مرگ یک نوجوان در حومه پاریس؛ مادر به اتهام «رها کردن فرزند به حال خود» دستگیر شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرگ یک نوجوان در حومه پاریس؛ مادر به اتهام «رها کردن فرزند به حال خود» دستگیر شد جزئیات بیشتر🔽

نیروهای امدادی دلیل مرگ را ایست قلبی اعلام کرده‌اند، اما هنوز مشخص نیست مرگ دقیقا در چه ساعت و چه شرایطی اتفاق افتاده است. پلیس نیز مادر را بازداشت می‌کنند و به‌گفته دادستانی تحقیقات برای بررسی سلامت روانی مادر در جریان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یه خبر دوخطی بی سروته که برای خواندنش انواع کوکی‌ها و تعرض به حریم خصوصی و تبلیغ گل‌درشت اتومبیل رو به خواننده‌اتون تحمیل می‌کنید و طراحی وبساست‌تون هم که اساس برای تبلیغات تجاری تعریف شده تا متن خبر. خبرگزاری اتحادیه اروپا هم هستید مثلا ولی از راه تبلیغات کاسبی راه انداختید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خانواده نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر به مرگ تهدید شدبه گفته یک مقام دولت اسرائیل، هدف تهدیدها پسر ۱۷ ساله آقای بنت بوده است. بسلامتی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بانک مرکزی: بدهی انگلیس به ایران «به طور قطعی» وصول شده استبانک مرکزی ایران می‌گوید که برای استفاده از بدهی وصول شده نیز «هیچ‌گونه مشکلی» وجود ندارد. کجا خرج شد ؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اوج‌گیری درآمد سه‌ماهه توئیتر به ۱.۲ میلیارد دلار همزمان با واگذاری آن به ایلان ماسکتوئیتر می‌گوید درآمد خالص این شرکت در سه ماهه ابتدایی امسال ۵۱۳ میلیون دلار بوده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه سوئد به شهروندان خود برای سفر به ایران هشدار داددر پی درخواست دادستانی سوئد مبنی بر صدور حکم حبس ابد برای حمید نوری، دادیار پیشین زندان گوهردشت کرج، وزارت خارجه این کشور به شهروندان خود درباره سفر به ایران هشدار داد. سوئد های گوه خوردن🍆تو کون مریم عن رجوی ودارودستش😂🍆🖕🖕🖕🖕🖕🖕
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آنکارا یونان را به تجاوز مکرر به حریم هوایی کشورش متهم کرداین اتهام در حالی مطرح شده است که روز گذشته نخست وزیر یونان، کیریاکوس میتسوتاکیس، آنکارا را به تجاوز به حریم هوایی یونان و پرواز در نزدیکی جزایر یونانی متهم کرده بود. جناب اوردغان، حالا همین مانده که شما هم با یونان بجنگی.اخر دوستی و مهربانی که خیلی کم هزینه تر، از جنگ و دعوا ست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله هکرهای «طرفدار ایران» به رادیوهای اسرائیلی به مناسبت روز قدسرسانه‌های اسرائیل از حمله سایبری هکرهای «طرفدار ایران» به سایت اینترنتی رادیوهای اسرائیل در شب پنج‌شنبه ۸ اردیبهشت و در آستانه روز قدس خبر دادند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »