مرگ یک نوزاد 23 روزه در ایران بر اثر کرونا

26/04/1399 05:25 ب.ظ

یک نوزاد 23 روزه در استان بوشهر ایران به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر واقع در جنوب ایران اعلام کرد که یک نوزاد 23 روزه به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است.

بنابر گزارش خبرگزاری «ایسنا» وی با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته نه بیمار کرونایی در بوشهر جان باخته اند گفت: در حال حاضر 334 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که 162 مورد مثبت قطعی هستند.

وی افزود: هم‌اکنون 51 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند. 35 مورد از آن‌ها نیز با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

برای نخستین بار، نیویورک هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته نداشتبرای نخستین بار نیویورک هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته نداشت شهر نیویورک که زمانی کانون شیوع «کووید۱۹» در ایالات متحده بود، برای نخستین بار طی ۲۴ ساعت هیچ‌گونه تلفات ناشی از ویروس_کرونا نداشت.

مرگ ٤ نفر در اثر سیل و رعد و برق/ امدادرسانی به پنج استان ادامه داردرئیس سازمان امداد و نجات کشور گفت: امدادرسانی درآذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، گلستان و گیلان ادامه دارد.

اتمر: تا آغاز گفت‌وگوهای صلح مسئولیت مرگ قربانیان کرونا و جنگ به دوش طالبان استآقای اتمر امروز (پنجشنبه ۲۶ سرطان/تیر) در یک نشست خبری گفت که تنها در یک هفته گذشته دو نشست به رهبری دولت افغانستان با حضور کشورهای همسایه و همکاران بین‌المللی‌شان برگزار کردند. سرپرست وزارت خارجه گفت که همه اشتراک کنندگان در این نشست‌ها تاکید کردند و از طالبان خواستند که تاریخ‌های تعیین شده دولت برای آغاز گفت‌وگوهای صلح را بپذیرند.

یک شرکت آمریکایی از پیشرفت تازه در آزمایش واکسن کرونا خبر دادشرکت مادرنا تراپیوتیکز می گوید که واکسن کرونای احتمالی این شرکت در مرحله دوم آزمایش ها در خون همه ۴۵ نفری که واکسن را دریافت کرده بودند پادتن‌های ضد ویروس کرونا ایجاد کرده و عوارض جانبی جدی به وجود نیاورده است.

دیگو مارادونا موضوع شکایت از یک سینماگر ایتالیایی را بررسی‌ می‌کنددیگو مارادونا موضوع شکایت از یک سینماگر ایتالیایی را بررسی‌ می‌کند دیگو مارادونا بازیکن پیشین فوتبال و از اسطوره‌های این رشته ورزشی، قصد دارد از پائولو سورنتینو، سینماگر نامدار ایتالیایی، شکایت کند.

رابرت اوبرایان: برجام توافق یک طرفه‌ای است که نتوانست جلوی جاه‌طلبی هسته‌ای ایران را بگیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.