مرکل: اصلی‌ترین چالش پیش‌روی ما روسیه است

24/03/1400 06:45:00 ب.ظ

مرکل: اصلی‌ترین چالش پیش‌روی ما روسیه است بیشتر بخوانید🔽

صدر اعظم آلمان می‌گوید روسیه و سیاست‌های این کشور اصلی‌ترین چالشی است که کشورهای عضو ناتو با آن روبه‌رو هستند. آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان روز دوشنبه ۱۴ ژوئن در آستانه برگزاری نشست ناتو، روسیه را اصلی‌ترین چالش...

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان روز دوشنبه ۱۴ ژوئن در آستانه برگزاری نشست ناتو، روسیه را اصلی‌ترین چالش پیش‌روی ناتو در جهان معرفی کرد. خانم مرکل با اشاره به اختلافات میان کشورهای اروپایی و روسیه تاکید کرد متحدانی چون گرجستان و اوکراین که در همسایگی روسیه هستند بیش از پیش به کمک‌های ناتو نیاز دارند.

صدر اعظم آلمان همچنین حملات سایبری که به ویژه از سوی روسیه صورت می‌گیرد و به کمپین نشر اطلاعات نادرست دامن می‌زند را یکی دیگر از چالش‌های جدی پیش‌روی کشورهای عضو ناتو دانست. از زمان حمله مسکو به اوکراین و اشغال شبه جزیره کریمه، روابط میان روسیه و اتحادیه اروپا پرتنش دنبال شده است. بعد از روی کار آمدن جو بایدن، اظهارنظرها در خصوص عدم پذیرش الحاق شبه‌جزیره کریمه به خاک روسیه بیش از قبل شنیده می‌شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خیلی خرین !!! چین کثافت و مهاجرت اعراب و شمال افریقایی ها ... !! arrêtez_le_génocide_des_hazaras Stop_Hazara_Genocide StopHazaraGenocide

جو بایدن: روابط بین آمریکا و روسیه به سطح بسیار پایینی رسیده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

حملات هوایی روسیه به حومه ادلب؛ 3 زخمیبر اثر حملات جنگنده‌های روسیه به حومه ادلب 3 غیرنظامی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

نماینده روسیه: کیفیت سند خروجی از نشست وین بر سرعت مذاکرات اولویت داردنماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در صفحه توییترش جزئیاتی را درباره مباحثات امروز کمیسیون مشترک برجام در پایان ششمین دور از این نشست ها اعلام کرد. من شخصا مخالف سر سخت در غل و زنجیر بودن هستم و معتقدم که برجام رسما دست و پای مملکت را قطع می‌کند و تکه نانی را جلوی ملت میاندازند و در دراز مدت ایران را نابود میکنند برجام از کمپ دیویت خاینانه تره - اشتباه نکنید سیاسی نیستم یک‌ ایرانی خانه دار ساده هستم از کانادا ایران عشق است

مقامات پرتغال اطلاعات کنشگران ضد پوتین را به سفارت روسیه دادند«من به عنوان پناهنده تحت حفظ دولت پرتغال هستم. اما همزمان، آنها اطلاعات شخصی من مانند آدرسم را به روسیه داده‌اند. بنابراین من اکنون احساس امنیت کمتری دارم.»

جو بایدن: روابط بین آمریکا و روسیه به سطح بسیار پایینی رسیده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

نشریه پاکستانی: پاکستان یک شهروند آمریکایی ایرانی‌تبار را به اتهام عبور غیرقانونی از مرز بازداشت کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.