مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در ایران به رقم بی‌سابقه ۳۳۷ نفر در ۲۴ساعت رسید

28/07/1399 02:10:00 ب.ظ

مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در ایران به رقم بی‌سابقه ۳۳۷ نفر در ۲۴ساعت رسید جزئیات بیشتر🔽

تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳۷ نفر در ایران در اثر ابتلا به ویروس کرونا جاان خود را از دست داده‌اند. سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز دوشنبه تعداد مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را ۳۳۷ نفر اعلام کرد. این رقم بیشترین شمار قربانیان بیماری کووید ۱۹ در طول یک شبانه روز درایران است.

خانم لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز دوشنبه ۲۸ مهر، ۱۹ اکتبربا اعلام این مطلب افزود مجموع کسانی که در پی ابتلا به ویروس کرونا در ایران فوت کرده‌اند به ۳۰هزار و ۷۱۲ نفر رسید. این خبر در حال تکمیل است و به‌زودی روزآمد خواهد شد

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

مرگ بر مسؤل بی عرضه ۳۳۷ کشته کرونا تو ۲۴ ساعت گذشته! مبارک تویی که رفتی مسافرت تویی که رفتی عزاداری تویی که رفتی تشییع جنازه استاد شجریان علی برکت الله و محرم وعزاداریها!!! نتیجه این همه مرگ و میر.همان هواپیمایی ماهان است که مرتب به چین پرواز کرد و کلی طلبه چینی مریض و جابجا کردن چینی ها از کشور های دیگر که نمیتوانستند با پرواز های اروپایی بچین بروند اینکه ویروس کرونا را در قم و تهران شیوع داد حال بیچاره مردم گرفتار شدند لعنت بر آخوند.

هلوکاست ایرانی ارام ارام در حال اجراست البته با حمایت المان فرانسه و بریتانیا اولین کشور اگر رقم های 《 خود حکومت 》 باید دو برابر شود ! به ادعای خود حکومت داریم به روزی 《 هزار نفر 》 میرسیم که یعنی ۵ هواپیما در روز ! این عدد ، زدن هواپیما توی آسمون رو توجیه نمیکنه که هیچ یعنی با ناکارآمدی دارید هر روز ۵ هواپیما رو میزنید !

مهاجر افغانستانی در ایران: قاضی گفت برو گمشو به همان خرابه‌ای که از آن آمده‌ای

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به بیش 300 هزار نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1504 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 304 هزار و 3 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

امیر حاتمی: از امروز مجازیم در زمینه دفاع هر آنچه می‌خواهیم از دنیا تهیه کنیموزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: از امروز مجاز هستیم هرچه که نیاز داریم از دنیا تهیه کنیم و آنچه که دیگران نیاز دارند و از ما می‌خواهند را تهیه کنیم. این دستاورد جای تبریک داره و باعث صلح و امنیت بیشتر در منطقه خواهد شد بدون تردید بخر اگه پول داری...

بی‌خبری از وضع شش تن از فعالان مدنی بازداشت شده در ایران | DW | 18.10.2020خانواده شش فعال مدنی بازداشت شده در ایران از وضع آنها از زمان بازداشت بی‌خبرند. ۱۲ روز از زمان بازداشت این شش نفر می‌گذرد. نهادهای امنیتی حاضر به پاسخگویی به خانواده‌ها نیستند و این آنها را به شدت نگران کرده است.

مردانگی در عکاسی؛ گذار از قیود در گذر زمان | DW | 17.10.2020آیا جنبش 'Me too' ضربه مهلکی به مردسالاری وارد کرده است؟ سوژه عکس‌های یک نمایشگاه هنری در برلین، واکاوی تحولاتی است که تصویر و تصور رایج از مفهوم مردانگی را در طول زمان دگرگون کرده‌اند.

۱۳ کشته در حمله به گنجه در جنگ میان آذربایجان و ارمنستان | DW | 17.10.2020به گفته مقام‌های جمهوری آذربایجان ۱۳ نفر در حمله موشکی به شهر گنجه کشته شده‌اند. در منطقه مورد مناقشه قره‌باغ آش‌بس شکننده‌ای به مدت یک هفته در حال اجرا است، اما هیچ یک از طرف‌های درگیر به آن پایبند نیستند.