مرفاوی: زمانی که مظلومی برای استقلال گلزنی می‌کرد خیلی از همین افراد هنوز به دنیا نیامده بودند

28/06/1400 02:12:00 ب.ظ

پیشکسوت استقلال در خصوص بی‌احترامی‌هایی که به مظلومی شده است واکنش نشان داد.

استقلال, عبدالصمد مرفاوی

استقلال این روزها بیشتر از گذشته به آرامش نیاز دارد مرفاوی: زمانی که مظلومی برای استقلال گلزنی می‌کرد خیلی از همین افراد هنوز به دنیا نیامده بودند

پیشکسوت استقلال در خصوص بی‌احترامی‌هایی که به مظلومی شده است واکنش نشان داد.

وی در خصوص شرایط این روزهای استقلال افزود: این روزها شرایط استقلال بسیار ناراحت‌کننده است؛ هر روز یک خبر جدید در خصوص این تیم شنیده می‌شود. امیدوارم هواداران بیشتر از گذشته صبور باشند. لیگ ایران تمام شد و باید از نو برنامه‌ریزی کنیم. استقلال این روزها بیشتر از گذشته به آرامش نیاز دارد تا به روزهای گذشته‌اش بازگردد.

مرفاوی در خصوص بی‌احترامی‌هایی که به مظلومی شده است، خاطرنشان کرد: چرا پیشکسوتان استقلال در مقابل این اقدام سکوت کرده‌اند؟ اگر امروز به مظلومی توهین شده است فردا هم به منِ نوعی توهین خواهد شد. زمانی که مظلومی برای استقلال گلزنی می‌کرد خیلی از همین افراد هنوز به دنیا نیامده بودند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی تجمع اعتراضی گروهی از مردم در اراک را نشان می‌دهد. معترضان شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌ ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی تجمع اعتراضی گروهی از مردم در اراک را نشان می‌دهد. معترضان شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.‎'. Follow their account to see 72081 posts. ادامه مطلب >>

۱۲ فعال مدنی اردبیلی به اتهام توهین به رهبری به دادگاه احضار شدندآخر آزادسازی قره باغ که برنامه یک مشت پان ترکه چه ربطی به ایران داره. مرگ بر تجزیه طلب لطفا دقت کنید اینها فعال مدنی نیستند ،تجزیه طلب هستند وآشکارا اعلام می کنند شما نمی دانم چطور متوجه نمی شوید !؟شاید هم در یک جهتید.

عزت‌الله فروهی؛ پزشک بهایی که به خاطر اعتقاداتش اعدام شدالبته باید تصحیح کنی، یک صهیونیست

شایعه حذف الهلال؛ آیا استقلال و پرسپولیس در آسیا به هم رسیدند؟

ترسی برای بازی دادن به بازیکنان جوان و بومی نداریم/بزرگ‌ترین مشکل استقلال چنددستگی استسرمربی استقلال خوزستان وجود مشکلات و کمبودها در تیم‌ها را همیشگی دانست و گفت: نگاهمان به بازیکنان جوان و بومی است و ترسی برای بازی دادن به آن‌ها نداریم. همچنین کمبود‌ها و مشکلات دلیل قانع کننده‌ای نیست که در لیگ یک آینده با قدرت ظاهر نشویم.

طالبان نام «وزارت زنان» را به وزارت « امر به معروف و نهی از منکر» تغییر دادطالبان نام «وزارت زنان» را به وزارت «امر به معروف و نهی از منکر» تغییر داد به گفته ساکنان کابل،طالبان وزارت زنان این کشور را با «پلیس اخلاق»جایگزین کرد.فیلم‌های منتشر شده نشان می‌دهد که زنان کارمند سابق این اداره ظاهراً از ورود به ساختمان بازداشته شده‌اند کارهاشون برای ایرانی ها خاطره است،چه دقیق داره الگو برداری میکنه از ایران به عن منکر تبدیل شده ؟ چی نوشته آنجا ؟ عن منکر یعنی چی؟ این امر به معروف ونهی ازمنکر بد کوفتیه ما هم دچارشیم پاشنه اشیل نظام برای نارضایتی مردم

اولین گردشگران فضایی به سلامت به زمین بازگشتند | DW | 19.09.2021چهار گردشگر فضایی که به تنهایی و بدون حضور فضانوردان حرفه‌ای برای اولین بار به فضا رفته ‌بودند، پس از سه روز گردش در مدار زمین در آب‌های خلیج مکزیک نزدیکی سواحل فلوریدا فرود آمدند. SIVsLeftBehind

عبدالصمد مرفاوی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص استعفای احمد مددی از مدیرعاملی این باشگاه اظهار داشت: به هر حال تصمیمی بوده که مدیریت باشگاه گرفته و شاید برای این کار خودشان دلیل و منطق داشته‌اند.استان‌وایر- ۱۲ تن از بازداشت‌شدگان تجمعات «حمایت از آزادسازی قره‌باغ» به اتهام «توهین به رهبری» به طور همزمان به شعبه دوم دادگاه انقلاب شهرستان اردبیل احضار شدند.دی ۱۳۱۳ در شهرستان بروجن از توابع استان چهارمحال و بختیاری به‌ دنیا آمد.پرداخت باشگاه‌ها به ستاره‌های جوان نشان می‌دهد که ارتباط بسیار نزدیکی با مدیران برنامه آن‌ها دارد.

به هر حال ایشان مخالفانی در باشگاه استقلال داشت و آنطور که من از مصاحبه ایشان دیدم شرایط برای ادامه همکاری مناسب نبوده است. وی در خصوص شرایط این روزهای استقلال افزود: این روزها شرایط استقلال بسیار ناراحت‌کننده است؛ هر روز یک خبر جدید در خصوص این تیم شنیده می‌شود. در ابلاغیه ارسالی، اتهام ۱۲ فعال مدنی احضار شده به دادگاه، « توهین‌ به‌ مقام‌ معظم‌ رهبری‌« عنوان شده است. امیدوارم هواداران بیشتر از گذشته صبور باشند. محمدهاشم مغازه‌دار بود و وقت کمی داشت تا به تربیت فرزندش بپردازد. لیگ ایران تمام شد و باید از نو برنامه‌ریزی کنیم. آن‌ها هشتم مهرماه سال ۱۳۹۹، پس از برگزاری تجمعی مسالمت‌آمیز در «پارک جیرال» اردبیل در اعتراض به صدور مجوز استفاده روسیه از حریم هوایی و زمینی ایران برای انتقال سلاح به ارمنستان و حمایت از جمهوری آذربایجان برای آزادسازی قره‌باغ، توسط نیروهای امنیتی و با اعمال خشونت بازداشت شدند. استقلال این روزها بیشتر از گذشته به آرامش نیاز دارد تا به روزهای گذشته‌اش بازگردد. شاید انتظار دارد یکی از این دو نهاد نسبت به خبرش، واکنشی نشان دهند؛ هرچند که لااقل در مورد فیفا، پاسخ گرفتن برای یک توییت، کاملا بعید است.

مرفاوی در خصوص بی‌احترامی‌هایی که به مظلومی شده است، خاطرنشان کرد: چرا پیشکسوتان استقلال در مقابل این اقدام سکوت کرده‌اند؟ اگر امروز به مظلومی توهین شده است فردا هم به منِ نوعی توهین خواهد شد. تیر ۱۳۹۹، پس از آغاز درگیری‌های نظامی بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان (جنگ دوم قره‌باغ) و در پی انتشار فراخوان‌هایی از سوی فعالان مدنی و احزاب آذربایجانی ایران، حداقل در سه نوبت تجمع‌هایی در شهرهای مختلف، ازجمله تهران، تبریز، ارومیه، زنجان، اردبیل و برخی دیگر از شهرهای تُرک‌نشین کشور در اعتراض به سیاست ایران در قبال درگیری قره‌باغ برگزار شد. عزت‌الله سه سال اول دبیرستان را در تهران خواند و برای گذراندن سه سال پایانی به اصفهان رفت. زمانی که مظلومی برای استقلال گلزنی می‌کرد خیلی از همین افراد هنوز به دنیا نیامده بودند. وی در خصوص اتفاقات این روزها برای فرهاد مجیدی افتاده است، گفت: فرهاد بازیکن من بوده و امیدوارم در استقلال موفق شود. در چند ماه گذشته برخی از بازداشت‌شدگان به احکام حبس و شلاق محکوم‌ شده‌اند. او این روزها درگیر حاشیه‌های زیادی شده و امیدوارم بتواند هرچه زودتر تمرکزش را به دست بیاورد. او در اصفهان رسما بهایی شد. مرفاوی در خصوص حضور بازیکنان جدید بیان داشت: بازیکنان جدید با نظر سرمربی جذب شده‌اند و قطعا در طول فصل به کمک وی خواهند آمد. پیش از این خبر، پایگاه خبری BAWABA NEWS از برخی اختلاف‌نظرهای میان این ستاره ایتالیایی و باشگاه الهلال نوشت.

امسال یکی از معدود سال‌هایی است که فرهاد مجیدی خودش روی حضور بازیکنان جدید نظارت داشته است و قطعا این تیم امسال حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت. وی در پایان در خصوص اینکه هواداران به آینده این تیم خوشبین باشند یا خیر، یادآور شد: همان‌طور که گفتم هواداران باید امسال باید نسبت به فصول گذشته صبورتر باشند و بگذارند تیم روی غلطک بیفتد. بنابراین، از سال دوم در یک شرکت دارویی به عنوان ویزیتور (بازاریاب) شروع به کار ‌کرد. من مطمئنم بازیکنان و کادر فنی این تیم دوست دارند امسال یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر باشند. .