مرگ یک دختر ۱۸ ساله در پی عمل بینی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرگ یک دختر ۱۸ ساله در پی عمل بینی پدر و مادر سحر اسکندری ۱۸ساله از مرگ مغزی دخترشان پس از عمل جراحی و درگذشت او پس از ۱۹ روز خبر دادند. آن‌ها معتقدند دخترشان بر اثر اشتباه پزشکی در حین انجام عمل زیبایی از دنیا رفته است

به گزارش ایسنا، «خراسان» در ادامه نوشت: دختر جوان در شرایط سختی بزرگ شده بود و هر روز رویاها و کارهایی را که قصد داشت انجام دهد در دفترش می‌نوشت و در دست‌نوشته‌هایش همیشه با فرشته نگهبان حرف می‌زد و حرف‌هایش را به او می‌گفت. در این میان، غضروف روی بینی او باعث شده بود نوک بینی‌اش کج شود و به همین دلیل آرزو داشت با عمل زیبایی نقص آن را رفع کند تا اینکه خانواده‌اش به سختی توانستند هزینه جراحی را تهیه کنند و تنها دختر خانواده را در یک قدمی رسیدن به رویایش قرار دهند.

پدر سحر سعی داشت با خونسردی داغ دخترش را پشت تلخندهایش پنهان نگه ‌‍‌دارد اما وقتی درباره دخترش شروع به صحبت کرد، خیلی زود سکوت کرد و داغ از دست دادن دخترشان را در گلویش نگه داشت. پدر این دختر جوان ادامه داد: سحر ۱۸ سال داشت، همیشه درس می‌خواند و تنها سرمایه‌های من در زندگی فرزندانم هستند که یکی از آنها را پزشکان از من گرفتند.

وی افزود: در وزارت بهداشت از کل مجموعه بیمارستان شکایت کردیم و یک شکایت نیز در دادسرای جرایم پزشکی ارائه دادیم. دخترم دیگر برنمی‌گردد اما با این پیگیری‌‎ها می‌خواهیم خانواده دیگری داغ فرزند نبیند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'عامل مرگ پسر هشت ساله روان‌پریشی حاد بوده است' | DW | 29.08.2019مردی که پسربچه‌ای را در ایستگاه مرکزی فرانکفورت به زیر قطار در حال حرکت پرت کرد، اختلال روانی دارد. دادستانی می‌گوید او به 'اسکیزوفرنی پارانویید' مبتلاست و هنگام ارتکاب قتل، تحت تاثیر توهم و هذیان ذهنی شدید بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برقع؛ میراثی کهن از هویت زنان هرمزگان/ پوششی 400 ساله از یونان تا بندرعباسبرقع، میراث قدیمی و یکی از نمادهای هویت زنان هرمزگان است که بخشی از تاریخ فرهنگی- اجتماعی زنان جنوب و هرمزگان بشمار می رود که با قدمتی 400 ساله ریشه‌ در تاریخ و سنن مردمان خلیج فارس دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رسوایی بی‌سابقه برای اپل: نفوذ دو ساله هکرها به آیفون | DW | 31.08.2019هکرها به مدت دو سال می‌توانسته‌اند از یک حفره امنیتی در مقیاس گسترده به آیفون نفوذ کنند. این بدترین حمله به دستگاه‌های اپل است که سال‌ها گمان می‌رفت نفوذ به آنها بسیار دشوار باشد. آیا پای هکرهای دولتی در میان است؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خروج سایه جنگ از کشور باعث کاهش نرخ ارز شد/ اقتصاد ایران تحمل دلار ۱۸ هزار تومانی را نداشت/ صادرکننده‌ای که ارز را برنگرداند، تنبیه می‌شودمعاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه به طور قطع ارز با نرخ بالا در اقتصاد ایران پایدار نخواهد بود و به همین دلیل شاهد بازگشت قیمت‌ها هستیم، گفت: از لحاظ واقعیت اقتصادی کشور نرخ دلار ۱۸ هزار تومانی هم نمی‌توانست پایدار باشد چراکه اقتصاد کشور قابلیت تحمل این نرخ را نداشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عراقچی: طرف آمریکایی برای صدور مجوز در خصوص نفت ایران انعطاف‌هایی نشان داده استعراقچی: *طرف آمریکایی برای صدور مجوز در خصوص نفت ایران انعطاف‌هایی نشان داده است *برای بازگشت ایران به اجرای کامل برجام باید فروش نفت ما تامین شود *آمریکا در سیاست خود علیه برجام و ایران منزوی شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله پناهجوی افغان با چاقو در حومه لیون؛ دست‌کم ۱ کشته و ۹ زخمیدر پی حمله عصر شنبه در ویل‌اوربان در حومه لیون فرانسه، نیروهای پلیس در محل حادثه حضور دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »