مرز فرانسه و بریتانیا برای سفر اضطراری با تست کرونای منفی باز می‌شود

03/10/1399 02:12 ب.ظ

مرز فرانسه و بریتانیا برای سفر اضطراری با تست کرونای منفی باز می‌شود جزئیات بیشتر🔽

در بریتانیا از تمامی رانندگان کامیون که می‌خواهند از کانال مانش راهی فرانسه شوند تست پی‌سی‌‌آر یا تست آنتی‌ژنیک گرفته می‌شود که نتیجهٔ آن ظرف نیم ساعت مشخص می‌شود. دولت فرانسه اعلام کرد که این کشور از روز چهارشنبه مرز خود را در کانال مانش به‌روی آن دسته از مسافرانی که از بریتانیا به این کشور می‌آیند باز می‌کند و این افراد به‌شرط نشان دادن نتیجهٔ تست منفی کرونا می‌توانند وارد فرانسه شوند.

دفتر نخست‌وزیر فرانسه اعلام کرد که آن دسته از شهروندان فرانسوی، و نیز خارجی‌های مقیم این کشور یا دیگر نقاط اروپا، که از بریتانیا می‌آیند و آنان که سفرهای اضطراری در پیش دارند می‌توانند به فرانسه وارد شوند مشروط بر آنکه نتیجهٔ منفی تست کرونای خود را، که کمتر از ۷۲ ساعت پیش از عزیمت انجام شده باشد، به مرزبانان نشان دهند.

از سوی دیگر، وزارت حمل ‌و نقل بریتانیا روز سه‌شنبه اعلام کرد که از تمامی رانندگان کامیون که می‌خواهند از کانال مانش راهی فرانسه شوند تست پی‌سی‌‌آر یا ژنتیک گرفته می‌شود که نتیجهٔ آن ظرف نیم ساعت مشخص می‌شود. headtopics.com

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید در دو روز گذشته در پی خبر انتشار نوع جدید ویروس کرونا در بریتانیا، بسیاری از کشورهای جهان پروازهای خود به بریتانیا را لغو کردند و همچنین، بسته شدن ناگهانی مرز فرانسه و این کشور، دردسر زیادی برای هزاران رانندهٔ کامیون که از بریتانیا روانهٔ اروپا بودند ایجاد کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ویدئو؛ صف‌های طولانی کامیون‌ها فرانسه را ناچار به بازگشایی مشروط مرز بریتانیا کردفرانسه پس از ممنوعیت ۴۸ ساعته ورود کامیون‌های باری بریتانیا برای جلوگیری از گسترش ویروس جدید کرونا که در این کشور شناسایی شده، به منظور پایان دادن به تهدید شبکه تامین موادغذایی بریتانیا با برقراری مشروط حمل و نقل جاده‌ای میان دو کشور موافقت کرد. کشوری که اینقدر حجم بالا واردات داره . چه فکری کردند که برگزیت انجام دادند خدا داند چقدر با نظم ایستادن

توافق بریتانیا و فرانسه برای تردد مشروط رانندگان کامیون از مرزها - BBC News فارسیبریتانیا و فرانسه توافق کرده‌اند که رانندگان کامیون با در دست داشتن نتیجه منفی تست کرونا مجاز خواهند بود از مرز کاله عبور کنند. با شیوع ویروس جدید کرونا در بریتانیا که به بسته شدن مرزهای بسیاری از کشورها به روی بریتانیا انجامید، طی روزهای اخیر هزاران راننده در مرز این دو کشور مانده‌اند.

سختگیری جدید برای شهروندان کشورهای ثالث عازم به بریتانیا که از فرانسه عبور می‌کنندشهروندان بسیاری از کشورهای ثالث از سه قاره آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی که از فرانسه به عنوان ترانزیت برای رفتن به بریتانیا استفاده می کنند و ویزای بلندمدت بریتانیا و یا اقامت این کشور را دارند، باید ویزای موقت فرانسه تهیه کنند.

آلمان، بریتانیا، و فرانسه از تصمیم تهران برای غنی‌سازی ۶۰ درصدی ابراز نگرانی عمیق کردندآلمان، بریتانیا، و فرانسه از تصمیم تهران برای غنی‌سازی ۶۰ درصدی ابراز نگرانی عمیق کردند این بیانیه می گوید که این امر یک تحول جدی است؛ زیرا تولید اورانیوم با غنای بالا گامی مهم برای ساخت یک سلاح هسته ای است نکنه تا حالا فکر می کردین ایران با غنی سازی میخواد کیک تولد درست کنه المان ، بريتانيا ، فرانسه به كس ننه ى جنده شون خنديدن و گه خوردن حرومزاده ها مطمئنم با این حال رابرت مالی با وقاحت تمام دنبال رفع تحریم‌های جمهوری اسلامیه تا برای غنی‌سازی شصت درصد تنگنای مالی نداشته باشه. لقب 'مالنده آخوندا' واقعا برازندشه.

کشاورز بلژیکی با عقب بردن مرز فرانسه کشورش را دو متر بزرگتر کرد«داوید لاوو» شهردار ارکلین که شهر او نیز با این حرکت هم‌وطنش بزرگ‌تر شده، گفت که عامل این اقدام از نظر قانونی موظف است سنگ مرزی را سر جایش بگذارد زیرا این رویداد ممکن است «دردسر دیپلماتیک» ایجاد کند. 😁 کاری در قامت یک انگلیسی کرده دولت استعماری بریتانیا سالها مرز های بین المللی تغییر می داد و همه را به جان هم می انداخت Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.