مرکل: ترور اسلام‌گرایانه دشمن مشترک ماست | DW | 03.11.2020

13/08/1399 03:46:00 ب.ظ

در واکنش به حملات مسلحانه در مرکز شهر وین سیاستمداران آلمانی از جمله آنگلا مرکل، صدراعظم و هایکو ماس وزیر خارجه، ضمن ابراز همدردی با مردم اتریش این اقدام تروریستی را به شدت محکوم کردند.

در واکنش به حملات مسلحانه در مرکز شهر وین سیاستمداران آلمانی از جمله آنگلا مرکل، صدراعظم و هایکو ماس وزیر خارجه، ضمن ابراز همدردی با مردم اتریش این اقدام تروریستی را به شدت محکوم کردند. هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان نیز در توییتر هشدار داد که خطر اسلام‌گرایی را باید جدی گرفت و در سطح بین‌المللی با این پدیده مبارزه کرد. ماس نوشت: «نفرت‌پراکنی نباید جایی در میان ما داشته باشد و جوامع ما را از هم جدا کند.

»

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید به گفته پلیس تیراندازی در وین در شش نقطه از شهر با شرکت چندین مهاجم اتفاق افتاده است. به گفته مقامات پلیس اتریش در این حمله ترویستی دستکم چهار رهگذر کشته شده‌اند. یکی از مهاجمان نیز توسط پلیس کشته شده است. او هوادار گروه داعش بوده است.

بار دیگر اسپانیا، بارسلون (۱۷ اوت ۲۰۱۷) حمله با خودرو به مردم، لندن (۳ ژوئن ۲۰۱۷) انفجار انتحاری در یک کنسرت در منچستر (۲۲ مه ۲۰۱۷) تیراندازی مرگبار در شانزه ‌لیزه پاریس (۲۰ آوریل ۲۰۱۷) حمله با کامیون به مردم، استکهلم (۷ آوریل ۲۰۱۷) headtopics.com

اروپا از اتش این مرکل میسوزد وحال کی باید یقه خودشو بگیره خدا داند

دو صد گفته چون نیم کردار نیست،هرچند محکوم کردن تاریکی کمترین کار است.بایستی لجنزار ترور و نفرت و خشونت ریشه یابی و به نیکی خشکانده شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

همین مسلمانانی که از روی بی عقلی دارن ادم میکشن،اب تو اسیابه راست افراطی تو اروپا میریزن،چون راستی های افراطی منتظره همین اتفاق ها هستن و خوشحال.مسلمانان خیلی احساسی و احمق هستن این خانم هنوز داره تو عالم رویا سیر می‌کنه خانم مرکل اسلام بخشی از اروپاست. بنا به گفته شما. تا دیرتر نشده فرهنگ اروپا رو نجات بدید به گونه ای مردم کوچه و خیابان رو از کشتار اسلامیست ها نجات دهید. خودتان که در جای امن هستید و شاید ملالی از دوری تان از مردم نیست

این وضعیت نتیجه ی اون روزیه که اروپا رو مجبور کردی مرزهاش رو بدون محدودیت و بررسی روی همه ی پناهنده ها باز بزاره. خانم مرکل موقعی که تروریست‌ها را می‌فرستاد سوریه فکر حالا نمی‌کرده زحمت کشیدن، خسته نباشن. از اینکه اینهمه مسلمون وارد کردن و اجازه دادن تو آلمان اینهمه مسجد بزنن هم که خیلی خسته نباشن. هرجا سخن از قتل وترور هست نام اسلام مارکسیستی میدرخشد

آیا بانو مرکل متوجه این نکته هست که وجود میلیون ها مسلمان در آلمان خطر بالقوه و بلکه دهشتناک تر از کرونا جامعه آلمان و اروپا و جهان آزاد و متمدن را تهدید و تحدید می کند ؟؟؟؟

اسلواکی در اقدامی منحصر به فرد در جهان از کل جمعیت خود آزمایش کرونا می‌گیردنخست وزیر اسلواکی با تاکید بر این که کارزار یاد شده «راهی در مسیر بازگشت آزادی‌ها» است، تصریح کرد پس از انجام غربالگری در صورتی که کارزار به صورت کامل صورت گیرد این احتمال وجود دارد که محدودیت‌های وضع شده در ارتباط با همه‌گیری بیماری کووید۱۹ کاهش یابد. منظورتون ۵.۴۰۰.۰۰۰نفره این برخلاف آزادی و قوانین آنریکایت کار آخونداست! میخوان مردم اسلواکی رو هم بکشن!!!!!!!!

خانم‌مرگل دفعه بعد خواستی ظریف رو در آغوش بکشی بیشتر احتیاط کن

در خرابه‌ای در تهران روی داد: مرگ فجیع پسر ۹ ساله به دست مادرش

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از یک میلیون و 655 هزار نفر رسید

ویدئو؛ پادشاه و ملکه تایلند در میان دوستدارانشان در بحبوحه اعتراض‌ به نهاد سلطنتمعترضان ضددولتی در تایلند که دانشجویان نقش پررنگی در میان آنها دارند بر لزوم اصلاح نظام پادشاهی و کاهش نفوذ دربار تاکید می‌کنند.

آفاد: شمار قربانیان زلزله در ازمیر به 60 نفر رسیدآفاد: شمار قربانیان زلزله در ازمیر به 60 نفر رسید

نگاهی به تاریخچه اتهام دخالت ایران در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا - BBC News فارسیدولت آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، حکومت ایران را به دخالت سایبری در انتخابات این کشور متهم کرده است.