مردی یک مادر و پسر ۸ساله‌اش را در فرانکفورت جلوی قطار هل داد | DW | 29.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مردی در ایستگاه مرکزی قطار فرانکفورت یک مادر و فرزند را جلوی قطار سریع‌السیر هل داد. پسر ۸ ساله کشته شد. طبق آخرین تحقیقات، این مرد قربانیانش را نمی‌شناخته است. وزیر کشور آلمان قرار است با مسئولان امنیتی دیدار کند.

پسری هشت ساله در ایستگاه مرکزی قطار آلمان به دست مردی جلوی قطار سریع السیر هل داده و کشته شد. به گزارش پلیس در روز دوشنبه ۲۹ ژوئيه ، مرد مظنون در این رابطه دستگیر شده است. این مرد مادر پسر کشته شده را هم جلوی قطار هل داده و تلاش کرده بود تا شخصی دیگر را هم جلوی قطار بیندازد. او سپس فرار کرده اما چند عابر پیاده او را متوقف و دستگیر کرده‌اند تا پلیس بیاید.

فرد مظنون هنوز درباره حمله‌هایی که کرده حرف نزده است. به گفته سخنگوی دادستانی آلمان، قرار است فردا سه‌شنبه بازجویی از او صورت گیرد. دادستانی آلمان در حال بررسی ویدیوهایی است که اعمال جرم را نشان می‌دهند و احتمالا در این رابطه پرونده‌ای با اتهام قتل گشوده خواهد شد. طبق اطلاعاتی که خبرگزاری آلمان دریافت کرده است، گفت‌وگوی یادشده از جمله درباره حمله‌ها و تهدیدها علیه نمایندگان حزب چپ آلمان خواهد بود و نیز تهدید به بمب‌گذاری علیه مساجد و نیز حمله با انگیزه نژادپرستانه علیه یک اریتره‌ای در وشترباخ در ایالت هسن آلمان.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

صفحات پلکسی گلس در ایستگاه نصب کنید مثل دوبی و دیگر کشورها

یک مرد 40 ساله آفریقایی تبار خوب مذهبش قطعا براتون قابل حدس باید باشه. اگر این کار یک آلمانی معترض به سیاست های گولبالیستی مرکل بود قطعا به جای گفتن یک مرد چهل ساله تیتر این بود یک فاشیست آلمانی دو مهاجر را کشت

نمیدونم اینجور افرادچی کم دارم که مرتب این جنایت میشوند اوپسربچه ومادرچه گناهی داشتند شایدطرف ازبیماری چیزی رنج میبرده اخه مدتی یه ادم مریض کلا کارش همین بوده تواروپا گرفتندش

😢

اسلام بزرگترین مشکل دنیاست

من موندم این همه کشور برای مهاجرت گیری مثل ایران بعد سویس و آلمان و خیلی کشورها ما ایرانیها رو رها نمیدن ای تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

مسلمون بوده حتما

چشمتون کور ... از همه قوم و کشوری راه بدین ! الا ایران !؟

روانی بوده

یکی از تیمارستان سپاه فرار کرده رفته آلمان لطفا او را به آقوش ایران باز گردانید

این حملات دوطرف ست از طرف راستها م اتفاق افتاده . واقعا دیگه نگران کننده شده اوَضاع. راست و خارجی به جون هم افتادن.

آدم روانی همه جای دنیا هست، در بعضی کشورها بیشتر هست و بعضی کشورها کمتر. فرهنگ سازی و تربیت افراد در یک جامعه باعث سلامت روح و روان افراد آن جامعه خواهد شد.

مردی؟ در ضمن اون مرده هم که مادر و فرزند رو هل داده , یک مرد 40 ساله مسلمان اهل اریتره بود.

تو بعضی ایستگاه های ژاپن لبه سکو دیواره شیشه ای هست و قسمتی که درب قطار باز میشه رو دیواره هم دربی کشویی اتومات قرار داره. برای جلوگیری از خودکشی و سقوط اتفاقی

چه عجب داعشی نبود!

ولی روزانه صدها نفر در افغانستان و سوریه و خاورمیانه کشته میشوند ولی برای هیچکس مهم نیست و ترنت هم نمیشود.

۹۹٪ ته قضیه یارو مسلمونه

این موضوع، دومین ترند توییتر بود. خیلی تاسف باره.

تابلوی ورود حیوانات ممنوع باید سر مرزها نصب بشه🐮🐂🐄🐖🐃🐽🐏

Artikelismus آقا وضعیت خرابه مثل این که. حالتت رو تنظیم کن رو بقا :)))))

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماجرای مردی که با دلش، کفش‌ها را برق می‌اندازدمحمدعلی حسن‌خانی معروف به علی واکسیما، کارش را به صورت یک واکسی سیار در ایران شروع کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک معلم چطور می‌تواند از طریق مراجع قضایی حقوق معوقه خود را مطالبه کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فدراسیون و وزارت، هم دختران را دور می‌زنند و هم فیفا را
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم/ اورهال تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیمفرمانده یگان هوا دریای نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه اورهال اساسی تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیم، گفت: ما تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد دموکرات‌ها از ترامپ در پی 'اظهارات نژادپرستانه'دونالد ترامپ حوزه انتخابی یک نماینده مجلس آفریقایی تبار در بالتیمور را 'آشفته بازاری پر از موش' خوانده و یک بار دیگر هدف انتقاد حامیان حقوق مدنی و دموکرات‌ها قرار گرفته است. یعنی خدایی خودتون از این خبرگزاری کمدیتون خندتون نمیگیره؟ 😂😂 مسخره کردن خودشونو این دموکراتهای جهان وطن و هرزه. هر حرفی رو فلفور به نژادپرستی ربط میدن. خودشون هر حرفی میزنن و برای فرار از انتقاد یا پشت رنگ پوستشون قایم میشن یا دین وارداتیشون.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نوجوان آمریکایی جایزه سه میلیون دلاری بازی فورت‌نایت را بردیک نوجوان آمریکایی با برنده شدن در مسابقات جهانی بازی کامپیوتری فورت‌نایت، یک جایزه سه میلیون دلاری را از آن خود کرد و رکوردی در این زمینه به جا گذاشت. کجا برد؟ فورتنایت رو نصب کردم ولی خوشم نیومد😑 خوش بحالش.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »