مرگ یک کولبر در اثر سرمازدگی در سردشت

13/12/1400 04:52 ب.ظ

در شامگاه روز پنج‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰، یک شهروند اهل سردشت در حین کولبری و در اثر سرمازدگی جان خود را از دست داد.سایت هه‌نگاو نوشته است که وی در ارتفاعات مرزی سردشت در اثر سرمازدگی جان باخته است. آذربایجان_غربی اخبار_ایران کولبران

وبسایت هه‌نگاو هویت این کولبر را «محمد ملا وسو» اعلام کرده و نوشته است که وی در ارتفاعات مرزی روستای «دوله‌بی» از توابع این شهرستان در اثر سرمازدگی جان باخته است.

پیکر این کولبر که متاهل و دارای دو فرزند است به بیمارستان «امام خمینی» سردشت منتقل شده است.

مرگ این شهروند دومین حادثه برای کولبران در روزهای گذشته است. در روز دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰ هم یک کولبر جوان اهل سردشت با نام «فواد مهدی‌ابراهیمیان» در حین کولبری در مرز «هنگه‌ژال» بانه در اثر انفجار مین به شدت مجروح شد و پای راست و چشم چپ خود را از دست داد.

ادامه مطلب:
iranwire »

کمیته‌ تحقیق حمله به کنگره آمریکا: ترامپ در یک توطئه مجرمانه مشارکت داشته استکمیته منتخب کنگره آمریکا که درباره حمله طرفداران دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق این کشور به ساختمان کنگره در ششم ژانویه ۲۰۲۱ تحقیق می‌کند، اعلام کرد که آقای ترامپ و متحدانش در یک توطئه «مجرمانه» برای به تعویق انداختن تائید نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا شرکت داشته‌اند. هنوز هم برخلاف رسانه های خبری که می خواهند از پرزیدنت دونالد ترامپ یک چهره منفور بسازند .... ، برعکس ... دونالد ترامپ ، با اختلاف کیلومتری محبوب ترین انسان و سیاستمدار آزادیخواهان جهان است .

یک فرمانده ارشد روسیه در اوکراین کشته شدمقامات اوکراین از کشتن شدن یک فرمانده ارشد روسیه در شهر چرنیگیف توسط سربازان اوکراینی خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

افزایش تقاضا برای ید در داروخانه‌های اروپا در پی تهدید هسته‌ای پوتیندر پی تهدید هسته‌ای پوتین در میانه جنگ علیه اوکراین، به نظر می‌رسد مردم در کشورهای اروپایی از بیم پیامد‌های هسته‌ای به تهیه قرص ید روی آورده‌اند. یعنی در صورت بروز جنگ هسته ای کسی زنده می مونه که فرصت قرص خوردن پیدا کنه؟ اول به این پاسخ بدین قرص ید هم چشم الان باید تجار ایرانی قشنگ از این حماقت اروپایی‌ها استفاده کنه وهرچی میتونه قرص یددار به اروپا صادر کنه!! نوندونی کرونا را دارند جمعش میکنند نوندونی هسته ای پوتین را جایگزین میکنند همش دلال بازی شده چه کثافت خونه ای شده این دنیا

افزایش تنش میان مستاجران و صاحبان‌ خانه‌ها در ترکیه در پی افزایش تورمدر پی افزایش تورم در ترکیه طی ماه‌های اخیر، اختلافات میان صاحبخانه‌ها و مستاجران به شدت افزایش یافته است. امری که تبعات گوناگونی را در پی داشته است.

گروه‌های وابسته به جمهوری اسلامی تابلوهای تبلیغاتی در حمایت از پوتین در بغداد نصب کردنددر زیر همه این تابلوهای تبلیغاتی عبارت «دوستانِ رئیس‌جمهوری» به چشم می‌خورد و بر روی آن‌ها به زبان انگلیسی نوشته شده است: «ما از روسیه حمایت می‌کنیم». Nobody surprised terrorist supporting Putin same as Muslims leaders supported Hitler طرفداری حزب الله لبنان و وابستگان ج.ا از پوتین طبیعیه، غیر از این بود باید تعجب می کردید، همه تروریست ها از مادرشان حمایت میکنند. نیابتی های بیشرف

بارش باران در اغلب مناطق کشور / کاهش محسوس دما در نیمه شمالیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور طی امروز و فردا خبر داد و شرایط آب و هوایی کشور طی روزهای آتی را تشریح کرد.

استان‌وایر- در شامگاه روز پنج‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰، یک شهروند اهل سردشت در حین کولبری و در اثر سرمازدگی جان خود را از دست داد.

وبسایت هه‌نگاو هویت این کولبر را «محمد ملا وسو» اعلام کرده و نوشته است که وی در ارتفاعات مرزی روستای «دوله‌بی» از توابع این شهرستان در اثر سرمازدگی جان باخته است.

پیکر این کولبر که متاهل و دارای دو فرزند است به بیمارستان «امام خمینی» سردشت منتقل شده است.

مرگ این شهروند دومین حادثه برای کولبران در روزهای گذشته است.

در روز دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰ هم یک کولبر جوان اهل سردشت با نام «فواد مهدی‌ابراهیمیان» در حین کولبری در مرز «هنگه‌ژال» بانه در اثر انفجار مین به شدت مجروح شد و پای راست و چشم چپ خود را از دست داد.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: