ائتلاف می‌د‌انستند که این ساختمان محل نگهداری زندانیان بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خلیلزاد: در صورت تایید ترامپ آمریکایی‌ها در ۱۳۵ روز پنج پایگاه را ترک می‌کنند«بربنیاد توافق صلح امریکا با طالبان، ازمیان چهارده هزار نظامی امریکایی پنج هزار درمرحله نخست ازپنج پایگاه درافغانستان بیرون خواهند شد و طالبان خشونت‌ها را درگام نخست در ولایت‌های کابل وپروان کاهش خواهند داد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاسپنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاس خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که در نتیجه تیراندازی در غرب تگزاس پنج نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شدند این تیراندازی توسط فردی با انگیزه نامشخص انجام شده است پلیس اعلام کرد تیرانداز به ضرب گلوله از پای در آمده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ یک دختر ۱۸ ساله در پی عمل بینیمرگ یک دختر ۱۸ ساله در پی عمل بینی پدر و مادر سحر اسکندری ۱۸ساله از مرگ مغزی دخترشان پس از عمل جراحی و درگذشت او پس از ۱۹ روز خبر دادند. آن‌ها معتقدند دخترشان بر اثر اشتباه پزشکی در حین انجام عمل زیبایی از دنیا رفته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیراندازی در غرب تگزاس پنج کشته و 21 زخمی برجای گذاشتمنابع پلیس آمریکا روز یکشنبه 1 سپتامبر 2019 اعلام کرد، در پی تیراندازی در شهر مدلند واقع در غرب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تجمع پنج روزه کارگران شهرداری سی‌سخت در اعتراض به معوقات مزدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »