کرونا, برزیل, برزیل, قربانیان, کرونا

کرونا, برزیل

مرگ بیش از 1000 برزیلی طی 24 ساعت گذشته بر اثر کرونا

شمار قربانیان #کرونا در #برزیل با افزایش 1001 نفری به 21 هزار و 48 تن رسید

23/05/2020 09:43:00 ق.ظ

شمار قربانیان کرونا در برزیل با افزایش 1001 نفری به 21 هزار و 48 تن رسید

طی 24 ساعت گذشته 1001 تن بر اثر ویروس کرونا در برزیل جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

23.05.2020آنکارا/ خبرگزاری آناتولیوزارت بهداشت برزیل اعلام کرد که شمار قربانیان ویروس جدید کرونا «کووید-19» در این کشور با افزایش 1001 نفری در شبانه‌روز گذشته به 21 هزار و 48 تن افزایش یافته است.بر این اساس، شمار مبتلایان به این بیماری نیز 19 هزار و 969 مورد افزایش یافته و به 330 هزار و 890 نفر رسیده است.

سه افسر پلیس دیگر نیز در پرونده مرگ جورج فلوید تحت پیگرد قرار گرفتند وزیر دفاع سابق ترامپ: او می‌خواهد بین ما شکاف بیاندازد مامور بازداشت‌کننده جورج فلوید به قتل درجه دو متهم شد

براساس جدیدترین آمار تارنمای ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر» که داده‌های مرتبط با ویروس کرونا در جهان را اعلام می‌کند٬ برزیل بیشترین شمار ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا را در آمریکای لاتین داشته و از لحاظ موارد ابتلا در جایگاه دوم جهان قرار دارد.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

خفه کننده است تنها از تو یاری می جوییم و تنها ترا می پرستیم

مسکو از برنامه الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اسرائيل ابراز نگرانی کرد

خامنه‌ای امروز از رفراندوم گفت اما از «راه حل نهایی» حرف نزد

حضور همه کارمندان در محیط کار از ۱۰ خرداد/ بازگشایی صحن حرم‌ها بعد از عید فطررئیس جمهور اعلام کرد که در روند مبارزه و مهار کرونا در کشور، از سه مرحله تقریبا عبور کرده ایم و کم کم وارد مرحله چهارم می شویم که در این مرحله نظارت ها و بخش تشخیص بیماری با هدف تسریع در روند شناسایی مبتلایان و جداسازی آنان، تشدید می شود. التماس دعا ... کاش آقای روحانی شما هیچ وقت حرف نمیزدی اینجوری سنگین تری مردم از خونه هم میتونن زیارت کنن. فکر کسب و کار مردم باش مرد حسابی. مملکت داریتون واقعاً فلاکت باره!!

آیا پرداخت بیمه ناشی از حوادث برای نیروهای متخصص و کارگران متفاوت است؟

کرونا اقتصاد چین را از رمق انداخت؛ برآورد بیکاری موقت ۱۳۰ میلیون کارگرشیوع ویروس کرونا در چین، هزاران کارگر را ناگزیر از مهاجرت داخلی به حاشیه شهرهای بزرگی همچون پکن کرده است. تلاش برای یافتن شغل آن هم در شرایطی که بسیاری از اداره‌های کاریابی اجازه بازگشایی ندارند، بسیاری از آنها را ناگزیر کرده تا به ازای روزانه ۱۵۰ یوان (۱۹.۲۶ یورو) به ۱۰ تا ۱۱ کار ساختمانی تن بدهند.

وزارت بهداشت ایران: 10 هزار نفر از کادر پزشکی کشور به کرونا مبتلا شدند