مرگ مرموزجانشين سپاه قدس؛ فرمانده سرکوبگر و پدرخوانده گروه‌های نیابتی

شامگاه یکشنبه 18 آوریل 2021 (29 فروردين 1400) اخبار ضد و نقیضی درباره مرگ سرتیپ محمد حجازی، جانشین

العربیه_فارسی, محمد حجازی

19/04/2021 01:29:00 ق.ظ

مرگ مرموزجانشين سپاه قدس ؛ فرمانده سرکوب گر و پدرخوانده گروه‌های نیابتی؛ گزارش مفصل العربیه_فارسی را در لینک زیر بیابید:

شامگاه یکشنبه 18 آوریل 2021 (29 فروردين 1400) اخبار ضد و نقیضی درباره مرگ سرتیپ محمد حجازی ، جانشین

سرکوبگر و مظنون به عملیات تروریستیسرتیپ حجازی که نام کامل او"سید محمد حسین‌زاده حجازی" است از چهره‌های خشن و تندرو ایران بود که نامش به سرکوب معترضین و قلع و قمع مخالفان پیوند خورده است.او در دوران جنگ ایران با عراق هم به سرکوب احزاب کُرد درمناطق غربی ایران، از جمله دو حزب دموکرات کردستان ایران و کومله پرداخت.

حجازی همچنین به دلیل مشارکت و نظارتش بر موارد متعدد نقض حقوق بشر و آزادی بیان و سرکوب مخالفان و منتقدان در لیست تحریم‌های حقوق بشری ایالات متحده و اتحادیه اروپا قرار گرفت.به گفته منتقدان حجازی در دوره‌ای که فرماندهی بسیج را بر عهده داشت، نقش مهمی در سرکوب جنبش سبز و پیروزی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1388 ایفا کرد.

ادامه مطلب: العربیه فارسی »

خبرگزاری تسنیم

ادامه مطلب >>

سگهای وهابی ضربات دردناکی از این سردار دریافت کرده بودند . وق وق های شادشان به زوزه و آه تبدیل خواهد شد .چون قبل از عروج الهی هزاران حجازی پرورش داده است، گزارشی عالی و کاملا ژورنالیستی. واقعا خسته نباشید ، بخش فارسی العربیه بسیار عالی کار می کند به امید موفقیت بیشتر شما.

ابهام و تناقض‌گویی درباره علت مرگ جانشین فرمانده سپاه قدس | DW | 19.04.2021علت مرگ معاون فرمانده سپاه قدس همچنان در پرده ابهام قرار دارد. از عارضه قلبی، کرونا و همچنین عوارض شیمیایی سخن می‌رود. محمدحسین حجازی از جمله فرمانده سپاه در لبنان و از فرماندهان سپاه قدس در سوریه بوده است. زودتر از اینا باید می مرد عوضی علت مرگ فقط شلیک مستقیم دیگر برادران قاچاقچی به بواسیر بزرگوار بوده میخواهند بگویند شهید شده ، در ایران کلمه شهیدرا هم آخوندا میفروشند عجب دینی داریم در چیزهای حرام هم معامله میتوان کرد و حلال .

تناقض‌گویی سپاه درباره مرگ سرتیپ حجازی رابط حوثی‌ها و حزب اللهدر حالی که روز گذشته روابط عمومی سپاه پاسداران ایران علت مرگ محمد حجازی ، جانشین فرمانده «نیروی قدس» روحش شادو راهش پر رهرو.دمش گرم. ریدم به روحش 💩💩💩💩💩 آفرین آمریکا باید از منطقه پاکسازی بشه خدا رحمتش کنه

دعوت 220 نماینده از عضو «کمیته مرگ» برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ایرانرسانه‌های ایران روز یکشنبه 25 آوریل 2021 خبر دادند که بیش از 220 نماینده مجلس این کشور در نامه‌ای به کمیته مرگ فقط این حقوق_بشری سعودی آویزان کردن سه سرباز سعودی از گردن و گرداندن آن با هلیکوپتر به خاطر آتش زدن عکس عامر قتل خاشقچی

کرونا با آیین‌های مرگ چه کرده است؟رضا تسلیمی طهرانی گفت: بشر سال‌هاست شیوه‌هایی را برای مقابله با اضطراب مرگ به کار برده که در آثار مختلف حوزه‌های جامعه‌شناسی، روانشناسی، فلسفه و روانکاوی مورد بحث قرار گرفته است. در دوران شیوع کووید-19 هم از همین شیوه‌ها استفاده می‌شود تا بتوانیم با اضطراب مرگ کنار بیاییم.

پلیس و برخی مقامات اسرائیل در حادثه ازدحام و مرگ دهها نفر به سهل‌انگاری متهم شدنددر پی جان باختن ده‌ها نفر در اسرائیل بر اثر ازدحام در یک جشن، وزارت امور دینی و ماموران پلیس متهم به سهل‌انگاری و بی‌احتیاطی شدند. - خبرگزاری آناتولی

April 18, 2021 سرکوبگر و مظنون به عملیات تروریستی سرتیپ حجازی که نام کامل او"سید محمد حسین‌زاده حجازی" است از چهره‌های خشن و تندرو ایران بود که نامش به سرکوب معترضین و قلع و قمع مخالفان پیوند خورده است. او در دوران جنگ ایران با عراق هم به سرکوب احزاب کُرد درمناطق غربی ایران، از جمله دو حزب دموکرات کردستان ایران و کومله پرداخت. حجازی همچنین به دلیل مشارکت و نظارتش بر موارد متعدد نقض حقوق بشر و آزادی بیان و سرکوب مخالفان و منتقدان در لیست تحریم‌های حقوق بشری ایالات متحده و اتحادیه اروپا قرار گرفت. به گفته منتقدان حجازی در دوره‌ای که فرماندهی بسیج را بر عهده داشت، نقش مهمی در سرکوب جنبش سبز و پیروزی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1388 ایفا کرد. نام محمد حجازی همچنین در لیست مقامات ایرانی آمران بمب‌گذاری مرکز فرهنگی یهودیان در بوینس آیرس، پایتخت آرژانتین در 18 ژوئیه 1994 هم دیده می‌شود. این بمب‌گذاری که سبب تحت تعقیب گرفتن شماری از چهره‌های سیاسی سرشناس ایران شد، 85 کشته و صدها مجروح بر جای گذاشت. محمد حجازی و قاسم سلیمانی رابط گروه‌های نیابتی از سرتیپ محمد حجازی به عنوان رابط گروه‌های نیابتی و شبه نظامیان وابسته به سپاه در لبنان، سوریه، عراق و یمن نیز یاد می‌شود. او سالها فرماندهی نیروهای سپاه قدس در لبنان و مسئول تأمین مالی و تسلیحاتی حزب‌الله بود. محمد حجازی و حسن نصر الله بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در 28 آگوست 2020 حزب‌الله و ایران را به تلاش برای اجرای یک پروژه موشکی در لبنان متهم کرده و تهدید کرده بود که اسرائیل این پروژه را نابود خواهد کرد. در همان روز ارتش اسرائیل هویت سه فرمانده ایرانی که مسئولیت اجرای پروژه موشکی در لبنان برای حزب‌الله را داشتند، فاش کرد و آنها را محمد حجازی، ماجد نواب و علی اصغر نوروزی معرفی کرد. These 3 Iranian commanders are working on a secret¹ project with Hezbollah to manufacture precision guided missiles to attack Israel. —