مرز خسروی ایران و چذابه به دلیل درگیری‌ها در عراق بسته شد

11/07/1398 11:34:00 ق.ظ

فرمانده مرزبانی ناجا ایران از بسته شدن مرز‌های چذابه و خسروی به دلیل درگیری در برخی از شهرهای عراق خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

فرمانده مرزبانی ناجا ایران از بسته شدن مرز‌های چذابه و خسروی به دلیل درگیری در برخی از شهرهای عراق خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 03.10.2019 استانبول/ خبرگزاری آناتولی قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی ناجا ایران اعلام کرد: با توجه به درگیری در برخی از شهرهای کشور عراق مرز‌های چذابه و خسروی از شب گذشته بسته شده است.

به گزارش خبرگزاری «دفاع‌پرس»، وی در ادامه گفت: پس از برقراری امنیت این دو مرز بازگشایی و به زائران اربعین حسینی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیش از این عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ایران اعلام کرده بود پیش‌بینی می‌شود 3 میلیون زائر در ایام اربعین به کربلا سفر کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

واکنش تند کاربران افغان به توصیه نامه‌ی وزارت بهداشت ایران به زائران اربعینکاربران افغان در شبکه های اجتماعی از روز دوشنبه 30 سپتامبر به این طرف در مورد بیانیه ای وزارت بهداشت امسال ميليون ها زائرين در کربلا راهپيمائي کنند!!! سوختي سعودي؟؟؟ آقا اینا رو ولشکن عراقی و ایرانی فرقی نداره ، از اسرای سعودی تو یمن چه خبر ؟

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش ۳۱ درصدی قیمت مصالح ساختمانی در ایران

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش ۳۱ درصدی قیمت مصالح ساختمانی در ایران

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش ۳۱ درصدی قیمت مصالح ساختمانی در ایراناز بین نرفتن بردن

واقعیت‌هایی از داخل ایران| گرانی قیمت ماهی در ایرانبخاطر اين است كه ارزش پول ايران چهل درصد افزايش يافته طبق فرمايش جناب رئيس جمهور . اره هست ساندویچ فلافل ۴۵۰۰

واقعیت‌هایی از داخل ایران| گرانی قیمت ماهی در ایران