مرکل محدودیت‌های اعلام‌شده را لغو و از مردم آلمان عذرخواهی کرد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرکل محدودیت‌های اعلام‌شده را لغو و از مردم آلمان عذرخواهی کرد

آمار ابتلا به کووید-۱۹ در آلمان عمدتا به دلیل گونه‌ای از ویروس که در بریتانیا شناسایی شد، به شدت در حال افزایش است.خانم مرکل روز چهارشنبه گفت "سویه بریتانیایی برای کودکان و جوانان خطرناک‌تر است و به همین دلیل ما باید در مقایسه با ویروس اصلی، حفاظت از مدارس را در مرکز توجه قرار دهیم."

او روز سه‌شنبه شرایط آلمان را "بسیار وخیم" توصیف کرده و گفته بود که تلاش می‌کند سرعت واکسیناسیون کرونا را افزایش دهد.در چند هفته اخیر در اروپا شیوع کرونا در اروپا شدت و واکسیناسیون به دلیل مشکلات و اختلافات در تولید و تامین واکسن به کندی پیش می‌رود. روند واکسیناسیون کرونا در اروپا از آمریکا و بریتانیا عقب‌تر است. یکی از دلایل این کندی این است که واکسن استرازنکا به اندازه کافی در اختیار این کشورها قرار نگرفته و این مسئله تبدیل به یک دعوای سیاسی بزرگ و طولانی بین بریتانیا و اتحادیه اروپا شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چون خانم خیلی مهربان است این عذرخواهی کرده دمش گرم .

خداوند متعال وجودش را از گزند کرونای محفوظ کند..رهبر یعنی مرکل❤️❤️

اینو به کشور ایران هم بگو که وزارت کشورش چند ماهه حکومت نظامی اعلام کرده و چنان از درآمد زایی این حکومت نظامی خوشش اومده که قصد داره تا پایان دوران حکومت فردی نفوذی که او را مردم شیخ کذاب مینامند ادامه دهد تا یه وقت گرونی ها سبب ایجاد تظاهرات و انقلاب در ایران نشود.

یک کاری عالی کرد‌ه

قدرت کمتر دیده‌شده کلیسا در سیاست آلمان

زایید ۱۰ قولو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.