مرگ ۲ میلیون نفر بر اثر کرونا در جهان محتمل است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرگ ۲ میلیون نفر بر اثر کرونا در جهان محتمل است درحالیکه آمار مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در جهان به یک میلیون نفر نزدیک می‌شود سازمان جهانی بهداشت هشدار داد اگر موضوع جدی گرفته نشود این آمار ممکن است تا پیش ازاستفاده از واکسن کرونا تا ۲ میلیون نفر افزایش یابد

به گزارش ایسنا،"مایک رایان" رئیس بخش فوریت‌های این سازمان گفته است این آمار درصورت عدم هماهنگی تلاش‌های بین‌المللی بالاتر هم خواهد رفت.

به گفته رایان در صورتی که برای مقابله با بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ تمام اقدام‌های لازم انجام نشود، دو میلیون نفر جان باخته بر اثر ابتلا به این بیماری رقم «بسیار محتملی» است. آماری که دو برابر بیشتر از موارد فوتی فعلی در اثر کووید-۱۹ خواهد بود. این مقام ارشد سازمان بهداشت جهانی اجرای دقیق و درست تدابیری چون آزمایش و ردیابی، قرنطینه، رعایت فاصله‌های اجتماعی، استفاده از ماسک و شستشوی دست‌ها را در این کشورها زیر سوال برده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

میریم هیئت عزاداری میکنیم کرونا درمان میشه ایسنا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ دست‌کم ۶۵ نفر از نیروهای طالبان در درگیری‌های خونین ولایت پکتیکااین حادثه پس از آن روی داد که نیروهای طالبان به ساختمان ستاد ارتش در منطقه «وازی خوا» در ولایت پکتیکا حمله کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا به بیش از یک میلیون و 444 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا ۱.۵ میلیون نفر را در ایران بی‌کار کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به مرز 1 میلیون و 136 هزار نفر نزدیک شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان بهداشت جهانی: 'مرگ ۲ میلیون نفر از ویروس کرونا در جهان محتمل است' - BBC News فارسیدرحالی که آمار مرگ و میر از همه‌گیری ویروس کرونای ۲۰۱۹ در جهان به یک میلیون نفر نزدیک می‌شود سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است این آمار ممکن است تا پیش از استفاده گسترده از واکسن مقابله با کرونا تا ۲ میلیون نفر افزایش بیابد. تو‌ای ایران شصت سال به بالا داره کشته میده! کرونا داره انتقام ما رو از اونهایی که انقلاب کردن میگیره 🤭
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| نیم میلیون دانش‌آموز ایرانی از تحصیل جا ماندندمعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در شبکه خبر گفت: بیش از 500 هزار دانش‌آموز برای ثبت سفارش کتب درسی اقدام نکردند؛ این یعنی احتمالا حدود 500 الی 600 هزار دانش‌آموز امسال به طور اجباری از درس خواندن محروم شدند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »