مردم زمانی رأی می‌دهند که احساس خطر ‌کنند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علیرضا صدرا، استاد دانشگاه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:مردم زمانی رأی می‌دهند که احساس خطر ‌کنند/سرمایه‌های اصلی هر کشوری مردم هستند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

عضو هیات‌علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران همچنین با اشاره به تاثیر دادگاه علنی مفسدان اقتصادی توضیح داد: این‌طور نیست که چنین مشکلی فقط در ایران پیش بیاید. چینی‌ها در طول سال بالغ بر سه هزار تن از مدیران متخلف را اعدام می‌کنند و در ژاپن هم هرچند وقت یک بار خبر خودکشی یکی از مسئولان بازتاب پیدا می‌کند. پس نمی‌توانیم بگوییم،‌ تعدد دادگاه‌های مربوط به اختلاس و رانت، اعتماد عمومی را سلب خواهد کرد.

در واقع تخلف همان بیشتر شدن تصادف به دلیل افزایش تعداد سفرهاست؛ مثلاً این روزها مردم نگران افزایش تعداد مبتلایان کرونا هستند حال آنکه دلیل سیر صعودی آمار این است که تعداد آزمایش‌ها بیشتر شده و طبیعی است آمار بیماران هم به همان میزان بالا برود.صدرا افزود: واقعیت این است که سرمایه‌های اصلی هر کشوری مردم هستند، به طوری که حتی وقتی فرعون هم در مقابل موسی احساس خطر می‌کند مردم را جمع می‌کند تا راه نجاتی بیابد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سلطانی​فر: تمام سهام استقلال و پرسپولیس به مردم می​رسدوزیر ورزش: *تمام سهام استقلال و پرسپولیس به مردم می​‌رسد *دولت هیچ سهمی از این دو باشگاه برای خود نگه نمی‌دارد *کار تاریخی و بزرگی بعد از ۴۱ سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است *با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس سودآوری آن‌ها افزایش پیدا می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم گرجستان در اعتراض به حملات ارمنستانمرم گرجستان در اعتراض به حملات اخیر ارمنستان به جمهوری آذربایجان تظاهرات برپا کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسد در کشوری که مردم ندارد، انتخابات برگزار می‌کندرژیم اسد در حالی انتخابات پارلمانی برگزار می‌کند که میلیون‌ها غیرنظامی را آواره کرده و به دلیل عدم مشارکت تمامی اقشار مردم مشروعیتی نزد مخالفان ندارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

موج دوم شیوع کرونا در اسپانیا؛ از مردم کاتالونیا خواسته شد در خانه‌ها بمانندسالن‌های تنائر و سینما و کلوپ‌های شبانه بار دیگر تعطیل شدند و رستوران‌ها و بارها با نصف ظرفیت واقعی خود مشغول به کار هستند. ممنوعیت بازدید از مراکز نگهداری سالمندان و منازل افراد سالخورده بار دیگر به اجرا گذاشته شد و استفاده از ماسک در سطح شهرها همچنین در فضاهای بستۀ عمومی اجباری گردید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خرید روغن و گوشت برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده استیک نماینده مجلس گفت: امروز تامین روغن، گوشت و کالاهای اساسی برای بخشی از مردم به یک رویا تبدیل شده اما هیات رئیسه توجهی به درخواست‌ها برای دعوت از وزرا نمی‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تاکید بر استمرار تعهد مردم بر استفاده از ماسک از زبان دکتر زالیفرمانده مقابله با بیماری کرونا در تهران، ضمن اعلام آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا در بخش‌های عادی و ویژه مراکز درمانی در ۲۴ ساعت گذشته، از استمرار تعهد مردم به استفاده از ماسک ابراز امیدواری کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »