مرکل: مدرک دارم که هدف حملات هکرهای روسی قرار گرفته‌ام

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

مرکل: هدف حملات هکرهای روسی قرار گرفته‌ام، به صراحت می‌توانم بگویم برایم آزاردهنده است که به طور مکرر تلاش می‌کنم روابط بهتری با روسیه برقرار کنم اما از طرفی، دلایل متقنی وجود دارد که هکرهای روسی دست به حملات هکری می‌زنند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به نقل از عربی ۲۱، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در سخنرانی خود در پارلمان این کشور گفت: به صراحت می‌توانم بگویم برایم آزاردهنده است. به طور مکرر تلاش می‌کنم روابط بهتری با روسیه برقرار کنم اما از طرفی، دلایل متقنی وجود دارد که هکرهای روسی دست به حملات هکری می‌زنند.

رسانه‌های آلمان گزارش دادند، اطلاعاتی که هکرها در سال ۲۰۱۵ به دست آوردند، از داده‌های ایمیل شخصی مرکل بوده است. به نوشته روزنامه تلگراف، صدراعظم آلمان حملات سایبری روسیه را آزاردهنده و عصبانی‌کننده قلمداد کرد اما گفت که به رغم این موضوع، به تلاش‌های خود برای داشتن روابط خوب با مسکو ادامه می‌دهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اشتباه مرگ‌بار، این بار در دریا؛ پیامدهای هدف قرار دادن ناوچه خودی چیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ارتش لیبی 57 بار پایگاه الوطیه تحت کنترل حفتر را هدف قرار داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار آمریکایی‌هایی که ترک تابعیت کرده‌اند به رقم بی سابقه‌ای رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیمارانی که قرنطینه را رعایت نکنند به کلانتری‌ها معرفی می‌شونددانشگاه علوم پزشکی اهواز: بیماران مبتلا به کرونا که قرنطینه را رعایت نمی‌کنند به کلانتری‌ها معرفی می‌شوند ما با این بیماران تماس داریم،کلانتری‌های محل نیز با آنها تماس خواهند داشت بیمار کردن دیگران جرم است اعلام عمومی اسامی سازمانهایی که همکاری نمی‌کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماجرای برکناری یک وزیر؛ خبری که مهم است و مهم نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دلایلی که برای لغو جلسه شورایعالی کار آورده‌اند «قانع کننده» نیست/ می‌خواهند بحث ترمیم دستمزد را به حاشیه ببرندرئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری با انتقاد از لغو جلسه امروز شورایعالی کار گفت: دلایلی که برای این لغو مطرح کردند، قانع‌کننده نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »