مرکل: اروپا تلاش می‌کند با ایران راهی برای کاهش تنش‌ها در منطقه پیدا کند

20/06/1398 10:54:00 ب.ظ

مرکل: اروپا تلاش می‌کند با ایران راهی برای کاهش تنش‌ها در منطقه پیدا کند صدر اعظم آلمان روز چهارشنبه ۲۰ شهریور گفت اروپا تصمیم گرفته است توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با ایران را حفظ کند و تلاش خواهد کرد راهی برای کاهش تنش‌ها بیابد.

صدر اعظم آلمان روز چهارشنبه ۲۰ شهریور گفت اروپا تصمیم گرفته است توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با ایران را حفظ کند و تلاش خواهد کرد راهی برای کاهش تنش‌ها بیابد.\r\n به گزارش رویترز، انگلا مرکل در سخنانی در پارلمان شهریور ۲۰, ۱۳۹۸ پرزیدنت ترامپ در آیین گرامیداشت قربانیان ۱۱ سپتامبر: هیچ دشمنی یارای مقاومت در برابر نیروهای مسلح آمریکا را ندارد پرزیدنت ترامپ در پنتاگون سخنرانی کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، و مایک پنس، معاون او،‌ امروز در دو سخنرانی جداگانه به مناسبت هجدهمین سالگرد حملات مرگبار تروریستی یازدهم سپتامبر، یاد قربانیان آن حملات را گرامی داشتند و به هر آن کسی که در فکر حمله به خاک آمریکا باشد، هشدار جدی و وعده نابودی دادند.

پرزیدنت ترامپ صبح امروز در سخنرانی خود در محوطه ساختمان پنتاگون در ایالت ویرجینیا بدون نام بردن از گروه طالبان هشدار شدیدی برای آنها داشت: «ما به دنبال درگیری نیستیم؛ اما اگر هر کسی به خود جرات حمله به خاک ما را بدهد، ما با تمام توان آمریکا و اراده آهنین روحیه آمریکایی به آن پاسخ خواهیم داد؛ روحیه‌ای که شکست‌‌ناپذیر است. ما برنامه‌ریزی کرده بودیم تا مذاکرات صلح چند روز پیش برگزار شود؛ اما وقتی مطلع شدم که آنها یک سرباز ارزشمند آمریکایی اهل پورتوریکو را به همراه یازده تن دیگر از افراد بی‌گناه را کشته‌‌اند من آن جلسه را لغو کردم. آنها تصور ‌می‌کردند که می‌توانند از این حمله برای به نمایش گذاشتن قدرتشان استفاده کنند؛ اما آن چه نشان دادند، در واقع عمق ضعفشان بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

همه انتخاب‌های بحث برانگیز فن در لاین در کمیسیون اروپااورسولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، نام کمیسرهای پیشنهادی این بازوی اجرایی اتحادیه اروپایی را اعلام کرد و در میان این نام ها، حضور برخی بسیار بحث برانگیز است.

مرکل: بریتانیا برای جدایی با توافق از اتحادیه اروپا هنوز فرصت دارد♦️مرکل: بریتانیا برای جدایی با توافق از اتحادیه اروپا هنوز فرصت دارد ⚡️صدراعظم آلمان گفت که بریتانیا هنوز برای جدایی از اتحادیه اروپا از طریق توافق فرصت دارد در غیراینصورت برلین برای «برگزیت نامنظم» آمادگی دارد.

حضور ترکیه در مسابقات جودو قهرمانی جوانان اروپا

سیر نزولی ارزش سهام در بازارهای بورس اروپا

اتحادیه اروپا: «نصب سانتریفوژهای تازه در ایران به‌شدت نگران‌کننده است» | DW | 10.09.2019سخنگوی اتحادیه اروپا اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران را 'ناسازگار' با توافق اتمی با این کشور خواند و هشدار داد که این گام می‌تواند 'به گونه‌ای قابل توجه' ظرفیت ایران برای غنی‌سازی اورانیوم را بالا ببرد.

بانک بازسازی و توسعه اروپا در ترکیه سرمایه گذاری می‌کندرئیس بانک بازسازی و توسعه اروپا تصریح کرد که این بانک دارای روابط مستحکمی با ترکیه است. - خبرگزاری آناتولی