مردی به طور غیرقانونی وارد پایگاه هواپیمای رئیس‌جمهوری آمریکا شد - BBC News فارسی

18/11/1399 09:36 ق.ظ

مردی به طور غیرقانونی وارد پایگاه هواپیمای رئیس‌جمهوری آمریکا شد

نیروی هوایی آمریکا پس از ورود فردی به پایگاهی که ایر فورس وان، هواپیمای رئیس‌جمهوری در آن قرار دارد، امنیت این پایگاه را بررسی می‌کند. روز پنجشنبه یک مرد بالغ غیرمسلح توانست وارد پایگاه شکاری اندروز شده و وارد هواپیمایی شود که بخشی از ناوگان مقام‌های دولتی است. نیروی هوایی آمریکا پس از ورود فردی به پایگاهی که ایر فورس وان، هواپیمای رئیس‌جمهوری در آن قرار دارد، امنیت این پایگاه را بررسی می‌کند.

روز پنجشنبه یک مرد بالغ غیرمسلح توانست وارد پایگاه شکاری اندروز شده و وارد هواپیمایی شود که بخشی از ناوگان مقام‌های دولتی است.

جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفته است این موضوع "بسیار جدی" گرفته می‌شود. تا کنون گزارشی دال بر ارتباط این فرد با گروه‌های افراطی منتشر نشده است.این مرد در پایگاه از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد. او اکنون در اختیار پلیس است و به گفته مقامات در جریان بازداشت او کسی آسیبی ندیده است.

پایگاه شکاری اندروز در ۲۴ کیلومتری کاخ سفید قرار دارد و رئیس‌جمهوری، معاون رئیس‌جمهوری و سایر رهبران آمریکا به طور مرتب از آن استفاده می‌کنند. غروب روز جمعه، جو بایدن از این پایگاه به ویلمینگتون در دلاور پرواز کرد.منبع تصویر،رهبران آمریکا به طور مرتب از پایگاه شکاری اندروز استفاده می‌کنند headtopics.com

اگه سیاهپوست بود الان زنده نبود

مرد_آزادی_کجاست

مبارکش باشه انشالله خداوند متعال یک در دنیا و صد در آخرت نصیبش کنه

ادامه مطلب:
bbcpersian »

هواپیمای رئیس‌جمهوری آمریکا در پایگاه شکاری اندروز قرار دارد

نیروی هوایی آمریکا پس از ورود فردی به پایگاهی که ایر فورس وان، هواپیمای رئیس‌جمهوری در آن قرار دارد، امنیت این پایگاه را بررسی می‌کند.

روز پنجشنبه یک مرد بالغ غیرمسلح توانست وارد پایگاه شکاری اندروز شده و وارد هواپیمایی شود که بخشی از ناوگان مقام‌های دولتی است.

جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفته است این موضوع "بسیار جدی" گرفته می‌شود.

تا کنون گزارشی دال بر ارتباط این فرد با گروه‌های افراطی منتشر نشده است.این مرد در پایگاه از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد. او اکنون در اختیار پلیس است و به گفته مقامات در جریان بازداشت او کسی آسیبی ندیده است.

پایگاه شکاری اندروز در ۲۴ کیلومتری کاخ سفید قرار دارد و رئیس‌جمهوری، معاون رئیس‌جمهوری و سایر رهبران آمریکا به طور مرتب از آن استفاده می‌کنند.

غروب روز جمعه، جو بایدن از این پایگاه به ویلمینگتون در دلاور پرواز کرد.منبع تصویر،رهبران آمریکا به طور مرتب از پایگاه شکاری اندروز استفاده می‌کنند

بازرس ایر فورس وان قرار است تحقیقاتی در زمینه این ورود غیرقانونی انجام دهد. همچنین تحقیقات وسیعی در باره وضعیت امنیت در پایگاه‌های آمریکایی در سراسر دنیا انجام خواهد شد.

این ورود غیر قانونی تقریبا یک ماه پس از ناآرامی‌های ۶ ژانویه در پایتخت ایالات متحده رخ داد. به دنبال این وقایع تدابیر امنیتی سختگیرانه تری به اجرا در آمده و قرار است هزاران نیروی گارد ملی تا ماه مارس در واشنگتن حضور داشته باشند.