تیراندازی, کانادا, قتل, جاستین ترودو

تیراندازی, کانادا

مرگبارترین تیراندازی تاریخ کانادا؛ شمار قربانیان افزایش یافت

مرگبارترین تیراندازی تاریخ کانادا؛ شمار قربانیان افزایش یافت، پلیس در پی یافتن انگیزه مهاجم است

22/04/2020 08:48:00 ق.ظ

مرگبارترین تیراندازی تاریخ کانادا ؛ شمار قربانیان افزایش یافت، پلیس در پی یافتن انگیزه مهاجم است

پلیس همچنان به دنبال یافتن پاسخ‌های این جنایت هولناک است. از آنجایی که قاتل با لباس و خودروی پلیس دست به این جنایت زده، پرسش‌ها در باره چرایی و چگونگی این حمله را بیشتر کرده است.

جوان‌ترین فرد کشته شده یک نوجوان ۱۷ ساله بوده است. یک افسر پلیس، یک معلم و یک پرستار هم در بین قربانیان این حادثه دیده می‌شوند.در مرگبارترین تیراندازی در تاریخ کانادا دست‌کم ۱۶ نفر کشته شدندکریستن بیتون، پرستاری که در اثر این جنایت جان خود را از دست داد لحظاتی پیش از کشته شدن به شوهرش درباره حضور یک تیرانداز در محل کار خود خبر داده بود.

واکنش آمریکا به اعتراضات ایران: خشونت علیه معترضان را محکوم می‌کنیم و کندی اینترنت را زیرنظر داریم کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند | DW | 28.07.2021 مولوی عبدالحمید: ریشه ناآرامی‌ها و چالش‌ها در ندیدن واقعیت‌هاست | DW | 28.07.2021

هنوز انگیزه قاتل از انجام این عملیات روشن نشده است. پلیس منطقه نوا اسکوشیا می‌گوید درخواست اعزام نیروی کمکی نکرده و خود به تحقیقاتش درباره ریشه‌های این جنایت ادامه می‌دهد. با توجه به قوانین سخت‌گیرانه‌ای که کانادا برای حمل اسحله وضع کرده، مشخص نیست قاتل چگونه توانسته به این اسلحه دست یابد.

یکی از شعارهای انتخاباتی جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در انتخابات اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی، محدودتر کردن اجازه حمل و در اختیار داشتن اسلحه بود. او پس از این جنایت و در روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران از آماده بودن این قانون خبر داد. ادامه مطلب: euronews فارسی »

المپیک2020 | مسیری که پنجمین رشته ورزشی ایران را در تاریخ المپیک به مدال رساند- فیلم گفتگو - مستند تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

ترامپ: اگر ایران بخواهد، آماده کمک به این کشور هستیم

دومین شب درگیری پلیس با جوانان حاشیه نشین پاریسیکشنبه عصر و پس از چند ساعت آرامش، جوانان معترض بار دیگر با پرتاب ترقه چند سطل آشغال را به‌ آتش کشیدند

فاصله‌گذاری اجتماعی؛ پلیس مچ سه شهروند متخلف را روی پشت بام گرفت🎥فاصله‌گذاری اجتماعی؛ پلیس مچ سه شهروند متخلف را روی پشت بام گرفت ویروس_کرونا کووید_۱۹ قرنطینه فاصله_گذاری_اجتماعی بیشتر بخوانید: اگر توی ایران اتفاق می‌افتاد می‌شد تجاوز به حریم خصوصی احتمالا جرم سنگین‌تری داشتند وگرنه پلیس بیکار نیست از این کارا کنه! چه آخرالزمانی شده😂😂😂

پلیس اسپانیا از بازداشت یکی از «مهم‌ترین» اعضای داعش خبر دادپلیس ملی اسپانیا می‌گوید عضوی از گروه داعش را بازداشت کرده است که نیروهای امنیتی اروپا سال‌هاست در تعقیب او هستند.

پنج توصیه برای این که در دوران کرونا مثل ورزشکاران المپیکی بخوابیمدر روزهایی مشوش مثل روزگار کنونی، شاید خوابی آرام و راحت آرزوی بسیاری از ما باشد. متخصص خواب کاروان المپیک بریتانیا پنج توصیه دارد تا در دوران پراضطراب شیوع کرونا بتوانیم شب‌ها سر راحت بر بالش بگذاریم و آسوده بخوابیم.

سازمان جهانی بهداشت: تا زمان کشف واکسن ضد کرونا باید با این اپیدمی سازگار باشیمبا ادامه بحران شیوع بیماری همه‌گیر کرونا که از زمان شیوع آن در دسامبر 2019 در چین تاکنون باعث مرگ