مرد ایرانی که همسرش را وادار به تن‌فروش می‌کرد، کشته شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

مردی اهل شهر رودهن در شرق تهران، به دلیل آنکه همسر دومش را با هدف کسب درآمد مجبور به تن‌فروشی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری ایلنا چهار سال پیش و پس از مفقود شدن مردی 57 ساله و ساکن اهل رودهن، دخترش موضوع را به پلیس گزارش کرده و این موضوع سبب متواری شدن شهلا همسر دوم و 37 ساله حسن شد. شهلا 4 سال بعد در همدان دستگیر و به قتل همسرش اعتراف کرد.

او همچنین درباره شیوه کشتن همسرش توضیح داد: « در شب حادثه من مقداری قرص خواب‌آور را در یک نوشیدنی مخلوط کرده و به حسن دادم، او پس از خوردن نوشیدنی بیهوش شد، زمانی که از بیهوشی حسن مطمئن شدم، با کاظم تماس گرفته و او به خانه ما آمد و با چاقویی که از آشپزخانه برای کاظم آورده بودم، در حالی که خودم دهان حسن را گرفته بودم کاظم نیز چندین ضربه پیاپی به بدن حسن وارد کرد و او را کشتیم و پس از مرگ در حیاط خانه و بین دو درخت گردو دفن کردیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهیه کنندگان «بازی تاج و تخت» اشتباهات خود را به «فرش ایرانی» تشبیه کردند♦️ تهیه کنندگان «بازی تاج و تخت» اشتباهات خود را به «فرش ایرانی» تشبیه کردند ⚡️ دیوید بینهوف گفت: «هنگام بافت فرش های ایرانی به صورت تعمدی اشتباه کوچکی مرتکب می شوند؛ چرا که فقط خداوند قادر به آفرینشی کامل و بی عیب و نقص است.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دروازه دیپلماسی را نخواهیم بست/عده‌ای حنجره خود را به صدای دشمن عاریه می‌دهندروحانی در جلسه رای اعتماد به مونسان و حاجی‌میرزایی: *دروازه دیپلماسی را نخواهیم بست *عده‌ای حنجره خود را به صدای دشمن عاریه می‌دهند *شرایط ما دوگانگی نیست، نباید صدای دشمن را از حنجره ولو گروه مخالف دولت بشنویم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری: عدم اطلاع رسانی به مردم می‌تواند امیدها را نسبت به کارآمدی نظام خدشه‌دار کندجهانگیری: برخی مواقع ممکن است جامعه به دلیل عدم اطلاع کافی، برداشت ناقصی نسبت به مسایل کشور پیدا کند عدم اطلاع رسانی به مردم می‌تواند امیدها را نسبت به کارآمدی نظام خدشه دار کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرد سوری در مجارستان به تروریسم و جنایت علیه بشریت متهم شددادستان‌ها در مجارستان خواستار اجرای حکم حبس ابد علیه یک شهروند سوری هستند. به گفته آنها این مرد سوری و عضو پیشین داعش، مرتکب جنایت علیه بشریت و تروریسم شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نفتکش ایرانی سیستم شناسایی اتوماتیک خود را خاموش کردنفتکش ایرانی «آدریان دریا 1» که به سمت شرق دريای مديترانه در حرکت است سیستم شناسایی اتوماتیک خود را خاموش کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عبدالحسین سرداری؛ مسلمان ایرانی که جان یهودیان را نجات داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »