مردی که برای دموکراتها و دفتر سی‌ان‌ان بمب فرستاده بود، به ۲۰ سال زندان محکوم شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

♦️ مردی که برای دموکراتها و دفتر سی‌ان‌ان بمب فرستاده بود، به ۲۰ سال زندان محکوم شد ⚡️ او گفت که وسایل انفجاری را به قصد انفجار برای افرادی چون هیلاری کلینتون، جو بایدن و رابرت دنیرو نفرستاده بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در آستانه ضرب الاجل ۹ شهریور فیفا؛ دولت روحانی «هماهنگی» را بهانه تاخیر حضور زنان در ورزشگاه‌ها اعلام کرد

پیش از این نیز دولت و وزارت ورزش از موافقت خود با ورود زنان به ورزشگاه ها سخن گفته بودند و آن را مشروط به آماده کردن زیرساخت‌های لازم دانسته بودند. موضوعی که حتی اخیرا وزارت ورزش اعلام کرده «همه زیرساخت ها برای حضور زنان در همه ورزشگاه ها فراهم است. » با این حال هنوز گره کور حضور زنان در ورزشگاه های ایران باز نشده و دلیلش بی ارتباط با هماهنگی های بین دستگاه‌ها و البته نظر مراجع نیست.

برخی معتقدند دولت روحانی سعی دارد با طرح این موضوع که تندروها در دیگر ارکان حکومت مانع حضور زنان هستند، خود را مسئول اعلام نکند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر در تهران بود. سیمای منافقین: بسته های بمبی که چندین سال قبل در اشرف ترکید از طریق یکی از تروریست های بیت رهبری برای مخالفین داخلی فرستاده شد ایران اینترنشنال:تروریست حامی دولت بسته های بمبی مشابه باباقیمانده های بمب منفجرشده درکشتیهای عربستانی به آدرس تروریستهای مخالف فرستاد

اگراین توو تهران بود بی بی سی: مرد حامی دولت بنفش بسته های بمب سبزرنگ را برای وزیران و ریس جمهور دوره قبل فرستاد. صداآمریکا: یکی ازنزدیکان ظریف برای افراطی های دولت قبل بسته ها حاوی بمب فرستاد.این رفتارتروریستی رییس دیپلماسی جمهوری اسلامیست.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجازات ۲۰ سال حبس برای مردی که به مخالفان ترامپ بسته های انفجاری فرستادیک مرد طرفدار دونالد ترامپ که به اتهام ارسال بسته‌های انفجاری به رقبا و منتقدان رئیس جمهوری آمریکا بازداشت و محاکمه شده بود به ۲۰ سال زندان محکوم شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت دختر جوانی که از یک آمر به معروف فیلم گرفته بود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در سال گذشته ۴۴ کودک زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا می‌توانم سندی که به نام همسرم کردم را لغو کنم و مالکیتش را پس بگیرم؟اگر قطعی زدی نه اما وکالتی شاید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: مذاکرات که دولت افغانستان در آن نباشد را به رسمیت نمی‌شناسیمظریف: مذاکرات که دولت افغانستان در آن نباشد را به رسمیت نمی‌شناسیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

السالوادور برای اولین بار طی دو سال گذشته، روزی بدون قتل را به پایان رساندطی ۱۹ سال اخیر، در مجموع تنها ۸ روز بدون قتل در السالوادور وجود داشته است. به عنوان مثال تنها در ماه ژوئیه امسال ۱۵۴ قتل به ثبت رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »