مرکز توطئه‌بافی و یهودستیزی: منبع جمهوری اسلامی برای نقش داشتن آمریکا در ساخت کرونا کجاست؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهبر جمهوری اسلامی نه تنها ادعا کرد که آمریکا شاید در تولید ویروس_کرونا نقش داشته باشد که با صحبت از دشمنی اجنه با ایران خود را به مضحکه خاص و عام در سطح جهان بدل کرد. گزارش آرش عزیزی را در ایران‌وایر بخوانید: اخبار_ایران کرونا کرونا_در_ایران

با این‌که ایران در زمینه ضربه خوردن از ویروس کرونا در جایگاه چهارم جهان قرار دارد تنها بخش کوتاهی از صحبت‌های نوروزی آیت‌الله خامنه‌ای به این ویروس اختصاص داشت. اما همان حرف‌ها آنقدر شگفت‌آور بودند که تیتر جهان شوند. رهبر جمهوری اسلامی نه تنها ادعا کرد که آمریکا شاید در تولید این ویروس نقش داشته باشد که با صحبت از دشمنی اجنه با ایران خود را به مضحکه خاص و عام در سطح جهان بدل کرد.

با این‌که کارشناسان بهداشتی جهان شکی در مورد این‌که ویروس جدید کرونا از شهر ووهان چین آغاز شده ندارند، این مقاله ده سوال مطرح می‌کند تا با ایجاد شک مدعی شود که شاید این ویروس از آمریکا آمده باشد. چنان‌که نزد مروجان تئوری‌های توطئه مرسوم است، این سوال‌ها با اشاره به رویدادهایی واقعی، تلویحا ادعاهایی مطرح می‌کنند که هیچ بنیانی ندارند. مثلا نویسنده می‌پرسد که چرا یک موسسه پژوهش پزشکی ارتش آمریکا در ایالت مریلند در ژوئیه ۲۰۱۹ تعطیل شده و تلویحا می‌گوید این بخاطر نشر ویروس بوده است.

چاسادووسکی در سال ۲۰۰۳ دو کتاب نوشته بود که آن‌ها را در نشست کوالالامپور نیز عرضه می‌کرد و این دو کتاب هنوز با گذشت ۱۵ سال در صفحه اول «گلوبال ریسرچ» عرضه می‌شوند. عنوان یکی از این کتاب‌ها حسابی گویا است: «جنگ و جهانی‌سازی: حقیقت پشت یازده سپتامبر.» یهودستیزی البته از علایق قدیمی و پایدار ماهاتیر محمد بوده است. او از قدیم در آثار خود افکار یهودستیزانه را مطرح کرده و اخیرا در گفتگویی با بی بی سی با تکرار این نظرات، جهانی را بهت‌زده کرد. اما مشهورترین سخنان یهودستیزانه او بلافاصله پس از حمله آمریکا به عراق و پایان دوره اول نخست‌وزیری‌اش بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

IslamicRepublicVirus

باز ساقی اش این لعنتی عوض کرد مردم رفتن توی فکر🧐

آبان ادامه دارد Remember Pooya_Bakhtiyari KhameneiVirus خامنه ای قاتله Khamenei is murderer KhameneiVirus نظام ستم خواهد رفت Islamic Republic is not our choice KhameneiVirus

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمک‌ به ایران برای مقابله با کرونا؛ پزشکان بدون مرز مرکز فوریت‌های پزشکی راه می‌اندازدسازمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد در حال راه‌اندازی یک مرکز فوریت‌های پزشکی در ایران با ظرفیت ۵۰ تخت است. این مرکز ویژه درمان مبتلایان به ویروس جدید کرونا قرار در محوطه بیمارستان امین در استان اصفهان دائر شود. در هفته‌های گذشته، سازمان بهداشت جهانی هم برای مقابله با کرونا، کمک‌هایی ویژه به ایران رسانده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه ۳ مرکز دیده‌بانی جدید در ادلب ایجاد کردمرکز دیده‌بان حقوق بشر سوریه از ایجاد سه مرکز دیده‌بانی جدید در استان ادلب سوریه توسط ترکیه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دبیرخانه تحقق اهداف سال «جهش تولید» در مرکز پژوهش‌های مجلس تشکیل شدمرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی راهکارهای تحقق اهداف سال «جهش تولید»، دبیرخانه مرتبط با این موضوع را در مرکز تشکیل داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتایج تست کروناى معاون رئیس جمهوری آمریکا و همسرش منفی بودكیتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهوری آمریکا، در توییتر تأیید كرد كه نتایج آزمایش كرونا برای مایک پنس و به کوری چشم دشمنانشون عالیه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شهامت پزشکان و پرستاران ایرانی در دنیا بی نظیر است/ بعد از تعطیلات نوروی مجلس کار خود را شروع می‌کندلاریجانی در بازدید از بیمارستان در حال ساخت مهدی کلینیک: شهامت پزشکان و پرستاران ایرانی در دنیا بی نظیر است/ بعد از تعطیلات نوروی مجلس کار خود را شروع می‌کند Give all doctors vaccine or do not use your doctors for coronavirus care. There is nothing that a trained person could not do for these high risk patients, they will take away your doctors. Train volunteers.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رهبر ایران به پیشنهاد ترامپ: آمریکا ممکن است دارویی وارد کند که ویروس ماندگار شودرهبر جمهوری اسلامی ایران، آمریکایی‌ها را متهم کرد که ویرس کرونا را «تولید» کرده‌اند و با اشاره به والا رهبر ایران نیست عالیجناب مگر ویروس آنفلوانزا و مالاریا و سرخک و حتی سرماخوردگی ساده بکلی نابود شده‌اند! یه نفر آدم باسواد در دستگاه ولایت نیست که مشاوره ساده علمی به حضرت ظل السلطان بدهد! که اینطور مطالب سطح پائین و پست کوهی را بیان نفرمایند که مایه خجالت هواداران ایشان در مجامع علمی شود؟ ای وای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »