مردی که پسرانش را برای پول بیمه کشته بود به بیش از ۲۰۰ سال زندان محکوم شد

22/12/1399 09:24 ب.ظ

مردی که پسرانش را برای پول بیمه کشته بود به بیش از ۲۰۰ سال زندان محکوم شد جزئیات بیشتر🔽

یک مرد ساکن کالیفرنیا روز پنج‌شنبه از سوی دادگاه به بیش از ۲۰۰ سال زندان محکوم شد؛ او دو پسر خود را که مبتلا به اوتیسم بودند، با خودرو به نزدیک یک اسکله برده و سپس با هدف به دست آوردن پول بیمه عمرشان، هردوی آنها را در آب غرق کرده بود.

او در روز ارتکاب این جنایت یعنی ۹ آوریل سال ۲۰۱۵ میلادی، همسر سابق و دو پسر ۸ و ۱۳ ساله‌اش را که مبتلا به اوتیسم بودند با خودرو به اسکله‌ای در جنوب لس آنجلس برد و سپس همۀ آنها را با خودرو به اعماق آب فرستاد و خودش از پنجرۀ سمت راننده فرار کرد.

در این حادثه غم انگیز دو فرزندش جان باختند اما در نهایت همسر سابقش توسط یک ماهیگیر نجات یافت و خود را به ساحل رساند. به این ترتیب پرده از این جنایت برداشته شد و تحقیقات گسترده دربارۀ حادثه مرگ پسران آغاز گردید.

قاضی جان والتر همچنین «ماهیت شرورانه و ظالمانه این جنایت» را تقبیح کرد و گفت: «او یک دروغگوی ماهر است و چیزی بیش از یک قاتل حریص و وحشی نیست. او تنها از این موضوع پشیمان است که گرفتار شده است. علی المزایین و همسرش در دوران دانشجویی در مصر با یکدیگر آشنا شده و سپس در سال ۲۰۰۰ میلادی با یک ویزای ۶ ماه به ایالات متحده مهاجرت کرده بودند. آنها در سال ۲۰۰۹ میلادی تقاضای طلاق کردند و سپس در حالی که همچنان در یک خانه زندگی می‌کردند دست به ازدواج‌های ساختگی زدند تا بتوانند موقعیت خود را به عنوان مهاجر تثبیت کنند. headtopics.com

بعدش که آزاد شد پول بیمه رو بهش میدن؟

٢٠٠ سال ؟؟؟

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پلیس فرانسه مردی را که با چاقو به او حمله کرده بود به ضرب گلوله کشتاین فرد که هنوز دربارۀ سن و هویت او اطلاعاتی منتشر نشده، با شلیک گلوله بشدت زخمی می‌شود اما تلاش نیروهای امداد برای ماساژ قلبی و زنده نگه داشتن او به نتیجه‌ای نمی‌رسد و او می‌میرد. کار درستی کرد احتمالا افغان و یا پاکستانی یا چچینی است.من قسما تصویرش را دارم به او یعنی کی نفهمیدیم

«افزایش نرخ بیکاری» و «کاهش ارزش پول ملی»، کارگران ایرانی را به کردستان عراق کشاندهبه گزارش خبرگزاری ایلنا، هزاران کارگر ایرانی در سال‌های اخیر به کردستان عراق مهاجرت کرده‌اند. به

مردم پول ندارند، باید لنت ترمز به آهن برسد تا آن را تعویض کننددیگه داشاق خوردنی بایدن اومده از داشاق پرزیدنت ترامپ نمیخورند بر و بچ وایری. یه سوال؟ داشاق خوری شما خوشمزه ست یا دنبلان خوری عرق خورها؟ خب داشاق بیضه انسان است ولی دنبلان، دنبلان گوسفند است حتی دنبلان و داشاق با هم مترادف نیست تا هر دو با هم بیضه نامیده شوند. مشغولیت ذهنی خوبیست

پلیس فرانسه دو باند تبهکار را که کمک‌هزینه پناهجویان را اختلاس می‌کردند منهدم کردپلیس فرانسه اعلام کرد دو شبکه مهاجرت غیرقانونی اوکراینی و مولداویایی را به دلیل اختلاس کمک هزینه پناهجویان منهدم و اعضای آنرا بازداشت کرده است.

سرلشکر سلامی: سردار سلیمانی این هنر را داشت که دیپلماسی را در خدمت میدان آوردفرمانده کل سپاه با اشاره به هویت و فلسفه شکل‌گیری نیروی قدس، قدرت سازی در سرزمین های اسلامی و درهم شکستن نقاط تمرکز دشمن را از کارکردهای این نیرو دانست و تاکید کرد: نیروی قدس با گسترش پیشانی دفاعی و جنگی اسلام قدرت استکبار را تجزیه کرده است. چون سلیمان شو تا دیوان تو سنگ برند از پی ایوان تو چون سلیمان باش بی وسواس و ریو تا ترا فرمان برد جنی و دیو مولوی ظريف هم همين گفت كه بخصوص میدانش مال تزار روس باشه! این قزاق روس!

خانه‌به‌دوشی دیجیتال؛ شهرهایی در آمریکا که به متقاضیان کار از راه دور پول می‌دهنددر میانه همه‌گیری کرونا شماری از شهرهای آمریکا که به دلیل کمبود نیروی کار رشد اقتصادی مناسبی ندارند، درصدند با ارائه مشوق‌هایی، افراد دورکار را به خدمت بگیرند.